Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja też nie miałam jeszcze KTG... Ale w czwartek mam wizyte u gina, to zapytam czy nie powinien mnie czasem wysłać 😉
hehe, alfabetycznie? to w takim razie ja szykuje sie , że urodzę tak w granicach 15-tego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na KTG ostatnio skurcze osiągnęły wartość 40% i... ucichły - leżałam 20 min. i już wszystko mnie bolało 😜
a jak się tak rozpakujemy wg alfabetu 🤪 to ja jeszcze mam czas hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂\

Wizytowym mamusią życzę powodzenia 🙂 🙂

Hehe skoro lecimy według kolejności alfabetu to ja też na A 😁 😁

A co do KTG to ja też nie miałam wcale i chyba się nie zapowiada na to 🤨 Bo moja lekarka zapisała mnie na wizytę na 12 sierpnia pod znakiem zapytania, a o KTG ani nie wspomniała. No chyba, że jak przyjdę 12 nierozpakowana to mi da 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę ogarnąć chałupkę 😉 - starszaki na obozie i muszę sama wszystko hihi...a tak się przyzwyczaiłam do ich pomocy 😲
potem obiadek i może pościelę łóżeczko 😜 - zobaczymy
tymczasem miłego dnia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he,he z tym alfabetem, tylko, że Ann zapomniała, że w międzyczasie Kasia w kolejkę wskoczyła.

A ja w międzyczasie z koleżanką przez tel rozmawiałam na temat ktg.
I wspólnie uznałyśmy, że to badanie jest niezbyt miarodajne w sytuacji jeśli poród się jeszcze nie rozpoczął.
Obie mamy podobne przemyślenia na ten temat. Ona miała robione w poniedziałek i nic nie wykazało, żadnych skurczy. A we wtorek jechała do szpitala ze skurczami partymi!!!
A badanie ktg nie jest standardem w ciąży i nie każdy lekarz daje na nie skierowanie przed terminem porodu, chyba, że są jakieś wyraźne wskazania do jego przeprowadzenia np. skurcze.
Natomiast zawsze jest robione jak kobieta zgłasza się na izbę przyjęć do porodu.
Mapa, nie bój się tego badania. Jest przyjemne, leżysz sobie na łóżku i słuchasz bicia serducha małego, a przy okazji aparat rejestruje co się u ciebie w brzuszku dzieje.

Daniela, napiszę ci wiadomość na sierpnióweczkach odnośnie ZUS-u. KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam do domku, zmachałam się tym spacerem i chyba za ciepło się ubrałam.
AAsia to trzymam kciuki za dobre wieści
Mapa a Ty kiedy masz kolejną wizytę i zobaczysz co u Twego maleństwa?
Daniela faktycznie ten czas leci, ja to chodze i codziennie dokładam jedną rzecz do torby do szpitala ale jeszcze całkowicie spakowana nie jest.
Paninka ja też nie miałam ktg i nie wiem czy dostanę skierowanie czy jak?
Andzelika no ja bym na Twoim miejscu torbe pakowała bo na A jesteś 🙂

A ogólnie wszystkim Aniom wszystkiego co najlepsze, zdrowych bobasków, szybkich porodów i spełnienia marzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo halo, witam mamusie 🙂
Nie byłam aktywna ale Was podczytałam już i mamy kolejnego maluszka 🤪
Aneczka dzielna z Ciebie dziewczyna, gratuluję synka 🙂 🙂
Za Aniołka i córeczkę trzymam kciuki i życzę zdrowia malutkiej i mamusi 😘
Avatarki się zmieniają, że poznac Was trudno ale wyglądacie imponująco 🙂
Moja torba niby spakowana ale się nie zmieściło wszystko więc muszę znów wszystko wyjąc i pomyślec jak co upchnąc bo mi się rożek nie zmieścił.
Po ostatnimleniuchowaniu sobota była dośc aktywna bo zakupy spożywcze i ostatnie rzeczy dla synka chcieliśmy kupic. Po południu pojechałam do siostry na godzinkę ale dojechał do
mnie mąż i zostaliśmy do północy 🙂 W niedzielę totalna sielanka, nie chciało nam się z łóżka wyjśc, lenistwo na maxa. Wczoraj za to trzeba było już lenia przegonic i zrobic małe conieco 🙂 Walczyłam z podłogami.... dziś pranie pościeli, obiad i nie wiem na co mi sił wystarczy jeszcze. Aaaa zlew pełny.... opróżnic trzeba 🙂 Czuję się nawet dobrze poza tym, że jest mi już tak ciężko, że opisac trudno. Nie odbiegam od normy 🙂 Chociaż jak czytam co niektóre z Was zrobic mogą to mi wstyd i podziwiam Was. Skurczy u mnie raczej brak albo nie wiem , że to one. Żadnyk oznak porodu i tak sobie myślę, że jak się bałam wczesnego porodu to może byc w końcu tak, że po terminie urodzę. Zapowiedziane mam tylko żeby do końca tyg nie urodzic bo córce plany się pokrzyżują 😁 😁
Mamusie które mają wizyty, trzymam za Was kciuki 😘
Wszystkim bez wyjątku spokojnego dnia życzę 😘
Oj przepraszam.... mamy na forum nową mamę. Witaj ulala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa !!!! właśnie zauważyłam, że zaczął odpadać mi czop !!!! 😮 podbarwiony krwią - więc to na pewno jest to 😜 o matko !!! ale się zestresowałam 😁

aż musiałam napisac DUZYMI , bo to takie stresujące i jednocześnie ekscytujące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
aaaaaa !!!! właśnie zauważyłam, że zaczął odpadać mi czop !!!! 😮 podbarwiony krwią - więc to na pewno jest to 😜 o matko !!! ale się zestresowałam 😁

aż musiałam napisac DUZYMI , bo to takie stresujące i jednocześnie ekscytujące 😁

to teraz jeszcze wsadź tel do ładowarki abyś mogła nas informować 🙂 🙂
GRATULUJĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siahankowa gratuluję czopa 🤪

jo-aneczka oklask dla Ciebie 😉
Z KTG jakieś mam wizje, że mi wyjdą mega skurcze mimo, że ich nie odczuwam 🙃
Wszystko przez to, że odstawiam fenka ☺️

Diviana wizytę mam w poniedziałek u mojego doktorka - wraca po urlopie 🙂
Ten co mnie tak ostatnio zestresował na USG to "nie mój" lekarz prowadzący.
I postanowiłam zaczekać na mojego i jego zapytać co dalej z monitorowaniem Małego 😉
Tylko o tym KTG myślę w tym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to Dzień Dobry.......... Tak mnie siehankowa zaskoczyła, że z wrażenia zapomniałam sie przywitać 🤪

Ja dziś idąc za przykładem pracowitej koleżanki Joli mam zamiar zrobić jabłecznik 🙂 Zobaczymy, co z tego wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa, no to poród się zbliża wielkimi krokami.
Ale pamiętaj, że od odejścia czopu do porodu może minąć nawet 2 tygodnie.
Tak więc jeszcze nie jedź na porodówkę 😉 Ale torbę to spakuj w te pędy.

P.S. Może na pierwszy rzut pójdą wszystkie Anie i Kasie? 😁 😁 😁 Wtedy jakaś reguła by była 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):


P.S. Może na pierwszy rzut pójdą wszystkie Anie i Kasie? 😁 😁 😁 Wtedy jakaś reguła by była 😁


nie no...kolejna chyba chce dostać kopniaka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga, torba już spakowana 🙂 teraz tylko czekać 😜 w czwartek wizyta u gina, więc zobaczymy co powie 🙂
moniq, jak już coś zacznie się dziać, to na pewno poinformuję 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉
Paloma - rzeczywiście odespałam trosiuniu poprzednią nockę.
Mówicie alfabetycznie w kolejce??? hm... Co na to magdalena???
Ja dziś wstałam i po pół godzinie taki skurcz mnie złapał, niby niezbyt silny ale długi i uciążliwy. Z pół godziny mnie trzymało a potem przeszło w ból dołu brzucha. Mialam dzś jechać po koszulę do karmienia, ale sama chyba się nie odważę z dziećmi. Zmarła moja ciocia i mama biega z wujkiem załatwia sprawy, nie może więc mi pomóc. Mam nadzieję że Bartolina mimo moich odczuć z ostatnich dni jeszcze nie wychodzi, bo byłby mały problem logistyczny 😆 😆 😆 😆 😆 Tak a propos moich odczuć to dziś rano spojrzałam w lustro i mam wrażenie że trosiuniu spuchłam na twarzy, a może po prostu kilogramy na plusie docierają do buźki - nareszcie 😉 😁

Miłego dnia!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa gartuluje czopa ( 🤪 🤪 jak to brzmi)

ja wczoraj tez myslalam ze zaczal mi odlazic...takie biale cos o konsystencji podobnej do masla ☺️ ale potem przeczytalam jak marta napisala ze to przezroczyste powinno byc i zglupialam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Siehankowa, no to poród się zbliża wielkimi krokami.
Ale pamiętaj, że od odejścia czopu do porodu może minąć nawet 2 tygodnie.
Tak więc jeszcze nie jedź na porodówkę 😉 Ale torbę to spakuj w te pędy.

P.S. Może na pierwszy rzut pójdą wszystkie Anie i Kasie? 😁 😁 😁 Wtedy jakaś reguła by była 😁

jo-aneczka, dlatego na razie nie panikuję 😉 ja należę do takich osób, co do ostatniej chwili będą czekać żeby do szpitala jechać 😁
a tak właśnie ostatnio liczyłam nawet, że urodzę za około 2 tygodnie 🙂 no zobaczymy jak to będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa gartuluje czopa ( 🤪 🤪 jak to brzmi)

ja wczoraj tez myslalam ze zaczal mi odlazic...takie biale cos o konsystencji podobnej do masla ☺️ ale potem przeczytalam jak marta napisala ze to przezroczyste powinno byc i zglupialam 🙃

Paninka, ja jakieś 2 tyg temu tez myślałam że juz odpada mi czop - ale to były po prostu większe upławy... ale dziś jak już zobaczyłam, że to podbarwione krwią jest, no to nie może być nic innego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...