Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzucholinki!

Oj ja to dzisiaj kiepski dzień mam 🥴 🥴. Mały 2 dzień buszuje w brzuszku jak szalony co mnie cieszy ale jeden objaw mi sie nie podoba.

Byłam dzisiaj na mieście i zaatakowało mnie takie kłucie w dolnej lewej części brzuszka..mały fika nadal ale jak ja sobie przypomne ten ból to brrr...Trzymało mnie to troszke, usiadłam na ławce i przeszło ale to takie kłucie było jak nie wiem 🤢 🤢

Męża kolega zajeżdża w sobote, wiec musiałam troszke rzeczy pokupywac co by mojemu m. troszke jedzonka naszykowac by ten jego kolega zabrał ze sobą jak wracać do Niemiec bedzie.
Dobrze,że mój tata sie pojawił i powoziłam dupke bo z tym kłuciem w brzuszku daleko bym nie zaszła.
Mały daje znac buszowaniem zapewne że wszystko mamo jest ok....ale ja i tak mam jakieś obawy.

Jutro mam wizyte i napewno nie omieszkam o owym zajściu poinformowac lekarza..

Nie wiem czy jeszcze zajrze dzisiaj wiec dziewczynkom na wizytach - powodzenia, tym co wracają już z wizyt - mama nadzieje,że same dobre wieści...

Buziaki...a ja ide lezec...nie w sosie jestem Dzisiaj 😞

Paninka Nie płakusiaj za bardzo i za długo ...bo maleństwo posmutnieje....Głowa do góry, 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
aniołek, a Ty nadal masz zamiar rodzić w Świdnicy czy teraz juz w Dzierżoniowie?


Ja nadal planuje w Świdnicy. Zresztą nawet sam Soliński mi powiedział, że jakby Nam wcześniej coś sie zaczęło to mamy jechac na Świdnicę albo na Wałbrzych. Tam maja patologie noworodka a w Dzierżoniowie takich wczesnych nie przyjmują bo nie maja odpowiedniego sprzetu dla dzidzi.
A ja znowu tylko na chwilkę. Poczytałam i uciekam. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Ja bym chciała żeby Paloma nam coś więcej i częściej popisała 🙂
Czuję, że fajna z Ciebie Paloma Kobietka, ufam naszej Karolciakam 😘
Ale tak w ramach konsekwencji...koleżankę Crazzzyyy kiedyś nie przyjęłyśmy na stronkę, bo też mało pisała.



dziewczyny, ale ja nie bardzo wiem co mam wam pisać. Że czuje się świetnie i nic mi nie dolega. noce przesypiam spokojnie i czasami nawet do łazienki nie wstaję. Moja ciąża przebiega bardzo spokojnie. (poprostu czasami jak do Was zaglądam to się zastanawiam, czy tylko was dołować nie będę tym że nic mi nie dolega)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paloma21 napisał(a):
mapa napisał(a):
Ja bym chciała żeby Paloma nam coś więcej i częściej popisała 🙂
Czuję, że fajna z Ciebie Paloma Kobietka, ufam naszej Karolciakam 😘
Ale tak w ramach konsekwencji...koleżankę Crazzzyyy kiedyś nie przyjęłyśmy na stronkę, bo też mało pisała.





dziewczyny, ale ja nie bardzo wiem co mam wam pisać. Że czuje się świetnie i nic mi nie dolega. noce przesypiam spokojnie i czasami nawet do łazienki nie wstaję. Moja ciąża przebiega bardzo spokojnie. (poprostu czasami jak do Was zaglądam to się zastanawiam, czy tylko was dołować nie będę tym że nic mi nie dolega)

Paloma21 napisz coś o sobie, żebyśmy mogły Cię bliżej poznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paloma21 napisał(a):
mapa napisał(a):
Ja bym chciała żeby Paloma nam coś więcej i częściej popisała 🙂
Czuję, że fajna z Ciebie Paloma Kobietka, ufam naszej Karolciakam 😘
Ale tak w ramach konsekwencji...koleżankę Crazzzyyy kiedyś nie przyjęłyśmy na stronkę, bo też mało pisała.



dziewczyny, ale ja nie bardzo wiem co mam wam pisać. Że czuje się świetnie i nic mi nie dolega. noce przesypiam spokojnie i czasami nawet do łazienki nie wstaję. Moja ciąża przebiega bardzo spokojnie. (poprostu czasami jak do Was zaglądam to się zastanawiam, czy tylko was dołować nie będę tym że nic mi nie dolega)


Paloma ale my nie czekamy na wiadomość, że coś jest nie tak. Cieszymy się, że wszystko u Ciebie w porządku i oby tak dalej 😁 I czemu miałoby nas dołować, że ktoś dobrze się czuje 😮 Ale z Ciebie głuptas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poza tym są tu różne tematy nie tylko ciążowe ale zakupowe, zwierzakowe, kulinarne, każda coś o sobie opisywała na początku, o slubach, staraniach o dzidzię, teściowych, babkach w autobusie też było i psikusach z dzieciństwa więc tematów jest wiele możesz coś zarzucić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
madalena20 napisał(a):
No i wystraszyła się Paloma21 czy my jesteśmy aż takie straszne brrr 🙂 😁 🤪 🤪


Oczywiście że jesteśmy, sabat czarownic normalnie 🙂 co niektóre to kopniakami ciężarne straszą 😜


hihihiih czekałam aż któraś to powie 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
madalena20 napisał(a):
No i wystraszyła się Paloma21 czy my jesteśmy aż takie straszne brrr 🙂 😁 🤪 🤪


Oczywiście że jesteśmy, sabat czarownic normalnie 🙂 co niektóre to kopniakami ciężarne straszą 😜
Wypraszam sobie !!!!!

Ja już awansowałam tu na wiedźmę
🤪 🤪 🤪

Paloma hehe nam też niewiele dolega 🙂 Co tam skracajace sie szyjki, rozwarcia, kłucia itp.
Niedługo rodzimy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Diviana napisał(a):
madalena20 napisał(a):
No i wystraszyła się Paloma21 czy my jesteśmy aż takie straszne brrr 🙂 😁 🤪 🤪


Oczywiście że jesteśmy, sabat czarownic normalnie 🙂 co niektóre to kopniakami ciężarne straszą 😜


hihihiih czekałam aż któraś to powie 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
I Ty przeciwko mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my juz po wizycie 🙂
maluszek nie spieszy sie na świat 😜 w sumie główka jest juz nisko, ale szyjka jest skierowana do tyłu i na razie nie zapowiada sie na wcześniejszy poród 😉 z usg wychodzi, że powinnam urodzić 28.lipca, czyli w sumie tak jak wychodziło na polówkowym... Więc chyba faktycznie pomyliłam sie o tydzień jak podawałam date ostatniego okresu ☺️ 😉 w pomiarach wychodzi, że synek odpowiada 38 tyg. ciazy, wg pomiarów waży już 3.230 🤪 w każdym razie gin powiedział, żeby się wagą nie sugerować za bardzo bo to różnie bywa 😉 ale że możliwe że synek koło 4 kg może ważyć 😮 🙃
wód płodowych mam ok, ciśnienie 100/80 ... noi gin zalecił masowanie krocza, masowanie sutków i za tydzien delikatny sex, bo on 2. sierpnia wyjeżdża i chciałby żebym do tego czasu urodziła 😁
a najbardziej rozbawił mnie jak rozmawialiśmy o samym porodzie i weszliśmy na temat lewatywy... i mówi, że to nie obowiązkowe, bo często organizm sam wcześniej się oczyszcza i nie ma takiej potrzeby 😉 no chyba, że kobieta przez kilka dni nie wypróżniała sie i ma UWAGA: zapieczonego klocka 🤪 😁 to wtedy warto zrobić lewatywe 😁 myślałam, że padne ze smiechu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa, gratuluje dobrych wieści i dużego synka. Twój synuś chyba pierwszy z naszych dzidziusiów przekroczył magiczną granicę 3 kg 😉
No, to moja droga, szykuj się powoli do startu. Bo 28 lipca już niedługo,hi,hi.
Oj, cos czuję, że od dziś zaczniesz wczesnym wieczorem opuszczać nasze forum 😁 😁 😁
Zaleceniom lekarza trzeba przecież sprostać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
jak masujecie krocz??

moniq, ja jeszcze nie masowałam, i nie wiem czy sie skusze 😉 ale gin pokazał mi na mnie jak to robić, a pozniej jeszcze narysował 😁 muszę przyznać że ma talent artystyczny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Siehankowa, gratuluje dobrych wieści i dużego synka. Twój synuś chyba pierwszy z naszych dzidziusiów przekroczył magiczną granicę 3 kg 😉
No, to moja droga, szykuj się powoli do startu. Bo 28 lipca już niedługo,hi,hi.
Oj, cos czuję, że od dziś zaczniesz wczesnym wieczorem opuszczać nasze forum 😁 😁 😁
Zaleceniom lekarza trzeba przecież sprostać 😁 😁

hehe, jo-aneczka no zaleceń lekarza trzeba słuchać, ale poczekam jeszcze tydzień, żeby synuś jednak za szybko nie chciał wyjść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
no chyba, że kobieta przez kilka dni nie wypróżniała sie i ma UWAGA: zapieczonego klocka 🤪 😁 to wtedy warto zrobić lewatywe 😁 myślałam, że padne ze smiechu 😁


Siehankowa wspaniale ze wszystko ładnie i elegancko i z Toba i z synkiem 😉 ale tekst o KLOCKU powalił mnie na kolana hahahhaaaaaaaaaaaa no nie dam rady... hahaha!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
siehankowa napisał(a):
no chyba, że kobieta przez kilka dni nie wypróżniała sie i ma UWAGA: zapieczonego klocka 🤪 😁 to wtedy warto zrobić lewatywe 😁 myślałam, że padne ze smiechu 😁


Siehankowa wspaniale ze wszystko ładnie i elegancko i z Toba i z synkiem 😉 ale tekst o KLOCKU powalił mnie na kolana hahahhaaaaaaaaaaaa no nie dam rady... hahaha!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

k8 , jak ja to usłyszałam to myślałam, że z krzesła spadne 😁 mój gin to starszy siwy pan, zawsze poważny i w ogóle, a tu dzisiaj taki tekst 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Palomy, to mam nadzieję, że nie będzie nam miała za złe.
Paloma, chętnie cię przyjmiemy w nasze skromne progi, ale tak jak napisały dziewczyny, daj się nam poznać.
Stronka została stworzona po to, żeby zapewnić nam trochę prywatności i każda z nas przechodziła "ostrą" selekcję starszych stażem koleżanek 😉
I tak jak napisała Diviana, na forum wałkowałyśmy już przeróżne tematy, więc pisz nie tylko o ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Siehankowa, gratuluje dobrych wieści i dużego synka. Twój synuś chyba pierwszy z naszych dzidziusiów przekroczył magiczną granicę 3 kg 😉
No, to moja droga, szykuj się powoli do startu. Bo 28 lipca już niedługo,hi,hi.
Oj, cos czuję, że od dziś zaczniesz wczesnym wieczorem opuszczać nasze forum 😁 😁 😁
Zaleceniom lekarza trzeba przecież sprostać 😁 😁

hehe, jo-aneczka no zaleceń lekarza trzeba słuchać, ale poczekam jeszcze tydzień, żeby synuś jednak za szybko nie chciał wyjść 😉


No uważaj z tym czekaniem, żebyś nie przeczekała 😉 Bo po 2 sierpnia będziesz jak ja teraz, nóżki w ciup i czekamy do powrotu gina z wakacji 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa no no gratuluję kochana!!!! Widzę, że podobnie jak ja masz termin porodu 🙂
Ja jutro mam wizytę i usg więc porównam wagę Twojego bobaska z moim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
no nie powiem bomba - skoro to jeszcze dystyngowany pan to tym bardziej hahahahha 😜

ale jak on Ci narysował ten masaż krocza to sie zastanawiam... 😮

haha, narysował krocze, odbyt (do tego lekko go owłosił 😮 ) i strzałeczki z której strony do której masować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
k8_online napisał(a):
no nie powiem bomba - skoro to jeszcze dystyngowany pan to tym bardziej hahahahha 😜

ale jak on Ci narysował ten masaż krocza to sie zastanawiam... 😮

haha, narysował krocze, odbyt (do tego lekko go owłosił 😮 ) i strzałeczki z której strony do której masować 😁



matko co za gin!!!! prawdziwy lekarz z powołania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...