Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Karolciakam przede wszystkim wiesz co robić. Jeśli trzeba będzie niech mąż dziś znów zawiezie cię do zakaźnego jeśli tylko tam oni wiedzą jak się tobą zająć. Nie możesz dopuścić do odwodnienia.

Co do pasów. Ja zapinam. Jakoś nie potrzebowałam specjalnych gadżetów. Z Majką 4 dni przed porodem prowadziłam auto i pasy zapięte (jakoś się mieszczę i wogóle).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny....
Widzę , że pisałyście o basenach ...bakteriach itp...ja mam za miesiąc lecieć na wakacje na Lanzarotte i tak mysle co ja tam właściwie bedę robić bo kąpiel odpada...opalanie się też...strach jeśc tamtejsze potrawy...na łażenie tez sił nie bedę miała...więc zapowiada się świetnie....
Co do pasów bezpieczenstwa to wiadomo,ze warto je zapinać...ale moja koleżanka dachowała w 4 miesiącu ciązy i nie mając zapiętych pasów wyszła bez szwanku...gdyby je zapieła nie wiadomo jak by sie to skończyło....także nigdy nie wiadomo do końca co lepsze w konkretnej sytuacji...
Paninka zainstaluj sobie na 10 min Mozzalia przeglądarke i wstaw fotkę 😉 potem wykasuj z programów....ja tak zrobiłam ..zajęło mi 5 minut
Ps. Karolcia ja tez nic nie przytyłam...szkoda,ze na ten posiew tak długo musisz czekać....zobaczysz będzie dobrze...zdrówka zyczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciakam gdzieś czytałam, że cola wygazowana jest dobra na wirusy żołądkowe, że je wypłukuje z organizmu. Któraś forumowiczka napisała, że jej lekarz tak poradził.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień Dobry Mamusie
Martusia pieknie wygladalas pod koniec lipca. Juz mi przeszly moje obawy. Przeciez w brzuszku noszę najcenniejszy skarb a jeszcze taka stara nie jestem wiec mam nadziej , że szybko wrócę do wagi sprzed ciąży. 🙂
Mam do Was kobitki pytanko. Z jaka intensywnościa czujecie ruchy dzidzi?????? Bo mi sie wydaje ze moja Oliwka to z dnia na dzien coraz mniej się rusza. 😞 teraz to wiecej czuje takich bulgotek niż kopniaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję ci Aniołek. Mam nadzieję że i ja Ciebie zobaczę pod koniec lipca 🙂 🙂 🙂 Uśmiechnietą 🙂
No moja Juleczka kopie dość często. Zwłaszcza jak zjem coś słodkiego. W sumie czują ją o każdej porze dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
huraaaaa! udalo mi sie! teraz w avatarze mam dzisiajsze zdjecie mojego brzuszka!!! marta-lion specjalnie dla ciebie! mam nadzieje ze teraz berdziej Ci sie podoba niz ta glowa!!! 😁 😁
Hihi no jasne 🙂 🙂 🙂 Przynajmniej wiem kto pisze, a nie jakaś bezimienna kobieta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta-lion to prawda, co pisałaś o obalaniu mitów dotyczących ciąży, pięknie wyglądałaś z Mają w brzuszku. A co do ruchów to chyba tak samo bo niby mówią, że dziewczynki są mniej ruchliwe niż chłopcy a tu proszę bardzo ty jesteś żywym przykładem że tak nie jest 🙂 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
dzień Dobry Mamusie
Martusia pieknie wygladalas pod koniec lipca. Juz mi przeszly moje obawy. Przeciez w brzuszku noszę najcenniejszy skarb a jeszcze taka stara nie jestem wiec mam nadziej , że szybko wrócę do wagi sprzed ciąży. 🙂
Mam do Was kobitki pytanko. Z jaka intensywnościa czujecie ruchy dzidzi?????? Bo mi sie wydaje ze moja Oliwka to z dnia na dzien coraz mniej się rusza. 😞 teraz to wiecej czuje takich bulgotek niż kopniaczków.

Ja tez mam takie wrażenie...ale moja dzidzia mimo że aktywna bardzo i tak mało kopniaczków czułam...pewnie sie gdzieś zagnieżdziła 😉 i to skutecznie bo nawet brzucha nie mam 😉 nie martw się jeszze za wcześnie na regularne kopniaki 😉 chociaż każda ciąża inna jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta-lion to prawda, co pisałaś o obalaniu mitów dotyczących ciąży, pięknie wyglądałaś z Mają w brzuszku. A co do ruchów to chyba tak samo bo niby mówią, że dziewczynki są mniej ruchliwe niż chłopcy a tu proszę bardzo ty jesteś żywym przykładem że tak nie jest 🙂 😁 😁 😁
Nio chyba tak. W sumie jak zaczęłam czuć ruchy teraz w 14 tygodniu to prorokowałyśmy chłopca i co. Będzie Juleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya nie martw się, to znaczy, że Twój maluszek jak na razie strajkuje i woli więcej spac niż się wykazywać. Dopiero jak siedzisz w pracy to robi mu się trochę nie wygodnie i powoli zaczyna Ci to okazywać. 🤪 🤪 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzisiaj jakiegoś doła i lenia na dodatek 😞 Kurde to walczenie z forsą i żeby mieć własne mieszkanie mnie dobija 😞 męża prawie nie widuję bo taki zapracowany jest. Dobrze, że choć tutaj można sobie z Wami popisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
1000 strona wow! ale jesteśmy zdolne 🙂
No i fajerwerki z tej okazji !!!!
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/fajerwerki.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...