Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 🙂
Wpadłam zobaczyć czy wszystko ok i czy każda mamusia jeszcze zapakowana 😁
Jakaś zalatana jestem przez te remonty 🤢 Już mi się odechciewa 😮
Pogoda na dodatek masakryczna, ciągle grzeje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂

Cieszę się, że wszystkie jeszcze w dwupaku 🙂

U mnie nocka też przespana, nawet nie wstawałam na siusiu 🙂

Pati miałam w nocy podobnie do Ciebie, czekałam na męża (wyszedł z kumplem na piwko) i ok. 1 w nocy Liwia zaczęła strasznie szaleć, rozbolał mnie żołądek i dostałam strasznego napadu głodu- aż mi się słabo zrobiło 😮 Więc albo skopała mi żołądek albo swoim bardzo intensywnym ruszaniem się zużyła całą naszą energię i nastąpił nagły spadek cukru 😁
Efekt był taki, że zaliczyłam baaaardzo późną kolację 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Dzień dobry Mamusie 🙂

Cieszę się, że wszystkie jeszcze w dwupaku 🙂

U mnie nocka też przespana, nawet nie wstawałam na siusiu 🙂

Pati miałam w nocy podobnie do Ciebie, czekałam na męża (wyszedł z kumplem na piwko) i ok. 1 w nocy Liwia zaczęła strasznie szaleć, rozbolał mnie żołądek i dostałam strasznego napadu głodu- aż mi się słabo zrobiło 😮 Więc albo skopała mi żołądek albo swoim bardzo intensywnym ruszaniem się zużyła całą naszą energię i nastąpił nagły spadek cukru 😁
Efekt był taki, że zaliczyłam baaaardzo późną kolację 😉



No to zapewne nasze szkraby rozbijają się po żołądku ... Choć swoją drogą nigdy bym nie przypuszczała,że może tak być 🥴
Ja jeść w nocy nie jadłam, ale jak wstałam miałam ochotę jeść konia z kopytami, a skończyło się na kanapkach z białym serrem i zgadze 😞
I tak to można pofisiować sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙃
Ja też miałam nocke spokojną, a nawet bardzo raz wstałam tylko do toalety ale zrobiłam to w takim amoku ze mój m mi o tym tylko powiedział bo ponoc cos do niego jeszcze gadałam, a myślałam ze nie wstawałam haha. Zjadłam sniadanko i musze sie wziąść za prasowanie ale mi sie nie chce. Pogoda u nas super w nocy popadało, więc teraz jest chłodzik w sam raz na to prasowanie 😜
Magda a u Ciebie to już rzeczywiście prawie finish, ciekawe kiedy nastąpi rozpakowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobietki 😉
Spałąm dziś jak zabita bo była buuuurza. O 8.30 obudził mnie mega huk i myślałam że kamienica się wali! 😁 Ostatnio mało mnie tu bo we wtorek wyciągnęłam jednak tatusia na wycieczkę na wieś a wczoraj jeździłam znowu do banku do zusu itd 😉 Mam jednak nadzieję że dziś dostaniemy odpowiedź - oby to była pozytywna odpowiedź czyli zgoda na kredyt!!!!!!!! Trzymajcie kciuki - PROSZĘ 😉

Diviana - jak dla mnie może być przysżły tydzień i czwartek też być może 😉 Ciekawe jak Jola i Agusia i może Paulina się skusi 😉

Przestało lać więc jadę z Julką do IKEI - ona sobie poskacze na placyku a ja połażę i zobaczę materac do kołyski. Mój mąz jakoś się nie kwapi do tego. Ciągle wydaje mu się że to jeszcze duuużo czasu. Nie dociera do niego że jeśli mała będzie jak jej siostrzyczki to za trzy tygodnie będziemy jechać do szpitala. Jadę więc zobaczyć po ile mają i czy wogóle mają małe materacyki. Bo jeśli mój mąż się nie zajmie to będę kupowała do łóżeczka i zmniejszała na wymiar koły ski na własną rękę.

Buziaki i do usłyszenia po południu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
Ja też w dwupaku 🙂
Doczytałam was.wczoraj juz nie miałam siły zajrzeć.Wrócilismy dopiero ok19,fryzjer zaliczony i kupiłam sobie sandałki,a potem odpoczywałam.
Eleeza gratuluje udanej wizyty 🙂
jo-aneczka tobie tez gratuluje wizyty,widze,ze nasze maluszki maja podobna wage 🙂
Co do wymazu to ja tez tylko miałam pobrany z pochwy,jutro prawdopodobnie bedzie wynik.
Foga trzymam kciuki za twoja obronę,ale szczerze mówiac ja nie wiem czy dałabym radę.
mapa u mnie dzis nawet w miare przyjemnie,upału nie ma.Popoadało troszkę i od razu lepiej sie oddycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny na naszej stronce sierpnióweczki zarejestrowała się Paloma21 i tu nasuwa się standardowe pytanie: Czy przyjmujecie ją do naszego wtajemniczonego grona i czy mogę ją aktywować??


jak najbardziej 😉 Za Palomkę to ja ręczę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 - to "nasz człowiek"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciakam trzymam kciuki z całej siły 🙂
Co do materacyków w Ikea to szału nie ma, z tego co pamiętam to były albo bardzo tanie z pianki (cieniuteńkie) albo lateksowe za chyba 300 zł i z tego co pamiętam chyba jedynie do łóżeczka, bo do kołyski nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Eleeza kochana a czy doczekamy się od Ciebie jakiś nowych fotek brzuszka, łącznie z buźką 🙂


Madziu tak, obiecuję- zbieram się w sobie i dziś wieczorkiem coś Ci podeślę 🙂
Ale zdjęcie buźki raczej sprzed ciąży bo jakoś nie podobam się sobie na buzi w ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Eleeza kochana a czy doczekamy się od Ciebie jakiś nowych fotek brzuszka, łącznie z buźką 🙂

Hehe Eleeza ewidentnie unika odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!
u nas nocka straszna...najpierw strasznie bolaly mnie gnaty...pozniej okropnie duszno bylo, zero powietrza na dwor chcialam isc spac....a od 3 do samego rana burza wielka byla z grzmotami az szyby w oknach graly...usnelam dopiero kolo 7 i teraz sie obudzilam... 🤨

glowa mi peka, moze jak wypije kawke to przejdzie...biore sie za czytanie co napisalyscie mam nadzieje ze wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Eleeza kochana a czy doczekamy się od Ciebie jakiś nowych fotek brzuszka, łącznie z buźką 🙂

Hehe Eleeza ewidentnie unika odpowiedzi 🙂


Martuś mam dziwną przypadłość- patrzę w lustro i podobam się sobie w ciąży a jak tylko zrobię sobie "ciężarne" zdjęcie wściekam się i od razu kasuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamusie 🙂
U Nas wszystko oki, ale to leżenie jest straszne. Normalnie czuję jak mi z dnia na dzień sił brakuje na podstawowe czynności a gdzie tu iść i rodzić 😮 😮 😮
Siehankowa Ty mnie nie strasz z tym brzuszkiem 😲 Chyba jeszcze mi się nie obniżył??? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia321 napisał(a):
witajcie dziewczyny,
My juz rozpakowane
Nasza Ania przyszła na świat 10 lipca, wazyła 3660 i 60 cm długości. wielka babeczka 🙂) ma czarne włoski i jest prześliczna 🙂)
pozdrawiam

napisz proszę coś więcej jak się zaczeło i wogóle 🙂
i oczywiście GRATULACJE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie brzusie 🤪
Daniela - mieszkanie bardzo fajne i duże ale mąż stwierdził że zbyt daleko mu do pracy 😞...bo on często ma dyżury na telefon i zdaża się mu nawet z 6 razy na dobe do pracy jechać - tak więc na razie nic z tego niestety
Ann5353 Świbno to urocza nadmorska okolica : pola,lasy i morze 😜 ... hmm a od szkoły w linii prostej jest około 500 metrów do morza ale nie kojarzę czy naprzeciwko jest przejście czy trzeba kawałek w bok przejść ale na pewno nie jest jakoś daleko
eleeza i jo-aneczka gratuluję udanych wizyt - dzieciaczki ładnie rosną 😆
divianka - ciasteczka rewelacja...szkoda że tak daleko mieszkasz bo bym się na kawkę wkarowała hihihi
Siehankowa powodzenia na wizycie 🙂 - ja tez dziś wizytowa i siedzę jak na szpilkach bo dopiero po południu 🙃
u nas w nocy też burzało i teraz jest troszkę chłodniej 🙂...nocka jak zwykle ciężko ze spaniem , a i żebra też mnie bolą i biodra hehe....już z utęsknieniem (i strachem) czekam na finisz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia321 napisał(a):
witajcie dziewczyny,
My juz rozpakowane
Nasza Ania przyszła na świat 10 lipca, wazyła 3660 i 60 cm długości. wielka babeczka 🙂) ma czarne włoski i jest prześliczna 🙂)
pozdrawiam


łoj no proszę 🤪 🤪 🤪 serdeczne gratulacje kochana !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...