Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Inez.....no my to normalnie sie dobrałyśmy 🙂 Bez słów się prawie rozumiemy 🙂

Marta, Daniela - zapomniałam pożyczyć dużo miłości 🙂 a skoro dzień rocznicy się kończy to życzę... "stosunkowo" dobrej kolejnej nocy poślubnej 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nic... chyba wyłączam kompa, bo jakiś wiatr się zerwał i nadciągają czarne chmury...chyba burza będzie 🤢 🤢 🤢
A tak w ogóle to duszno mi strasznie... mała chyba wszystkie wnętrzności wypchała mi pod płuca... normalnie powietrza mi brak.........

Dobranoc wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga może jutro się uda 😜 U mnie to po prostu z lenistwa. Po prostu po ludzku nie chce mi się chodzić po chacie i zbierać te wszystkie rzeczy, które muszę spakować 🤢 Ale muszę się zmusić albo w końcu m. mnie zmusi 😁

DOBRANOC
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Kornelki: z wczoraj popołudnia

Obiecałam,że dam znać co u mnie po ktg ale jeszcze do domu nie wracam bo zostaliśmy na obiad u teściów. Wrócimy pewnie późno wiec napisze co powiedzieli. Otóż tętno Rysio miał 170-160 i Pani doktor powiedziała, że jej się to nie podoba i że mnie zatrzymają na oddział ale jeszcze skonsultuje się z innym lekarzem. Mnie ta wiadomość przeraziła i się poryczałam. Przeszło mi po paru minutach, mąż pomógł mi się uspokoić. Ostatecznie zdecydowali, że wrócę do domu i że we wtorek mam przyjechać i pewnie już zostanę. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!
Joan ogromne gratulacje!
my nadal 2 w 1 🙃 i mam juz dosc pytan czy urodzilam, ile jeszcze czy mi czasem nie ciezko...tesciowa juz od rana czy zapomnialam w nocy na porodowke jechac 😠
Kornelko az mi glupio bo mnie wpuscilas w kolejke i Rysio wzial to sobie do serduszka i grzecznie czeka a ta moja mala podlizna nie chce sie z umowy wywiazac 😘 😘 😘


jo-aneczka napisał(a):

Paninka - twój tata (wkrótce dziadek) jest niewiele starszy od mojego małża. Jak mu dziś o tym powiedziałam, to nie mógł uwierzyć, że tacy "młodzi" goście zostają dziadkami.
Myślę, że powinnaś tacie odpuścić i pozwolić, żeby mała mówiła do niego po imieniu 😉]


szybciutko tata zostal wiec mlodym dziadkiem bedzie...a jakos nie wyobrazam sobie zeby Lilka po imieniu mowila...no ale mysle ze zanim zacznie mowic cokolwiek to jeszcze okolo roku dziadzius ma na przyzwyczajenie sie do nowej roli 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Nocka bardzo fajna, nawet się wyspałam 🙂 Nadal w dwupaku 🙂 Zero planów na dziś więc pewnie leniuchowanko nas czeka 😁
Dziękuję dziewczynki za życzenia 🙂

Życzę Wam miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):


Inez, chyba dziś nie spakuję tej torby... kilka rzeczy już naszykowałam ale jak m mi tę torbę ze schowka wyciągnął, to okazało się, że od spodu brudna była, więc ją wyprałam i teraz się suszy... ,może jutro ? 🤪


Witam po krótkiej przerwie. Miałąm kilka drobnych spraw do załatwienia, więc tylko przejrzałam co ciekawego wydarzyło się u sierpniówek.
Joan gratuluję dużego dzidziusia
Foga i Inez pocieszyłyście mnie, bo myślałam, że tylko ja nie jestem spakowana. Ale dziś się pakuję. Już nawet torbę przywiozłam od teściowej i ją wyprałam...

Życzę wszystkim udanego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!

Existence - zawsze możesz do nas dołączyć.......my się w końcu zmobilizujemy.. tylko kiedy ??? 😮 😮 😮

Ja również nie mam planów na dziś...ale muszę coś wymyślić, bo nienawidzę nudy....
Na razie życzę Wszystkim miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie i Mamusie z Maluszkami 🙂

Joan gratuluję 😁 😁 😁
Jak się czujesz w domu?

Kornelka trzymam kciuki 🙂

Marta, Daniela
spóźnione ale najszczersze życzenia rocznicowe 🙂

My wczoraj spędziliśmy prawie cały dzień poza domem 🙂
Po tej mojej ograniczonej aktywności jestem w siódmym niebie 🤪
W nocy spałam jak zabita a dziś znów ruszamy w plener 🙂

Miłego dnia 🙂

No i mamy 15 sierpnia
🤪 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry!
Foga i Inez to może to pakowanie to dziś tak dla uczczenia skończonego 38 tygodnia 😉
Joan daj znać jak się czujesz bo pewnie większość z nas o Tobie myśli i się martwi!
Paloma jak nocka? Mam nadzieję że Dominik się przekręcił i dał Ci (a właściwie nerce) spokój! Jak nie to ja się chyba wybiorę na poważną rozmowę do niego! 🙃
Paninka ja też już mam dość pytań czy to już i dlaczego jeszcze nie 😠 Wczoraj była u mnie chrześnica i mówi tak: Ciocia ja bym oszalała! Co nie napiszesz na fecebooku to zaraz wszyscy pytają czy już i gratulują! I tak jest! Ostatnio napisałam Czary mary hokus FOCUS by zainteresowani wiedzieli że kupiliśmy właśnie focusa. Kumpela napisała Gratuluję no i wystarczyło! Pół rodzinki gratulowało mi narodzin dziecka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki

moniczek- ja mam to samo jeśli chodzi o ubieranie Szymka na spacer :/
magdalena- mój mały wstaje co 2 godzinki i prawie godzinę na cycu siedzi, więc ja od paru dni na rzęsach chodzę 🙂
marta-lion, Daniela najlepszego z okazji rocznicy
Joan84 gratuluję dużego synka i życzę szybkiego powrotu do sił

Mój synek wpadł w pierwszy nałóg- smoczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy brzuszki my nadal w dwupaku 😮
Nie pojechaliśmy wczoraj na ktg b 😮o troszkę mi przeszło, ale i tak prawie przez całą noc się męczyłam. Teraz brzuch twardy jak kamień 🤨 🤨
Miłego dnia życzymy wszystkim 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga to ogłaszam mobilizację, już zaczęłam się pakować. Została mi tylko kosmetyczka i jestem gotowa! Tylko maleństwo niech się pośpieszy, bo ok rozumiem że mała chciała mnie mieć 2 tyg. dłużej w domu i czekała do 15 ale teraz mogłaby się zastanowić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

existence może przyłączę się do Ciebie dzisiaj i spakuję tą torbę. Zobaczymy...na razie weny nie mam 🤢

A mi się dzisiaj śniło, że mapa urodziła. I szkoda, że się nie spełniło, bo śniło mi się też, że po porodzie straciłam 15kg 😁
mapa zmobilizuj się proszę to mój drugi sen też się spełni 😜

U nas znowu gorąco i nie chce mi się NIC! A mam mnóstwo roboty. Na razie sobie leniuchuję i zobaczymy co z tego wyjdzie.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my kawkę właśnie pijemy, ogólnie to dzisiejszy dzień jak dla mnie okropny jakiś leniwy taki. Coś bym porobiła a sama nie wiem co.... 🤢
Tak tak dziś już 15 🤪 ciekawe czy któraś się z Nas rozpakuje 😁 czy będzie to dzień bez wypakowań 😁 😁 😁 Wszystkie tak czekałyśmy.....
Ja to już się denerwuję, brzuchol wielki, czuję się jak słoń....nie mam się w co ubrać....ja chcę swoje jeansy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...