Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Brzusie 🙂

Diviana imieninowe najserdeczniejsze życzenia 🙂
Dziś przyszła przesyłka-dziękuję Aniele 😘 😘 😘
Już paraduję dumnie ze stópkami 🤪

Millium jeszcze raz gratuluję 🙂

Joan84 trzymam kciuki mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 😉

My dziś cały dzień znowu na nogach... rano porządki, później byliśmy trzy godzinki w lesie na grzybach a teraz po chwili odpoczynku idziemy na ogród wyrwać trochę warzyw, bo po tych deszczach wszystko zaczyna gnić..... więc musimy coś ocalić, tym bardziej, że właśnie wyszło słonko 🙂

Diviana - właśnie w lesie mnie olśniło, czy przypadkiem nie masz dziś imienin i miałam wysłać smsa z życzeniami ale nie byłam pewna bez zerknięcia w kalendarz, więc nie chciałam z siebie głupa zrobić ☺️ ale jednak masz, więc WSZYSTKIEGO DOBREGO I SZYBKIEGO ROZPAKOWANIA 🙂 🙂

Wszystkim życzę miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie coś dziś nosi...
Nie pojechaliśmy na weekend do rodziców i ta sobota tak mi się dłuży,że szok 😮 😮 😮 😮 😮
A do poniedziałkowego ktg i usg to chyba pierdolca dostanę wkurza mnie takie wyczekiwanie dziś chyba ja mam taki byle jaki dzień ja niektóre sierpnioweczki wczoraj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też myślałam o tym, żeby się na grzyby wybrać, ale boję się kleszczy, zwłaszcza teraz. Ale jak przypomnę sobie zapach lasu...mmm...

Pati ja wstałam po 15-ej to mi dzień szybko leci 😁 Ale tak na poważnie to faktycznie dni się wloką, a jeszcze w tv lipa straszna leci. Na szczęście już prawie wieczór, potem tylko niedziela i się doczekasz 🙂 Może poczytaj coś? Albo ściągnij sobie jakiś serial z neta, ja tak robię 🙂 Oglądam sobie ''Usta, usta'' od początku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę następna dzidzia 🤪 Moniq serdeczne gratulacje i dużo zdróweczka dla was...
Joan84 trzymam kciuki żeby akcja się rozkręciła 😉
Pati nosek do góry - poniedziałek już blisko 🙂

my wczoraj wyszłyśmy na pierwszy spacer 🙃 i jestem czysto głupia jak to dziecię ubrać na spacer....ech
za chwilke u nas kąpiel a właśnie słyszę że Tosia niespodziankę w pieluszce "wyszykowała"

wszystkiego dobrego dla brzuszków,mamuś i maluszków 🤪 🤪 🤪
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Melduję ze u nas bez zmian.
Diviana wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🙂 😘
milium witajcie na forum, gratuluję synka i dużo zdrówka Wam życzę 🙂 😘
Jutro rano jade na ktg to znaczy nie tak rano ale o 11 tylko jak wstane mogę nie miec czasu zajrzec do Was. Jadę z teściem i męzem. e g
Dziś wstałam o 10.15 i jakaś chodzę zakręcona i nic mi się nie chce, może to przed burzą tak. Trochę pogrzmiało ale nic z tej burzy nie było, daleko ją było słychac. Jeszcze przygotuję obiad na jutro i chyba zalegnę bo na prawde nie mam sił.
Pozdrwaiem Was gorąco i miłego weekendu życzę. Gdyby mnie jutro zatrzymali to napiszę do madaleny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w 9 w ciązy marudzenie dozwolone 😉 Pati a zobaczysz ze szybko zleci, moze sobie jakieś zajęcie znajdź to Ci czas szybciej minie, jak tak robię bo nie znoszę się nudzić wtedy więc biore się za pieczenie, gotowanie czy sprzątanie, albo krzyżówki czy książkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana ja już dziś miałam po północy CI pisać życzenia, ale zasnęłam 😉 Wszystkiego najlepszego! Dużo zdróweczka dla Ciebie i Alutki i ogromu miłości w tym nowym domku!!!!!!!!!

A mi błogo 😉 Telefon załatwiony a ciocie przywiozły mi paszteciki z mięsem, które robiły od rana 😉 Kupiłam sobie barszczyk w kartoniku i się objadłam 😁 😁 😁 Zostawiłam sobie oczywiście porcję na jutro 😉 Uwielbiam barszcz z pasztecikami i zawsze na weselach czekam na to przedporankowe danie 😉

W ramach zabicia nudy ja proponuję napisać bajkę dla naszych dzidziusiów. 😉 Zanim urodziła się Zosia często pisałam bajki ale teraz po prostu nie mam weny. Jedną z najlepszych była bajka o zaginionym buciku dziecięcym. I ostatnio idziemy sobie całą rodzinką a na murku stoi taki sandałek. Mój mąż zobaczył i mówi: Zobacz Kochanie bucik z twojej bajeczki - zgubił się! Dziewczyny nie wiedziały o co chodzi a mi zrobiło się bardzo bardzo miło (pamiętał po ponad 10 latach 😮 😮:blink 🙂!!!!!!!!!!
Idę poleniuchować...

Miłego wieczoru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz dziewczynki sie zegnaja? u nas awaria byla i swiatlo wylaczyli ale na szczescie juz jest 🙂 🙂 poplakalam sobie troszke potem umylam podlogi na kolanach i czekam ale bez wiekszych nadziei...m. kupil mi pyszne lody czekoladowe ( i tu widac ze dziecko do niego sie wrodzilo bo ja nie znosilam czekoladowych lodow 🤪 🤪 ) i pojechal sasiadow na wesele zawiezc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Diviana wszystkiego najlepszego.


Divianka i ja dołączam do życzeń - wszystkiego co najlepsze 🤪


ja już się szykuję do łóżeczka 🙃...Tosia przysypia,Bartek wykąpany,kolacja zjedzona - pora odpocząć 😆

dobrej nocki dziewczyny 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
Moniq - życzę ci wszystkiego najlepszego i serdecznie gratuluję narodzin Gandzi.
Paninka - moja córcia też nie ma czarnych włosków
Marta - ja wczoraj wcale o tobie nie zapomniałam, tylko nie widziałam cię na forum. No, ale widzę, że jesteś czujna 😉
A ja to wcale nie chcę rezygnować z nocnego karmienia. Po prostu moja mała budzi się (niby głodna) a po pociągnięciu co najwyżej 3 łyków znów zasypia. Śpi kolejne 3 godziny, znów ciągnie 3 łyki i znów chrapie 🙂 A potem to jest już rano 😞
No nic zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijać.
Aniołek - trzymam kciuki za to, żeby Oliwka przybierała na wadze. Nawet jeśli będziesz musiała ją dokarmiać to pamiętaj - dzieci karmione butelką też się dobrze chowają, rozwijają i zdrowo rosną.
Wiem, że na pewno bardzo chcesz karmić piersią, ale pamiętaj - nic na siłę.
Jak byłam w szpitalu miałam okazję rozmawiać z bardzo mądrą panią - doradcą laktacyjnym. Powiedziała mi kilka ważnych rzeczy - że karmienie naturalne jest oczywiście dla dziecka najlepsze, ale w Polsce panuje wręcz fanatyczny kult karmienia piersią. W efekcie trafiają do niej mamy które na siłę próbują karmić dzieci z "pustych" piersi i nie dają się przekonać do żadnej formy "zastępczej". Na każdym etapie warto próbować karmić piersią, ale jeśli się to nie udaje, nie należy wpadać w paranoję - obecnie mleka są bardzo dobrej jakości i świetnie zaspokajają wszystkie potrzeby maluszków (ona polecała Enfamil)
W twoim przypadku sprawa jest o tyle łatwiejsza, że będziesz tylko dokarmiać (a z czasem może będzie tak jak napisała karolciakam - będziesz miała więcej albo bardziej treściwy swój pokarm)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my dzisiaj bylismy na roczku u Olivki mojej siostry 🙂 zjadłam torta, sernika i mam nadzieje, że nie zaszkodzi to Ksawierowi... zasiedzieliśmy sie troszke i byliśmy w domku po 19., przez co kapiel Ksawiera sie troszke opuzniła (nauczylismu go, ze o 19. kapiel, pózniej jedzenie i spanko 🙂 przez opużnienie bidulek mój nie mogł zasnąc 😞 na szczęscie pomogło położenie go na moim brzuchu, główeczką na moim serduchu 🙂 zawsze go to uspokaja 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa to właśnie minus ułożenia godzinowego planu dziecka. Ja nie byłam przy dziewczynkach zbyt pilna, ale dzięki temu mogliśmy się zawsze z dziećmi ruszyć bez dylematu o kąpanie czy zasypianie. Z drugiej strony do dziś je trudno ułożyć godzinowo. Obiecuję sobie że przy Małej będzie inaczej, ale sama trochę w to nie wierzę!

A ja cały wieczór dziś jem! Też macie takie napady głodu? Oglądam kabaret, leżę brzuchem do góry i tak najpierw był barszczyk i paszteciki, potem (uwaga) prawie pół arbuza a teraz wcinam czekoladowe mlekołaki-figuraki... Mam nadzieję że niedługo zasnę bo w takim tempie to pęknę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...