Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mialam zapalenie krtani 2.5 miesiaca kaslalam i bralam antybiotyk teraz ucho i starszne przeziebienie. Mam dosc. A raczka jest regulowana sprawdzalam. Fakt mi tez sie nie podoba ta krataka ale nie ma innych wersji. "Jedo" ogladalam w necie nie widzialam na zywo. Tez sie mi podobaly. Mi sie nie podobaja wozki 3 kolowe i te 4 kolowe co sa rozne woelkosci przy raczce wieksze a z przodu mniejsze. Ciezko sie tez nimi jezdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

_Evelina_ napisał(a):
Ja mialam zapalenie krtani 2.5 miesiaca kaslalam i bralam antybiotyk teraz ucho i starszne przeziebienie. Mam dosc. A raczka jest regulowana sprawdzalam. Fakt mi tez sie nie podoba ta krataka ale nie ma innych wersji. "Jedo" ogladalam w necie nie widzialam na zywo. Tez sie mi podobaly. Mi sie nie podobaja wozki 3 kolowe i te 4 kolowe co sa rozne woelkosci przy raczce wieksze a z przodu mniejsze. Ciezko sie tez nimi jezdzi.
Poprzednio taki miałam (Jedo Fyn 4DS), miał mniejsze kółka z przodu większe z tyłu. Ale teraz jestem zdania że wolę ten Bartatina. Widziałam je na żywo, mają dużą gondolę, regulowane oparcie w gondoli i regulowaną rączkę co jak pisałam dla mnie jest super opcją. I można kupić cały zestaw już za 500zł nie którzy sprzedają po 1 dziecku 😉 a i nowy ceną nie powala. A te kosze na zakupy w tym wózku, jak dla mnie jest naprawdę mocny. Nawet nie wiesz ile ja rzeczy potrafiłam tam napchać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kobietki opierałam się, ale teraz jak mi lepiej to i ja wózki zacząłam studiować 🙂
Wszystkie są zarąbiste 🙂 Jednak ten co pokazuje Marta -lion jakoś mnie przekonał 🙂
Jak zaząłam mężowi mówić o wózkach zapytał mnie o atesty... Byłam w szoku 🙂
Czy ten Marta któy Ty pokazujesz ma jakieś tam atesty?
Może i ja na niego się skusze 🙂
Ja właśnie zjadłam jabłuszko i banana i wylądowałam nad kibelkiem wymiotując 😲 😲 😲 😲
Jak skończyłam nalałam sobie pysznej zupki,którą mąż mi wczoraj ugotował najadłam się i czuje się znakomicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Pati że czujesz się lepiej 😎 tak trzymaj babko 😉
ja właśnie kończę szykować obiad i czekam aż mężuś wróci z pracy więc zaraz będzie wyżerka hihi dobrze bo burczy mi w brzuchu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki 🙂
Przeczytałam zaległośći.Ja wczoraj zjadłam 1,5 pączka i dziś następne 0,5.Dzwoniłam na USG 4d,pani połozna kazała mi zadzwonic pod koniec marca i umówic się na wizyte,powiedziała,że wtedy będzie najlepszy okres czyli 21-23 tydzień.A więc mojego bobaska będe mogła lepiej zobaczyc na poczatku kwietnia.A 21 marca mam wizyte kontrolną,juz nie mogę się doczekać,chociaż troszkę się denerwuję,bo nadal jestem na tabletkach.
Co do obiadku to dzis zaszalaam,zrobiłam sznycle grzybowe,pycha,juz jednego wciagnęłam.A reszte skosztuje potem,na obiadek.Dziś ma mnie też odwiedzić koleżanka,której dawno juz nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina ja tez nie miałam,wczoraj wieczorkiem cos mnie naszło i mąz dzis pojechał kupić składniki,no i zrobiłam 🙂
NIe wiem jak wy dziewczyny,ale macie na coś szczególnie ochote,chodzi mi o jedzenie.Bo ja od kliku dni na truskawki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dzieki marta-lion 🙂
Nie ma za co. Co do tych wózków jeszcze to są w dwóch opcjach na wahaczach i na paskach. Ja wolę ten na wahaczach, na paskach jakoś dla mnie się za bardzo buja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂

Ja dzisiaj wcinam pączki-zaległości za wczoraj, bo nie było już w sklepie.

Co do wózków to podoba mi się ten co pokazała marta-lion.

aneczkare22 ja na pewno mam ochotę na coś słodkiego, tylko nie wiem na co 🙂

Wiecie co dziewczyny, miałam ostatnio taką sytuację. Mój najlepszy przyjaciel, który jest dla mnie jak brat niedługo zostanie tatą (za jakieś 3 tygodnie). Będzie miał syna i bardzo się z tego cieszy. Chcieli go nazwać Franek, no ale jednak kumpel stwierdził,że nie. Ja mu jeszcze zanim byłam w ciąży powiedziałam, że zawsze chciałam nazwać synka Mikołaj i jego żona stwierdziła,że to faktycznie super imię. I co się ostatnio dowiaduje? Że on nazwie swojego syna właśnie Mikołaj. Wkurzyłam się, bo zawsze marzyłam o tym imieniu i mężowi też się podoba.
Mąż mówi, że trudno jak będziemy mieć synka to będzie drugi Mikołaj. Ale ja nie chcę, bo mamy wspólne grono znajomych, znam jego rodzinę i nie chce żeby wszyscy pomyśleli, że ściągnęłam imię po nim. Co myślicie? Przesadzam, że się wkurzyłam? Kumpel wmawia mi, że wcale mu o tym imieniu nie mówiłam, nie wiem czy ściemnia czy faktycznie nie pamięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez- przyznam, że doskonale Cię rozumiem, strasznie nie lubię jak ktoś, zwłaszcza z bardzo bliskiego grona kopiuje coś po mnie, zwłaszcza w ważnych kwestiach a do tego udaje, że nic się nie stało...grrrr 😠
Moja wieloletnia najbliższa przyjaciółka wycięła mi taki numer- skopiowała moje wesele (zrobiła w tym samym lokalu, skopiowała winietki na stole, zamówiła identyczny tort, skopiowała mój ślubny bukiet, buty i fryzurę, a nawet rodzaj zaproszeń, czcionkę i kropka w kropkę tekst z zaproszenia, zmieniła tylko datę i nazwiska). Masakra!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w ten piękny i słoneczny piątek 🙂
Tyle piszecie o wózkach, że jutro wyciągam męża do sklepów- też muszę sobie coś wybrać 😉
Co do kopiowania też bardzo tego nie lubię- i nie dziwię się, że cie to zdenerwowało. Mi np. bardzo podoba się imię Tomasz, ale ze względu na to, że nasi bliscy znajomi nazwali tak swojego syna odpada:/ A tak po prawdzie to coraz mniej imion nam zostało, bo dookoła wszyscy mają już jakiś potomków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez ja bym nazwała syna Mikołaj. A co cię obchodzi, ze wszyscy będą myśleć. Zawsze możesz powiedzieć, że przecież twój kolega cały czas twierdził, ze będzie miał Franka. Ja bym na to "lała".

Eleeza hihi zastanawiałabym się nad znaczeniem słowa "przyjaciółka" w tym momencie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Marta-lion-słowo przyjaciółka dotyczyło poprzednich relacji, bo w tej chwili dla mnie nie istnieje
Oklaski dla CIEBIE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki 🙂

Z imionami ja wychodzę z założenia, że to nam mają się one podobać,
niezależnie czy występują u znajomych, dalszej rodziny, itd
Byle tylko nie pokrywały się z imionami dzieci rodzeństwa 😉

Fajnie, że tak kawowo-fryzurkowo dziś 🙂
Też muszę w końcu zadzwonić do mojego fryzjera 🙂

U nas piękna wiosna i humor dopisuje...
a w dodatku poszalałam zakupkowo 🙂
Jak przeważnie jestem z modą na bakier i zwykle podoba mi się co innego
ale obecna kolekcja wiosenna mnie zachwyca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Jak przeważnie jestem z modą na bakier i zwykle podoba mi się co innego ale obecna kolekcja wiosenna mnie zachwyca 😁
Hihi mnie też 🙂 🙂 🙂 Zwłaszcza, że w nic już z niej się nie zmieszczę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Zwłaszcza, że w nic już z niej się nie zmieszczę


zmieścisz się zmieścisz 😉
Laseczka jesteś to po pierwsze a po drugie są rzeczy uniwersalne i dla mam 🙂
Kupiłam sobie np taką sukieneczkę zeberkę...
teraz fajnie się "leje" a potem będzie brzuszek "opływać" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Mapa. O Bożę jaka Ty fajna jesteś 🙂 🙂 🙂 Dziękuję 🙂 🙂 🙂


no i zawstydziłam się 😘 🙃

Pichcę na szybko penne z warzywami i tuńczykiem 🙂
I podjadam chrust z wczoraj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurdele tez na zakupy bym poszła.....Ostatnio byłam jakie 4 miesiące temu, teraz jedynie all zostaje, a tam nie wszystko można kuoić na podstawie obrazka zwłaszcza teraz jak wymiary zmieniają sie co dzień........ 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to jest z tymi imionami ja tez o tym nie raz slyszalam np od mojej przyjaciolki jej tez podobalo sie imie dla chlopca i powiedziala o tym bratu a on nazwal tak swoje... przykro jej teraz ale coz... jak jest jeszcze jakas dalsza rodzina to mozna nazwac tak samo dziecko, ale jak jest juz bliska to chyba tak dziwnie troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...