Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Inez pączuś dla Ciebie 🙂 🙂 🙂
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/images.jpg[/IMG]
Na poprawę humorku 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po dwóch pączusiach i jeszcze sałatkę zrobiłam. Zaraz biorę się za pałaszowanie 🤪 🤪 🤪

Inez głowa go góry będzie dobrze 🙂 A huśtawki nastrojów miewa każda z nas 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Inez ja mam to samo, mój mąż się zdążył przyzwyczaić i poprostu już nie reaguje, mam tak od początku, burza hormonów, potrafię płakać jak bóbr a za minutę wybuchnąć śmiechem, później coś w telewizji zobaczę i płaczę a zaraz się złośczę i znowu śmieję. Bezsens .... Na początku się trochę kłóciliśmy ale jak miałam humor to mu powiedziałam że jak to się będzie powtarzać to niech się nie denerwuje ze mną, tylko mnie zostawi samą w pokoju na 5 minut to na bank jak wróci to będę się śmiać, no i tak jest hehehe
Najadłam się już wczoraj pączków - wyszły całkiem dore jak na pierwszy raz 🙂 🙂 Wczoraj miałam taaaaaką zgagę i dzisiaj już też mnie łapie. A muszę iść do dentysty dzisiaj. Popsuł mi się zdrowy ząb i już 4 wizyty miałam (trochę mnie kroją Ci lekarze) dziś plomba i kolejna zmiana dentysty, bo mam nieodparte wrażenie że ktoś się na mnie dorabia. Teraz chyba na NFZ się zapiszę, mam nadzieję że nie będę pół roku czekać.
Pati123 Całe szczęście że Ci przeszedł ból, oby tak już zostało, nie przesilaj się. Mnie mama trochę zawsze nastraszy, raz juz nawet mi pranie zrobiła bo nie byłam w stanie(szlafroczek i jakąś ładną piżamkę) , bo była pewna że muszę jechać do szpitala 🙂 🙂 w razie czego faktycznie można jechać do szpitala i w najgorszym przypadku zostawią na patologii aż przejdzie a jak to nic takiego to odeślą do domu. Jednak ja wydzwaniam dolekarza, bo na patologii można się trochę napatrzeć i zestresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry mamuśki

Widzę,ze rozmawiałyscie o wózkach,ja jeszcze za bardzo sie ad tym nie zastanawiałam.Chociaz ogladalismy z mezem.Jak poszukam,to przesle linka.
Pączusia tez juz zjadłam,ale takiego małego.Popołudniu maja przyjechac rodzice i mi przywieśc,bo mąż juz w pracy 😞I siedze sama.Pogoda super,a mnie martwi to,że przstaje się mieścić w płaszczyk i muszę przesunąc guziki 🙂Wczoraj moje maleństwo wieczorkiem,chyba nie zle szalało,bo słyszałam takie bulgotki,już nie mogę doczekać sie pierwszych kopniaków.TEż chcę zapisać się USG 3d,w przszlym tygodniu chce sie zapisac.A czy mozecie mi podac namiary na dobrego lekarza,ale w Poznaniu,bo w mojej miejscowosci nikt nie wykonuje USG 3 d 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o placz w ciazy,to mi ostnio czesto sie do zdarza,zaczynam plakac a zza chwile chce mi sie smiac.oj maz mowi,ze w ogole mnie ni rozumie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się już ledwo mieszczę w płaszczyk, moje koleżanki (te które w ciąży nie były) nawet się mam pytały czy to normalne że taki brzusio już mam hehehehe no i cycuchy to już swoją drogę, bo już mam D,mąż zachwycony 🙂 a ja sie nie dopinam. Wczoraj mi dzidizia też szalała , już było czuć kopnięcia, ale jak moja mam położyła mi rękę na rzuchu to chyba odrazu poszła dzidzia spać. Śmiejemy się że jak już będzie to zawsze u babci będzie spokojne 🙂 Ja odpuszczam 3D, bo moja lekarka ma sprzęt chyba 2D to jest i jest tak wyraźnie, że nawet paluszki widziałam i jak kciuka do buźki wkłada 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Poznaniu moja ginekolog ma usg 3d/4d , sensowna babka, pracuje w szpitalu klinicznym na Polnej. Nie wiem czy można się do niej umówić na samo usg ale w sumie dlaczego by nie. Tylko nie wiem jak cenowo za samo usg, ja za wizytę z baaniem i usg, ale z reguły 2d płacę 150zł, więc pewnie koszt samego usg będzie podobny. Chciałabyś do niej namiary?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia,moje cycuszki teæ sa takie kraglejsze,maz jest zachwycony 🙂chociaz ja nigdy na swoje nie narzekalam,ale teraz sa takie jedrne,heheh 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
W Poznaniu moja ginekolog ma usg 3d/4d , sensowna babka, pracuje w szpitalu klinicznym na Polnej. Nie wiem czy można się do niej umówić na samo usg ale w sumie dlaczego by nie. Tylko nie wiem jak cenowo za samo usg, ja za wizytę z baaniem i usg, ale z reguły 2d płacę 150zł, więc pewnie koszt samego usg będzie podobny. Chciałabyś do niej namiary?

ok,przeczytalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie narzekałam bo miałam C a teraz D, czasami nie mogę męża odegnać 🙂 🙂 Pozytywne też jest to, że jeszcze nic z nich nie cieknie. Jednej z koleżanek od 4 miesiąca ciekła już siara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez juz piersi nie mieszcza sie w staniki, ktore mialam no w sumie moglabym jeszcze w nich pochodzic, ale moj maz kupil mi taki bez fiszbin dla kobiet w ciazy, co piersi rosna a stanik sie rozciaga nie chcial zebym sie meczyla w tamtych, albo nie wiem o co mu chodzilo hehe bo ja jeszcze moglabym poczekac.

Wiecie co ja nie wiem czy ja na poczatku ciazy, zle sie zwazylam czy ja wogole nie przytylam no moze pol kilo, ale to tyle... martwie sie, bo juz zaczylam jesc wiecej niz wczesniej, bo w pierwszym trymestrze wogole jak pomysle to nie duzo jadlam, ale to przez mdlosci i wymioty a teraz nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło czytać o Waszych pozytywnych nastrojach 😉

My dziś po jednym pączusiu,
ale za to zrobiłam chrust i teraz zajadam ☺️

jolajola81 ja też nie przytyłam jeszcze (a na początku schudłam 3 kg)
Lekarz powiedział, że na tym etapie jest ok,
ale teraz mamy zacząć jeść porządnie i różnorodnie i tyć...
w ramach rozsądku oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku 3 kilo, a się trochę opycham ( za każdym razem się dziwię jak wchodzę u lekarza na wagę, że na tyle żarcia tak mało przytyłam hehehe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przytyłam już 4kg. Ale jak już kiedyś pisałam w każdej ciąży mam +20kg. Dziewczyny nie martwcie się. To przecież wasze pierwsze ciąże, więc nie znacie swoich organizmów w odniesieniu do ciąży. Jest wiele dziewczyn, które na początku nic nie tyją, albo nawet w czasie całej ciąży tyją np. tylko 9kg. Nie ma się co martwić jeśli maluszek rośnie i rozwija się dobrze.
To naprawdę nie polega na tym żeby jeść jak najwięcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa dziekuje, ze mnie pocieszylas ja tez wlasnie na poczatku schudlam 3 kg, ale myslalam, ze szybko wroce do wagi i powoli mi bedzie przybywac kg a tu nic, balam sie powiedziec mezowi o tym bo mi kaze jeszcze wiecej jesc a ja nie bede przeciez jadla jak facet 🤢
Jak bylam ostatnio u lekarza to wlasnie kazal mi regularnie jesc przyjamniej 4 razy dziennie, bo widzial, ze ta waga nie wzrosla i to jeszcze powiedzial to przy moim mezu wiec on jest ciety na mnie na tym punkcie codziennie pyta sie co jadlam 😉 a ja z tej obsesji codziennie rano sie waze i sprawdzam i nic 😞 to dlatego, ze jak was czytam kazda przytyla chodz troche.
Nie czuje jeszcze mojego malenstwa a u was juz kopie. Troche widze, ze mi brzuszek urosl, chodz moj maz wczoraj mi powiedzial jak lezalam, ze nie mam brzucha 😞 ach ci faceci a to dopiero 4 miesiac jaki on by chcial zebym miala 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczęta a ja ze zmartwień o ten brzusio schudłam 1,2 kg.
Ale nie zamartwiam się tym za bardzo bo przytyłam 3 lub 5 nie wiem dokłądnie ile 😜 przyjęłam średnią ,że 4 kg więc i tak jest na plus 🙂
ogólnie z godziny na godzinę czuje się lepiej 🙂
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i dobre słowa otuchy 🙂
Kochane jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...