Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta gratulacje - wszystkiego dobrego 😎
Paninka to wesolo masz z przyszłym Dziadkiem - może faktycznie jak juz zezwolil - to jakos to teraz pojdzie 😉 Ja czuje sie nienajgorzej - nic mi nie jest poza wieczornymi sesjami tanców, fitnessów w brzuszku i tym podobnych, z czego najbardziej cierpi Mariolka wyczuwajac wiercenie sie Malutkiej..
Pati dobrze ze juz sie uspokoilo 🙂 kto wie moze zostaniesz juz w szpitalku i wszystko pojdzie po Twojej mysli - masz prawo juz byc wymeczona - ciagle badania i stresy, ale to juz tak blisko ze badz spokojna 😉 moze sie uda szybciej niz myslisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla wszystkich rocznicowych 😉 Życzę Wam dużo Miłości i Szczęścia!!!

Palomka ma się nie źle i jeszcze się nie rozsypała. Może jednak uda nam się trzem w tym tygodniu urodzić i razem z Divianą zajmiemy jedną z sal szpitala! 🙂
Ja po wycieczce i spacerku z mamą wróciłam padnięta. Zjadłam barszczyk z pasztecikami i rozpoczynam leniuchowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na moim 4 🤪 🤪 🤪

marta daniela wszystkiego naj..... 😘 😘

a mnie jakos dziwnie brzuszek ciagnie...ale nie boli, czasem zakluje w mariolce i tyle 🥴 mam wrazenie jakby mial mi sie pepek rozwiazac momentami 😉 ide sie wykapac i polezec troszke bo to moze przez to ze caly dzien na nogach jestesmy...

k8 dziadek wesoly nie da sie ukryc...zawsze mowil ze jak go dziadkiem przed 40 zrobimy to nie uzna...teraz juz ma 42 ale i tak walcze bo twierdzi ze wnuczka po imieniu ma do niego mowic 😮 a ja sie na to nie chce zgodzic 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Marta masz śliczną księżniczkę w avatarku!

8 dni na moim suwaczku 😉 Niesamowite!!!!!!!!!


Nieźle co?!?!?! 😮 tak szybko zleciało, a dopiero co była zima i czekałyśmy na pierwsze ruchy Maluszków 😁 😁
Na moim suwaczku 4 dni ehhhhhh................ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
k8 dziadek wesoly nie da sie ukryc...zawsze mowil ze jak go dziadkiem przed 40 zrobimy to nie uzna...teraz juz ma 42 ale i tak walcze bo twierdzi ze wnuczka po imieniu ma do niego mowic 😮 a ja sie na to nie chce zgodzic 😉 😉 😉

hahahahahaa wesoło masz jednym słowem - kumpel będzie, a nie dziadek 🤪
w tym samym momencie napisałyśmy że 4 dni nam zostały - hahahhahaa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
k8 dziadek wesoly nie da sie ukryc...zawsze mowil ze jak go dziadkiem przed 40 zrobimy to nie uzna...teraz juz ma 42 ale i tak walcze bo twierdzi ze wnuczka po imieniu ma do niego mowic 😮 a ja sie na to nie chce zgodzic 😉 😉 😉

hahahahahaa wesoło masz jednym słowem - kumpel będzie, a nie dziadek 🤪
w tym samym momencie napisałyśmy że 4 dni nam zostały - hahahhahaa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :] chciałam się pochwalić że ja już urodziłam o 3:03 przyszedł na świat mój mały Sebastianek mały waży 3885g i mierzy 56cm 🤪.poród był bardzo ciężki ale przeżyłam teraz odpoczywamy w domku po porodzie.więc dobranoc Wszystkim i tym co jeszcze nie urodziły szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was brzuszki
U nas wszystko w porządku.Kilka dni mnie tu nie było.Czy ktos się rozpakował?? 🙂
My wczoraj mielismy gości,a dzis wybralismy się na długi spacerek.
Filipek już wykapany,ale jeszcze nie śpi.A mi koło tej rany,zrobił sie ropień i starsznie boli 😞 😞.Macie może jakieś sposoby,żeby uśmierzyć bół??Połozna dopiero mnie odwiedzi w srodę lub w czwartek,i wtedy mnie pewnie obejrzy.
zycze wam spokojnej nocki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Siehankowa ale fajnie,że ten Twój szkrabik taki poukładany od samego początku 🙂

oj staramy się , zeby byl poukładany 😉 w kazdym razie pilnujemy godz. kąpania i mały już sie przyzwyczaił, że 19. to czas na kąpiel 🙂 wczoraj spóznilismy sie z 20min , bo bylismy na roczku u córci mojej siostry i już Ksawier miał problemy z saśnięciem... tak więc mamy nauczkę, że 19. to ma być 19. a nie 19.20 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...