Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Te moje ( pożyczone) też z H&M i wydawały się elastyczne,może ja mam jakieś ciało wrażliwe , hmmm nie wiem jedyn słowem szkoda, mam też parę innych pożyczonych ale na wysoką ciążę, takie fajne lniane i rybaczki i krótkie spodenki nawet ale te to już na późny 8 miesiąc 😁 Chociaż jak będzie cieplej to stawiam na sukienki. Tylko niech będzie wkońcu cieplej, dziś jak wracałam od dentysty to było bardzo przyjemnie, to słonko było super.
Ale miałam wrażenia na tym spacerze, z ulicy podporządkowanej na główną wyjechał jakiś szczyl mercem i takie piski zrobił, że aż strach, później dał gaz do dechy i sunął lewym pasem, prawie ludzi przejechał na ulicy, a później grzał na czołówe z samochodem z naprzeciwka i w ostatniej chwili zjechał na prawy pas. Co za debile na tym świecie funkcjonują. Dobrze że akurat nie przechodziłam przez ulicę tylko poszłam na następne pasy, bo Ci ludzie to biegli a jak tu mieć zryw w ciąży, pewnie bym nie zdążyła uciec. Idzie lato i takich kretynów będzie coraz więcej wyjeżdżało na ulicę. Nie ma to jak tatuś kupi furacza, a gówniarz popisówy wali. Niech się rozwalą, ale żeby po drodze nikogo nie zabili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
mapa Jak bylam ostatnio u lekarza to wlasnie kazal mi regularnie jesc przyjamniej 4 razy dziennie, bo widzial, ze ta waga nie wzrosla i to jeszcze powiedzial to przy moim mezu wiec on jest ciety na mnie na tym punkcie codziennie pyta sie co jadlam 😉 a ja z tej obsesji codziennie rano sie waze i sprawdzam i nic 😞 to dlatego, ze jak was czytam kazda przytyla chodz troche.


Jola je tez nic nie przytyłam. Na początku chudłam około 1 kilograma miesięcznie. Schudłam ponad 3 kilo i jak narazie to chyba jakieś gramy przytyłam.
POza tym każda ciąża inna w jednej się tyje a w drugiej chudnie, to znaczy tyje tak niewiele, że dochodzi tylko waga dziecka, wód itd 😉
W pierwszej ciązy też ruchy poczułam późno, około 20 tygodnia więc też nie masz co się martwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sierpniowe brzuszki 🙂
Jestem mamą sierpień 2009 🙂 i chyba dlatego pozwoliłam sobie napisać na Waszym wątku:P 🙂
Razem z młodszym synkiem bierzemy udział w konkursie i chcielibyśmy bardzo o głosy prosić 🙂 '
Wiem, że już kiedyś MArta-lion w moim imieniu prosiła 🙂 za co oczywiście dziękuję:*
Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza i w wolnej chwili klikniecie 🙂
Dziękujemy!
http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga Gratuluję !!!! Nie ma to jak wszystko zaliczyć... już powoli zapominam jak to było, ale obrony nigdy nie zapomnę hehehehe czułam jakby mi petarda miała wystrzelić z głowy jak było po wszystkim 🙂 🙂 🙃 😁 takie duszenie i nic nie lecenie 🙂 miałam 3 miesiące aż brzuch bolał, bo cały naprężałam żeby wkońcu poszło a tu nic. Dbaj o siebie, dziś mimo tak pięknej pogody wyszłam w swetrze i płaszczu, szalu i grubej czapce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
lydziaa84 ja jestem umówiona na 6 kwietnia na połówkowe,
to będzie 20t1d 😉
Nie mogę się doczekać 😁

Mapa ja też 6.04 chcę się wybrać na połówkowe u mnie będzie to dokładnie 20tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂 ja zaraz do pracy uciekam, więc milego dnia wam życzę 🙂 pewnie jak wrócę to jak zwykle mnóstwo zaległości będę miała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
marta lion ja dziś czuje się znacznie lepiej .... właśnie dlatego też pomyślałam o fryzjerze...
Zastanawiam się nad sobotą czy by nie zamówić sobie fryzjerki do domu 🙂
Od razu obetnie mnie i męża 🙂
Zastanawiam się jeszcze nad koloryzacją...hmmm mój mąż za bardzo przewrażliwiony jest i nawet nie chce do wiadomości przyjmować,żebym ufarbowała moje mega odrosty 😞
więc może zostanę tylko przy fajnej fryzurce...
A macie może dziewczęta jakąś fajną stronkę z fryzurkami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki

Jak noc minęła? U nas spokojnie, spało się wyjątkowo "smacznie" 🙃

Zawiozłam małą do przedszkola teraz szykuję do obiadu. I zaraz się za jakies śniadanko muszę wziąć bo jeszcze nie jadłam.

Pogoda nam się popsuła brak słonka za to mgła się pojawiła. Jest szaro buro i ponuro 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzień dobry brzusie!!!


Pati zajrzyj tu http://fryzury.info/ może znajdziesz coś fajnego 😎
Fajny pomysł z tym fryzjerem,ja to mam problem z fryzurą dla siebie - takie włosy - trudno się ukłądają i są klapnięte 😞...no ale chociaż się zafarbowałam bo odrosty już były brzydkie
Ja właśnie pichcę obiadek - będzie gulasz z pieczarkami i do tego gotowane brokuły z bułką tartą 😜
A na razie nic mi się nie chce znowu szaro buro na dworzu uch....wczoraj było ślicznie - znowu spacerek a dziś szarówa 😠 🥴 oj aby do wiosny....

miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ja właśnie wróciłam. Włoski podcięte, brwi zrobione. Aż człowiek lepiej się czuje 🙂
Kawusia też już była 🙂 🙂 🙂

Pati super że czujesz się lepiej.

PS. A u nas dziś piękne słoneczko do rana świeci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na jakiej wysokości poczułyście pierwsze ruchy Waszego Maleństwa? Ja od kilku dni czuję leciutkie bulgotanie, łaskotanie ale nad pępkiem, zastanawiam się czy to już ruchy Maleństwa, bo wydaje mi się, że to troszeczkę za wysoko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie. 🙂 Kurcze, ale narobiłyscie smaka na pyszna kawkę. 🙂 U nas dzisiaj sloneczko swieci, takze szykujemy sie i wybywamy z domku. 😜 😜 😜 Jeszcze troszkę i z ta kawka bedzie mozna wyjść na ogródek do słoneczka. 😁 😁 😁 😁 Miłego i cieplutkiego dnia laseczki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Na jakiej wysokości poczułyście pierwsze ruchy Waszego Maleństwa? Ja od kilku dni czuję leciutkie bulgotanie, łaskotanie ale nad pępkiem, zastanawiam się czy to już ruchy Maleństwa, bo wydaje mi się, że to troszeczkę za wysoko?
Ja Ci chyba nie pomogę 😞 Wszystko co czułam, a czuje już czasem kopniaczki nawet to było poniżej pępka (po lewej, bądź po prawej stronie czy też pośrodku). Ale może takie bulgotanie, bądź jak to niektórzy określają trzepotanie motyla odczuwa się inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. Ja wczoraj pisalam poszlam na usg 3d w 16 tygodniu. Ale pani doktor przylozyla mi sodne do brzuszka pokazala dzidzie ale powiedziala ze 3d mi nie zrobi bo to nie ma sensu.
Kazala mi sie zapisac na 22 tydzien ciazy podobno to najlepszy okres bo koncza sie ksztaltowac struktury w mozgu i mozna dokladnie ocenic serduszko. A w innym wypadku to szkoda rzezbic i wyciagac kase.
Co do wozkow to ja obeszlam wszytkie sklepy i nimi pojezdzilam i poki co najlepsze wrazenie optyczne i techniczne zrobily na mnie te wozki
http://allegro.pl/roan-marita-2011-spacerowka-gondola-kurier-gratis-i1465102288.html
duza kolorystyka super amortyzacja i robi wrazenie na zywo. To narazie moj typ tak mi sie spodobal ze chyba juz nie bede szukala 🙂
Ja niestety walcze z kaszlem i zapaleniem ucha- wszystkie paskudztwa swiata mnie w tej ciazy dopadaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina nie martw się ja w tej ciąży mam wszystkie objawy itp jakie są możliwe i jakiś nie miałam w poprzednich.
Co do tego wózka on mi się też podoba, ale mnie wkurza ta metalowa kratka na dole (miałam kiedyś wózek z taką kratką i ona strasznie dzwoniła na spacerach). Oraz przeszkadza mi brak regulowania wysokości rączki. Ja jestem mała i taka opcja jest dla mnie komfortem.
Ja na razie obstawiam ten Jedo Bartatina, ale w wersji bez fotelika, bo fotelik mam po Majce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny ten wózeczek Evelina a i cena nie zwala z nóg hihi...ja akurat jestem zwolenniczką tego typu wózków no i dużych kół...kupiłam spacerówkę z małymi zwrotnymi kółeczkami i masakra - szczególnie zimą,więc używam go tylko jak jadę do dużych sklepów na zakupy 😉 a tak Bartoś jeździ w swoim "starym" wóziu dopóki nie będzie musiał odstąpić go maleństwu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...