Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂

Wstałam z mega zakwasami po wczorajszym myciu okien 😉 Oj zdecydowanie forma mi spadła ostatnio 😁 😁

Ann wytrzymajcie jeszcze Dziewczynki w dwupaczku 🙂

Siehankowa czyżbyś się wbiła w kolejkę? 😁

Mapa gratuluję skończonego 36t 🙂 Jak się czujesz (fizycznie/ psychicznie) ?? Co do ktg, to nie ma się czego bać, leżysz sobie i słuchasz serduszka 🙂
Co prawda na pierwszym ktg Liwcia napędziła mi strachu, bo położna za ciasno nas spięła gumami na których są te "elektrody" i Małej strasznie to nie pasowało, kopała w nie z całej siły, co powodowało włączanie się alarmu i napis "tachycardia" co kilkanaście sekund, więc myślałam, że osiwieję przez te 20 minut badania 😉
Ale na drugim ktg była już spokojna i zapis wyszedł bardzo ładnie 🙂
Jutro mamy wizytę i kolejne ktg 🙂

Inez i aasia trzymam kciuki za wizyty 🙂

Lydziaa śliczne fotki 🙂 Nie wierzę, że JUŻ spakowałaś torbę 😁 😁 Normalnie jestem z Ciebie dumna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie mamuśki- chyba już powinnam przywyknąć do nieprzespanych nocek,ale jakoś nie mogę :/

mapa- gratuluję skończenia 36 tc 🙂
magdalena- jeśli lecimy wg alfabetu to gdzie tam L a o M już nie wspomnę 🙂
siehankowa- zaburzasz kolejkę 🙂 gratuluję
jo-aneczka- podoba mi się twoja myśl (też kasia jestem) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):


P.S. Może na pierwszy rzut pójdą wszystkie Anie i Kasie? 😁 😁 😁 Wtedy jakaś reguła by była 😁


nie no...kolejna chyba chce dostać kopniaka 😠


Nie kop, nie kop. Ja to nawet ostatecznie mogę sobie wmówić, że ty na M jesteś 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa masz rację poczekaj na swego lekarza, który Cię od początku prowadzi.
Evelina szkoda ze nie wiedziałam, bo byłam dziś w Żyrardowie i z chęcią bym skorzystała a tam zawsze tak jest?
Siehankowa no nieźle 🤪 A i miałam napisać że kolejne piękne zdjęcie w avatarku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa GRATULACJE!!! 🤪 Mi się coś wydaje, że do czwartku nie dotrwasz. 😁 😁

A tak swoją drogą to ja myślałam, że czop jak jest już krwią zabarwiony to kwestia 2-3 dni, a jak normalny to 2 tyg. 🤨 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa skoro to "stresujące" usg robił Ci inny gin, to tym bardziej nie masz się czym martwić 🙂
Ja miałam 2 połówkowe- drugie robione w tym samym gabinecie na tym samym sprzęcie tylko inny lekarz. Na pierwszym usg wyszło mojej lekarce, że Liwka jest 5 dni młodsza niż OM a po 2 tygodniach temu drugiemu lekarzowi, że aż 10 dni. Zestresowałam się strasznie, ale na kolejnej wizycie moja ginekolog wyjaśniła mi, że mam się tym absolutnie nie sugerować, bo każdy lekarz inaczej "mierzy" a ona ufa swojej ręce, tym bardziej, że mierzy Małą od samego początku.

Zapomniałam ☺️ ☺️

Wszystkiego najlepszego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
siehankowa jak dzidzia sie pospieszy to wizyta w czwartek nie potrzeban.

Ewelina, ja to jednak wolałabym doczekać tej wizyty 😁 chociaż z drugiej strony to 100zł bym zaoszczędziła 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Siehankowa GRATULACJE!!! 🤪 Mi się coś wydaje, że do czwartku nie dotrwasz. 😁 😁

A tak swoją drogą to ja myślałam, że czop jak jest już krwią zabarwiony to kwestia 2-3 dni, a jak normalny to 2 tyg. 🤨 😁 😁

Andzelika, nie stresuj mnie 😁 chociaz to by się zgadzało, bo niby wg USG termin mam na 28.lipca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Siehankowa GRATULACJE!!! 🤪 Mi się coś wydaje, że do czwartku nie dotrwasz. 😁 😁

A tak swoją drogą to ja myślałam, że czop jak jest już krwią zabarwiony to kwestia 2-3 dni, a jak normalny to 2 tyg. 🤨 😁 😁

Andzelika, nie stresuj mnie 😁 chociaz to by się zgadzało, bo niby wg USG termin mam na 28.lipca 😉


Powiem szczerze, że też mi się jakoś obiło o uszy, że tak może być....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Siehankowa GRATULACJE!!! 🤪 Mi się coś wydaje, że do czwartku nie dotrwasz. 😁 😁

A tak swoją drogą to ja myślałam, że czop jak jest już krwią zabarwiony to kwestia 2-3 dni, a jak normalny to 2 tyg. 🤨 😁 😁

Andzelika, nie stresuj mnie 😁 chociaz to by się zgadzało, bo niby wg USG termin mam na 28.lipca 😉


Powiem szczerze, że też mi się jakoś obiło o uszy, że tak może być....

No właśnie mi też jakoś się tak zdaje, no ale pewna nie jestem. 🤨
Ech Siehankowa ja to Ci zazdroszczę, będziesz już miała za sobą 😁 A co się odwlecze to wiadomo.. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chciałam do sierpnia wytrzymać 😁 zreszta marta-lion obiecała, że to ona będzie przede mną 😉 że ona juz w lipcu a ja w sierpniu 😁 marta - ratuj 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
ale ja chciałam do sierpnia wytrzymać 😁 zreszta marta-lion obiecała, że to ona będzie przede mną 😉 że ona juz w lipcu a ja w sierpniu 😁 marta - ratuj 😁 😁 😁


😁 😁 😁 no co ty jeszcze tyle chcesz czekać 🙂 ja to bym chciała żeby u mnie się coś zaczęło dziać,a tu nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
ale ja chciałam do sierpnia wytrzymać 😁 zreszta marta-lion obiecała, że to ona będzie przede mną 😉 że ona juz w lipcu a ja w sierpniu 😁 marta - ratuj 😁 😁 😁


😁 😁 😁 no co ty jeszcze tyle chcesz czekać 🙂 ja to bym chciała żeby u mnie się coś zaczęło dziać,a tu nic


Teraz tak mówisz, bo torbę spakowałaś 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):
siehankowa jak dzidzia sie pospieszy to wizyta w czwartek nie potrzeban.

Ewelina, ja to jednak wolałabym doczekać tej wizyty 😁 chociaż z drugiej strony to 100zł bym zaoszczędziła 😁 😜


Tu stówkę zaoszczędzisz, ale potem dłuższego macierzyńskiego nie dostaniesz 😉
Tak więc nóżki w ciup.

Andżelika, ja też czytałam o tym czopie i myślałam dokładnie tak jak ty. U mnie ta "teoria" się sprawdziła 😉 ale u Marty już nie, więc to nie jest niestety prawda, że czop podbarwiony krwią oznacza poród w przeciągu 2-3 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Siehankowa no to Cię Marta porobiła, to wszystko jej wina 😁 😁 😁 😁 😁


Trzeba reklamację złożyć 😎
Ale do 29 lipca już bliziutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
A ja się ciągle czuję nieprzygotowana... ☺️
Wszystko mam gotowe, poprane, poprasowane, torba spakowana zbiera kurz 😉
Chyba podświadomie czekam na to,że mimo wszystko, Liwia się odwróci główką w dół....


Ja też się nie czuje przygotowana...
ale u nas nawet łóżeczko jeszcze nie rozłożone ☺️
Dobrze, że ciuszki wyprane i wyprasowane w końcu 🙂
A dziś i torba będzie spakowana...taki jest plan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...