Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jestem juz dziewczynki,wynik odebrałam.Jutro rano mam przyjechać do szpitala pani doktor,bo ma od rana dyzur i zapisze mi antybiotyk.
Ale porazka,wszystkie wyniki miałam takie ładne,a ten ostatni masakra.Tylko sie zdenerwowałam.
Dziewczynki które maja jeszcze dzis wizytę,zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle na samym początku myślałam o tych panelach http://allegro.pl/firany-panel-panele-makarony-60-x-160-nowosc-i1710458725.html ale chyba jednak wolę tradycyjną firankę i coś mi się zdaje że na 3jke się zdecyduję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Otworzyłam własnie paczkę m&m z orzechami jak się dorwałam to zaraz całą zjem 😜 😜 😜
A potem pewnie dostane zgagi 🤢 😉


A u mnie zgagi brak 🙂 w 1 ciąży była i to straszna ale wiąże to z tym że Gabrysia siedziała mi wysoko i pewnie cisnęła na coś co tą zgagę wywoływało a ta mała nisko siedzi-wiecznie na pęcherzu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nasz pokój po położeniu podłogi. Teraz niestety prace ciutkę stanęły w miejscu bo mężowi się nazbierało roboty i musi podgonić. Niestety zawsze coś i jak już myślę że jesteśmy bliziutko przeprowadzki coś wypada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Otworzyłam własnie paczkę m&m z orzechami jak się dorwałam to zaraz całą zjem 😜 😜 😜
A potem pewnie dostane zgagi 🤢 😉


A u mnie zgagi brak 🙂 w 1 ciąży była i to straszna ale wiąże to z tym że Gabrysia siedziała mi wysoko i pewnie cisnęła na coś co tą zgagę wywoływało a ta mała nisko siedzi-wiecznie na pęcherzu 😠

Ja raczej nie wiem co to zgaga, ale podobno po duzej ilosci slodyczy czy czegos innego sie dostaje 🙂 no zobaczymy. 😜
ale juz mi sie mała wierci chyba poczuła coś hehe, bo ostatnio nie jadlam slodyczy az tu nagle...taka ilosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...