Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja wróciłam ze spacerku, siedzę sobie i wcinam jabłka 🙂

Piszecie o swoich obawach, ja to się boję, że jak już będę miała dziecko to zatracę siebie w tym wszystkim. Gdybym miała tu przyjaciół to byłoby inaczej. A tak będę cały dzień sama z dzieckiem czekając na męża. I boję się, że już na nic nie będę miała czasu, na książki, tv, relaks. Mało tego, boję się tego, że po prostu nie będę miała na to ochoty, bo dziecko przesłoni mi cały świat. Wiem o tym i spodziewam się tego, że nasz cały świat się zmieni, ale ja boję się zatracić ten świat i być ''tylko'' matką, a nie również kobietą.
Wiem, że brzmi to egoistycznie. Ja pragnę tego dziecka i nie mogę się go doczekać, ale takie mam po prostu obawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Crazzzyyy ja kiedys nie lubilam dzieci, balam sie ich.... ☺️ jak dowiedzialam sie ze bede miala siostrzyczke to wsiekla bylam. mialam 14 lat i nie w glowie mi bylo pomaganie mamie przy malym dziecku, ale ona nie oczekiwala tego ode mnie. teraz kocham moja wiktorie najbardziej na swiecie, jest mi wstyd ze moglam byc taka egoistka jak te male lapki uwiesza mi sie na szyji i mala obsypuje mnie buziakami jak sie dlugo nie widzimy/ jak sie dowiedziala ze bedzie ciocia to poplakala sie z radosci...

Naturalne że byłaś na początku o nia zazdrosna...wkońcu "pojawiła się konkurencja" 😉 Świetnie,ze masz teraz dobry kontakt z siostra...ja tez mam siostrę i nie zamieniłabym jej na nic na świecie a pamiętam ,że róznie bywało...bijatyki były na porządku dnia 😉
A dzieciaki spostrzegawcze sa...wszystko wwyylapały u mnie spinkę we wlosach nowy kolor szminki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny my chyba nie mamy co przejmować się wielkością swoich brzusiów 🙂 Patrzcie tu http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201103/1300805935_by_lightman19_500.jpg

Czy to kurde fotomontaż?? czy naprawdę ona ma tak ogromny brzuch??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możliwe dziewczyny. Oglądałam kiedyś taki reportaż na kanale zagranicznym i tam była kobieta z sześcioraczkami i bardzo podobnie wyglądała. Ale to jest najgorsze, że jak urodziła to jej brzuch tz. skóra na nim wyglądała jak fale Dunaju 😞 😞 😞 Nie ciekawie to wyglądało.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Może się kiedyś razem umówimy na zakupy 🙂

No pewnie nie ma problemu, ale nie chce ci teraz czasu zabierac jak wracasz z pracy zmeczona moze jak bedziesz na zwolnieniu juz 🙂


Jeszcze czasem mam jakiś weekend wolny 🙂 a jak pójdę na zwolnienie to bardzo chętnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Może się kiedyś razem umówimy na zakupy 🙂

No pewnie nie ma problemu, ale nie chce ci teraz czasu zabierac jak wracasz z pracy zmeczona moze jak bedziesz na zwolnieniu juz 🙂


Jeszcze czasem mam jakiś weekend wolny 🙂 a jak pójdę na zwolnienie to bardzo chętnie 😆

weekendy to ja spedzam z mezem zawsze... ale w tygodniu to sama siedze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co chcialam kupic taki dziennik co ktoregos dnia o tym pisalysmy szukam szukam w necie i nie moglam znalesc pomyslalam, ze znajde ta strone co pisalysmy o tym... tam byl link na dodatek zapomnialam z kim pisalam z ktora z was..... 🥴 ale jak sie skupilam to znalazlam, ale az na stronie 146 chyba o rany ile musialam tych stron przjrzec do tylu 😜 masakra ile mi to zajelo 😲 na drugi raz musze sobie zapisac strone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Może się kiedyś razem umówimy na zakupy 🙂

No pewnie nie ma problemu, ale nie chce ci teraz czasu zabierac jak wracasz z pracy zmeczona moze jak bedziesz na zwolnieniu juz 🙂


Jeszcze czasem mam jakiś weekend wolny 🙂 a jak pójdę na zwolnienie to bardzo chętnie 😆

weekendy to ja spedzam z mezem zawsze... ale w tygodniu to sama siedze 😞


Ja zazwyczaj też z mężem ale mój mąż ma czasem szkołę i wtedy mam wolny weekend no a w tygodniu to praca cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
A zadowolona bylas z ten ksiegi? 🙂 bo wlasnie zastanawiam sie nad kupnem na prezent dla swojej bratowej jej mala ma juz 3 tygodnie czy to nie za pozno?
Z tej bardziej jestem zadowolona niż z tego Albumu dla Emilki, to był taki Album Małego Dziecka.
Ta Księga fajna jest, ale trzeba być systematycznym, bo potem dużo rzeczy się zapomina. Milka ma 8 lat jak ogląda swój to się cieszy, tam jest docisk rączki i stópki jak miała 6 miesięcy (hihi malowałam jej rączkę szminką i odciskałam na kartce). Dziś to dla niej fascynujące, ze miała taką małą dłoń. U Majki też takie jest i też już ma swoje odciski.
Wiesz w niczym nie przeszkadza, ze dasz im to teraz w prezencie, będą mieli trochę do uzupełnienia poprostu. Tylko upewnij się że juz takiego nie mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...