Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
moniq1984 gratuluje skończenia 37 tygodnia ciąży.
A Twój suwaczek się coś śpieszy!! Uważaj bo to może coś oznacza hehehe 🙂

Magdaleno 🙂 dzięki ale ten górny suwaczek to wg miesiączki 🙂 a wg usg to równe 3 tyg 🙂 więc ja jak i mój m mamy nadzieję, zaraz na początku sierpnia wyskoczy 🙂 tak ok 1-5 🙂 🙂 🙂 🙂


To znaczy, że wg miesiączki już jesteś po terminie i możesz rodzić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
moniq1984 gratuluje skończenia 37 tygodnia ciąży.
A Twój suwaczek się coś śpieszy!! Uważaj bo to może coś oznacza hehehe 🙂

Magdaleno 🙂 dzięki ale ten górny suwaczek to wg miesiączki 🙂 a wg usg to równe 3 tyg 🙂 więc ja jak i mój m mamy nadzieję, zaraz na początku sierpnia wyskoczy 🙂 tak ok 1-5 🙂 🙂 🙂 🙂


To znaczy, że wg miesiączki już jesteś po terminie i możesz rodzić??

wiesz raczej nie 🙂 ja miałam nie regularne cykle i pieron wie kiedy tak na prawdę doszło do zapłodnienia 🙂 więc ogólnie trzymam się terminu z usg czyli 16 sierpień choć wczoraj jak mi dała pani doktor kartę ruchów dziecka to na niej napisała 20-25 sierpień 😞 a my mamy ogromną nadzieję, na pierwsze dni sierpnia 🙂 mój pragnie iść już na urlop a i przyjechała matka chrzestna malutkiej na wakacje aby pobyć z nią od maleńkości bo tak to rzadko będzie ją widywać bo w tarnowie mieszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzucholki 😆
Inez powodzenia na wizycie, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

mapa gratuluję skończonego 36 tygodnia ciąży.

aasia za ciebie też trzymam kciuki na wizycie, i miłego oglądania bobaska

Ulala – ze mną już tak jest, że jak m. tylko z domu wybędzie to ja mogę robić wszystko poza spaniem 😠 😠 i dzięki za radę

A u mnie noc nie przespana, za to mieszkanie posprzątane 🤪

Miłego i spokojnego dnia Wam życzymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Paloma jak wygoniłaś m. do Poznania to trzeba było przyjść do mnie 😉 Dwie ciężarne słomiane wdowy 😁 😁 😁 😁 wspólne niespanie byłoby przyjemniejsze 😁 😁 😁 😁 😁 ale ja to zaraz padnę bo wczoraj z siostrzyczką wieczorem pogadałam... do 1.30 😉

Czas to odespać!

SPOKOJNEJ NOCKI I PIĘKNYCH SNÓW!!!!!!



to byłby dopiero cyrk 🤪 🤪 dwie ciężarne balujące do rana 🙃 🙃 🙃
a tak to może chociaż ty odespałaś poprzednia noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!!

Powodzenia dla wszytskich wizytowych mamusiek!!!!

ja teraz z kawka obmyslam plan dzialania...pranie juz wstawione ( musialam jeszcze raz jeden z rozkow wyprac bo wilgotny byl wieczoram a w nocy ulewa przyszla 😠 ) przede mna prasowanie...torbe do szpitala tez zamierzam dzisiaj wyprac ☺️ w koncu 😉

i zastanawiam sie jak wyprac misia z pozytywka...boja sie ze jak go za mocno zamocze to zepsuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Dzien Dobry!!!!

Powodzenia dla wszytskich wizytowych mamusiek!!!!

ja teraz z kawka obmyslam plan dzialania...pranie juz wstawione ( musialam jeszcze raz jeden z rozkow wyprac bo wilgotny byl wieczoram a w nocy ulewa przyszla 😠 ) przede mna prasowanie...torbe do szpitala tez zamierzam dzisiaj wyprac ☺️ w koncu 😉

i zastanawiam sie jak wyprac misia z pozytywka...boja sie ze jak go za mocno zamocze to zepsuje 🙃


Paninka a po co ty chcesz prać tego misia z pozytywką. Przecież i tak gdzieś go pewnie powiesisz przy łóżeczku u dzidzia nie będzie się nim bawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
dostalismy go po synku znajomych i troszke zakurzony jest...odswiezyc go wypada 😉


to proponuje ręcznie jakąś szczoteczką go wyszorować, bo jak zamoczysz mechanizm to może już nie posłużyć córeczce. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka napisał(a):
dostalismy go po synku znajomych i troszke zakurzony jest...odswiezyc go wypada 😉


to proponuje ręcznie jakąś szczoteczką go wyszorować, bo jak zamoczysz mechanizm to może już nie posłużyć córeczce. 😞


tak wlasnie myslalam...albo gabka najpierw zeby nie zmechacic!!!! oklaska dla Ciebie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzucholki 🙂

U nas noc taka sobie, okropnie mnie nogi kręciły i do kibelka latałam często 😞
Lydziaa piękne zdjęcie w avatarku 🙂 sukienka bomba 🙂
Ann trzymam kciuki za Ciebie i Haneczkę 🙂
Aniołek dużo dużo zdrówka dla Oliwki

Ja już pranie wstawiłam, jadę zaraz do sklepu po warzywka na zupke dzisiaj pomidorowa

a torba dalej nie spakowana, jeju tak mi się nie chce..................... 🤢 🤢 🤢

Paninka tak jak Madzia mówi nie mocz mocno misia bo mechanizm szlag trafi 😜
Inez czekamy na wieści 🙂
Diviana a my zaraz 36tydz 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuchy,
Daniela - te kręcące nogi to się chyba fachowo syndromem niespokojnych nóg nazywa. Też to odczuwałam, ale od paru tygodni ustało. Może ty też się doczekasz.
Mam pytanie do dziewczyn, które miały ostatnio badanie ktg - czy rysowały się wam jakieś skurcze? I jak się one miały do skurczy przepowiadających, o ile oczywiście takie odczuwacie? I jaką siłę na ktg miały wasze skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂

ann, trzymamy kciuki za Ciebie i Hanie 🙂
lydzia - zdjęcie z piesiem meeega słodkie 🤪
wizytowym brzuszkom życzę powodzenia 🙂

a teraz uciekam szykować obiadek - dziś barszczyk z botwinką 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Mam pytanie do dziewczyn, które miały ostatnio badanie ktg - czy rysowały się wam jakieś skurcze? I jak się one miały do skurczy przepowiadających, o ile oczywiście takie odczuwacie? I jaką siłę na ktg miały wasze skurcze?

Jo-aneczka ja miałam ktg w sobotę, niedzielę i wczoraj.
I tak w sobotę miałam regularne skurcze i czułam je jako średnie pobolewanie brzucha, w sobotę zero skurczy i zero odczuć. A wczoraj na ktg wyszedł mi jeden ogromny skurcz ale ja go wcale nie czułam.
Lekarz określił je jako przygotowywanie sie macicy do porodu, a także powiedział fajnie tzn ze szyjka się skraca i powiększa rozwarcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuchate mamy 🤪 🤪 🤪

Lydzia zdjęcia cudne 😎
Ann trzymam kciuki by maleństwo jeszcze wytrzymało u Ciebie w ciepłym brzuszku
Inez trzymam kciuki za USG - niech Ci przyniesie wiele radości
aasia powodzenia
Mapa gratuluję skończonego 36 tygodnia ale czas leci co?

a mnie coś dzisiaj pobolewa brzuch,nawet nie chce mi się ruszyć 😞 i stanęłam dziś na wagę - od ostatniej wizyty schudłam 2 kilo....a i obwód brzuszka mi się zmienił 😮 albo źle ostatnio wymierzyłam albo się "obsunął" bo teraz mam 119cm a ostatnio było 124 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dziewczyny ann5353 napisała mi sms, że te nasze obstawianie co do kolejności porodów nie sprawdzają się wg termiu tylko wg alfabetu 🙂

była już :
anusia0171
aniolek82
aneczkare22


Uwaga to teraz wychodzi na to, że następna będzie: agapurka2 hihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzucholki,
wczoraj byłam cały dzień poza domem.
Doczytałam tylko na naszej stronce, że aneczkare już urodziła. Ominęło mnie jeszcze jakieś ważne wydarzenie? Nie dam rady dziś nadrobić zaległości, więc jakby któraś z Was miała czas na telegraficzny skrót... Szykuję się do drugiej wizyty położnej, potem przyjeżdża siostra mojego męża z rodzinką, więc pewnie będę dostępna teraz chwilkę i dopiero jutro.
Pozdrawiam i miłego dzionka życzę oraz powodzenia mamusiom wizytowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzucholki. Zycze udanych wizyt.
Lydzie super fotka.
Moja gin trzyma sie terminu wg ostatniej miesiaczki a nie usg ale powiedziala ze malo ktore dziecko rodzi sie w terminie.
Ja wczoraj mialam ktg dzidzi sie nie spieszy- cisza. Nawet skurczow przepowiadajacych.
Morfologie mam super paciorkowca brak natomioast w moczu jakies bakterie sie pojawily znowu. Ciekawe czy mi cos na nie da. Jutro mam wizyte ciekawa jestem ile moja kluseczka wzy obawiam sie ze duzo i jak sie zasiedzi to mi zrobia cesarke bo mi nie przejdzie. ALe oby nie byla grubaskiem bo chce rodzic naturalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka ja też jeszcze nie miałam KTG, ale na ostatniej wizycie
lekarz wspominał żeby w tym tygodniu już zrobić.
A ja jakoś się boje pierwszego KTG 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...