Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion dziękuję za pączusia 😁 😁 😁

Już mi lepiej. Porozmawiałam z mężem, popłakałam trochę i jest mi lżej 🙂

Co do piersi, ja już zrezygnowałam ze stanika, bo się nie mieszczę (przed ciążą miałam D), w Polsce kupię sobie taki ciążowy.

Dziś czuję się strasznie ciężko, jakbym brzuch miała po brzegi wypełniony, nie jest twardy, ale mam wrażenie jakby tam była z trójka maleństw a nie jedno. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. Zrobię obiad i się położę.

Miłego popołudnia i odpoczynku mamusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jolajola81 Widzisz Ciebie martwi że nie tyjesz, a mnie martwi trochę duży brzusio , bo niby 3 kilo przytyłam i weszło mi chyba wszystko w brzuch i piersi. Ja mam brzuchol jak w 6 miesiacu i to nie tłusty tylko już tak ciążowy okrągły. Nie wiem moze dlatego ze intensywnie ćwiczyłam 5 razy dziennie fittness przed ciążą i jeszcze w sumie jak nie wiedziałam że jestem to cały pierwszy miesiąc ćwiczyłam, tylko się dziwiłam że tak strasznie się męczę i pocę. A teraz ten brzusio taki już duży,lekarka mówi że tak poprostu mam że to nic groźnego, ale jak teraz taki jest duży to w 8 miesiącu będę się kulać, no chyba że mi się zatrzyma w jakimś momencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez myślę że to poprostu objedzenie się i wzdęcie. Też tak czasem mam 🙂

Karolcia moja koleżanka miała taki wielki brzuch. Miała cesarkę, bo synuś był duży i nie mieścił się w kanał rodny. A jak jej dawali znieczulenie to dwie pielęgniarki ją trzymały bo jak siedziała brzuch przewalał ja do przodu i bali się że spadnie z łózka hehehehe 😁 😁 😁
Synuś miał 4200kg.
PS. Też jej lekarka mówiła, że poprostu taka jej uroda 🙂 I mówiła, że to największy brzuch jaki do niej przychodził 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion kupilam sobie ten balsam dax cosmetics Perfecta mama jest bardzo fajny nie spodziewalam sie... bardzo nawilza, wydaje sie gesty, ale nie jest... szybko sie wchlania, mialam obawy, bo myslalam ze jest jak zwykly balsam do ciala ale jet swietny.
A zastanawialam sie nad kupnem musteli wszyscy go zachwalaja, ale na allegro kosztuje 60zl i tak jest drogi. po co tyle kasy wydawac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i ja też mam taki sporszy brzusio....ale mnie to nawet cieszy 🙂
Moja ciocia jak mnie ostatnio odwiedziła mówi do mnie ,e grubaska już jestem 🙂
Pierwszy raz wtedy ucieszyłam się, jak ktoś zwrócił mi uwagę,że przytyłam 🙂
😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 moim zdaniem mustela to dopiero jak zauważysz, że już Ci się robią rozstępy,
czytałam opisy tych kremów i wydaje mi się, że jako profilaktyka to za mocny krem 😉
Ja w końcu kupiłam z aa - tez polecam 🙂
Z DC wtedy nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Dziewczyny, ja polecam krem zapobiegający rozstępom z firmy Pharmaceris http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=760 smarowałam się nim od 4 miesiąca do porodu i na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, mimo szczupłej budowy ciała i ogromnego brzucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i ja tez cwiczylam fitness moze nie 5 razy w tygodniu, ale 4 napewno i do tego chodzilam od 2 lat na silownie, bo na fitness to juz pare dobrych lat oczywiscie z malymi przerwami, teraz chodzi moj maz i tesc a ja nie 😞 troche mnie to boli, ale coz....
I myslalam, ze jak siedze w domu malo wychodze to szybko przytyje a tu nie... ale ciesze sie i tak.
Moja mama jak mnie zobaczy to ja juz bede w 8 miesiacu 🙂 i wtedy mi powie, ale masz brzusio... 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też cieszy ten brzusio, tak go głaszczę i gadam do niego i wtedy bobas się rusza, ze czuję że naprawdę jestem w ciąży, tylko się martwiłam ze względów medycznych czy to normalne. No zobaczymy jak mi dzidzia urośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki zjadłam miskę chrustu... 🥴
Popijam kefirkiem i mam nadzieję, że układ pokarmowy się nie zbuntuje.
Teraz tylko moja kuchnia wygląda jakby tajfun przez nią przeszedł...
czemu ja nie mam zmywarki...ehh!

Co do biustu mój też już większy, taki fajniutki 😁
Ale mnie to strasznie cieszy,bo naturalnie mam B...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zgaga jak cholera, ale nie taka jak wczoraj a zaraz do dentysty wychodzę 😞 😞 😞 zawsze się strasznie boję, ale idę bo w ciąży trzeba dbać o zęby, z resztą nie tylko w ciąży. Ale bać się boję 🤢 🤢 Mam nadzieję, że to ostatnia wizyta, bo z jednym zębem 4 wizyty to już lekka przesada, wrzodów dostanę z nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 hehe niestety mamy małe mieszkanko,
zmywarka się już nie zmieści 🙃
Poza tym nie chcemy już inwestować w to mieszkanie,
bo czekają nas zmiany...ale na razie niech Dzidziuś się urodzi 🙂

karolcia12345i a jak leczysz tego zęba?
Ja jutro się wybieram...też się boję 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa
oj...
Ja mam 56 m kw, ale nawet sporą kuchnie mamy, w takim razie pomorduj się jeszcze troszkę, kiedyś czas na zmywarkę też przyjdzie 🙂

karolcia12345i trzymam kciuki za w miare bezbolesną wizytę (jeżeli jest taka możliwa)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leczę jak mi każą dentyści, trochę czytałam o tym i chyba nie powinni tak robić, ale mówią że muszą. Więc miałam 2 razy zatruty 😮 😮 to były dwie wizyty, 3 miało być leczenie kanałowe i plomba ale było bez słowa leczenie kanałowe i chyba w dziąsło mnie dentystka igłą ukuła że powiemiałam AŁA niski próg bólu heheheh i bez pytania mi znowu wsadziła coś do zęba myślałam że to plomba i gdyby nie powiedziała jak wychodziłam z gabinetu że teraz tylko na plombę mam przyjść to bym myślała że ją już mam ( bo kanał już mam wypełniony). Więc dziś 4 razy idę po plombę i choćby mnie nożem kuła to AŁA nie powiem hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niedlugo zmykam na 3d tak sie ciesze 🙂 A z tym moim uchem to niestety zapalenie. Dostalam antybiotyk ale w kroplach do ucha zeby nie szkodzil dzidzi.
Ja polecam pharmaceris foliacti - super. Moje kolezanki nie byly zadowolone z mustelli ale ja nie stosowal wiec ciezko mi sie wypowiedziec...
Ja po jednym paczusiu. W ogole zapomnialam ze dzis tlusty czwartek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama to mnie zobaczy za tydzień, a później dopiero tuż przed porodem (zależy czy dzidziuś się pośpieszy czy nie), to dopiero będzie widziała różnicę.

Dziewczyny a ja niby 15tc a dalej mam mdłości i to stale o tej samej porze. W przeciągu tygodnia wymiotowałam 2 razy,co nie zdarzyło mi się wcześniej (tylko silne mdłości). Mam nadzieję, że to niedługo minie bo strasznie się męczę, zwłaszcza, że łapie mnie zawsze jak robię obiad (i to różny obiad więc to nie od zapachu).

Wiecie co ja wstaję po 12 i pierwszy posiłek jem po 15. Myślicie, że to bardzo źle dla dziecka?
Nie potrafię sobie wyobrazić, że mam specjalnie wstać aby zjeść. A jem tak późno, bo mąż wtedy wraca i razem jemy obiad, a wcześniej to tylko wodę piję. Czasami przegryzę krakersa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina trzymam kciuki 🙂

Inez
jeśli wstajesz o 12 to ja bym zjadła wtedy choćby jakieś mini śniadanie,
a potem o 15 już drugi posiłek 😉
Ale mnie mdli jak tylko robię się głodna także Dzidziuś sam się upomina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez oliwką dla dzieci sięsmaruję.

Może powinnaś coś zjeść bo pamiętam jak jeszcze pracowałam i zapomniałam zjeść i poczułam głód to odrazu na koszem do śmieci się dusiłam , trochę dziwnie jak byli klienci, ale co miałam zrobić dobrze że się tylko dusiłam a nie wymiotowałam do tego kosza. Myślę że powinnaś sobiecoś zrobić i zjeść, albo niech ci mąż zrobi i rano obudzi żebyś zjadła i dalej pójdziesz spać. Mi tak robił swojego czasu.

Idę do tego dentysty aaaaaaaaa mam zawał 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
codziennie rano sie waze i sprawdzam i nic 😞 to dlatego, ze jak was czytam kazda przytyla chodz troche.
Nie czuje jeszcze mojego malenstwa a u was juz kopie. Troche widze, ze mi brzuszek urosl, chodz moj maz wczoraj mi powiedzial jak lezalam, ze nie mam brzucha

hej 🙂 ja przed ciążą ważyłam 60 kg, a teraz ważę 60,4kg, także nie wydaje mi się abym jakoś mega przytyła... co prawda piersi się powiększyły, a brzuszek mam taki trochę tłuściutki jak zawsze, także nie martw się u mnie też specjalnie nie widać... ☺️ wieczorem dopiero jak się troszkę najem to wówczas ciutkę widać 🙂 a ruchy Dzidzi - hm... też raczej nie czuję, ale skoro mam ten kochany tłuszczyk na brzuszku to jak przez takie warstwy poczuć Maleństwo... zdaje mi się że musimy jeszcze poczekać 🙂 trzymaj się! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...