Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniczek wiesz w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie a teraz nie ukrywam zmusiła mnie do zmiany lekarza na innego kasa 😞 😞 Dlatego chodzę państwowo. Ale co raz bardziej żałuje i boję się, że to się może odbić na dziecku. Zastanawiam się nad zmianą ginekologa. Boję się, że potem będę sobie wypominać, że o Kubę bardziej dbałam pod czas ciąży niż o te drugie dziecko.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta 😉 🤪
znowu naczytałam się o tych Waszych kilogramach i jestem troszkę zaskoczona... hm... u mnie jak na razie 2,3 kg na plusie, ale systematycznie wzrasta, także chyba nie mam się czym martwić, co? 😮
też nie mogę się już doczekać mojego usg 🤨 czas tak wolno płynie, a to dopiero w przyszłym tygodniu 😲 wszyscy mówią że będzie synek, bo nic się nie zmieniam, ale czy należy w to wierzyć??? 🤔 🤔 🤔 jak to jest dziewczyny - powiedzcie, te które macie córeczki bardzo zmieniłyście się w ciąży? moje koleżanki, które były w ciąży z kobitkami, to normalnie nie do poznania.. takie odmienione na twarzy, czy tak jest? 🤪
u mnie pochmurno, ale śmignę na jakiś spacerek, bo jak na razie jest 11 stopni 🤪 wow!
milego dnia 😎 😎 😎 😁 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem pojawia się też, że mieszkam w małym miasteczku z jednym szpitalem i jak zmienię lekarza prowadzącego ciążę a pod czas porodu trafię na tego pierwszego lekarza to potem mi nie pomoże przy porodzie. Tak tu u nas bywa. Strasznie ale tak jest. 😞 😞 😞 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.
Nie bylo mnie kilka dni a tu tyle sie dzialo.
Bylam u laryngologa wczoraj, bo cos mi ucho sie zatyka i mnie to jakos denerwuje, ale lekarz powiedzial mi, ze nic nie widzi nie moze mi tez przeplukac bo jestem w ciazy 😞 przepisal mi jakies krople, ale to antybiotyk powiedzial ze nie zaszkodzi ciazy wiec od wczoraj sobie wpuszczam w ucho i kazal mi je zatykac. Nigdy nie mialam czegos takiego 🥴 mam nadzieje ze mi przejdzie szybko.
madalena gratuluje synka 🙂
i witam nową mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzucholki 🙂

Miałam małą awarię netu a tu ponad 10 stron do nadrobienia 😁

Witam nową mamusię Moja waga wyjściowa przed ciążą to 46kg na ostatnim badaniu 18.03 ważyłam równe 50kg. W pierwszej ciąży przytyłam jakieś 14-15kg i w miarę szybko wróciłam do swojej wagi. Brzuszek mam już spory.
Co do ruchów w 1ciąży nie specjalnie czułam w 20tyg od razu dostałam kopniaka 🙂

Dzisiaj w nocy znowu poczułam mojego dzidziusia takie 3leciutkie koniaczki w brzuszek 🙂 A pierwsze leciutkie kopniaczki dostałam po wizycie u gina 18.03 🙂

U nas dziś znowu słonecznie i ciepło 🙂

Biorę się do pracy bo projekt muszę dokończyć

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Tylko problem pojawia się też, że mieszkam w małym miasteczku z jednym szpitalem i jak zmienię lekarza prowadzącego ciążę a pod czas porodu trafię na tego pierwszego lekarza to potem mi nie pomoże przy porodzie. Tak tu u nas bywa. Strasznie ale tak jest. 😞 😞 😞 😞





o matko toż to jakaś paranoja 🤨...czasami w głowie sie nie mieści jak ludzie potrafią postępować...u nas w Gdańsku jest kilka szpitali ale ja zawsze wracam do tego samego i choć każdy poród przyjmował mi kto inny to zawsze ordynator oddziału zagląda do rodzących powiedzieć miłe słowo...
Mój lekarz z przychodni tez taki niedzisiejszy 😮 - ciekawe czy da mi skierowanie na glukozę,nie wspominając o tym że powinien sprawdzić u mnie antyciała RH bo ja minusową grupę krwi mam 🤔

a ja dzisiaj zaczynam 20 tydzień - ło matko jak szybko minęło 🤪 a pamiętam jak nie mogłam się doczekać kogokolwiek na forum hihi a teraz nie nadążam z czytaniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam. Majka śpi, ale ja coś za długo spacerować nie mogę 😞

Pati skoro to milionowa opryszczka to nie masz się czym martwić. Niebezpieczne są tylko bardzo zaognione wersje i te poraz pierwszy. No i oczywiście opryszczka narządów rodnych.

K8_online ja mogę ci obalić wersje wyglądu. W pierwszej ciąży wyglądałam okropnie-była dziewczynka, w drugiej świetnie, wszyscy mówili ze wyglądam na chłopca-wyszła Majka 😁 😁 😁. Teraz też nie wyglądam źle i ma być dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY!!
Co do wagi to róznie to bywa..ja poki co tylko 2 kilo wiecej...ważyłam 57 teraz 59...Brzuszek mam mały, ale moze z dnia na dzień mi "wywalic" 😉 Ja posatnowiłam że sama zrobię sobie ten test ponieważ u nas w Iralndii tego nie robią 😞 zamówię glukometr jakis prosty i może pokombinuję...a z wynikami mam nadzieje że pomozecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Jasne. Tylko pamiętaj najpierw zrób na czczo. Potem walnij sobie glukozę i zrób po 2 godzinach 😁

Ok tak zrobię 😉 dzieki za pomoc :*


PS. Ale ty śliczna jesteś 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Moniczek czy w avatarze to twoje dzieciaczki??


Tak to moje pociechy ( Bartuś jeszcze maleńki) zgapiłam od madaleny hihi i postanowiłam też pochwalić się swoim "dobytkiem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Daniela napisał(a):
Moniczek czy w avatarze to twoje dzieciaczki??


Tak to moje pociechy ( Bartuś jeszcze maleńki) zgapiłam od madaleny hihi i postanowiłam też pochwalić się swoim "dobytkiem"


To spory dobytek 🙂 Jak sobie radzisz?? Teraz czwarty dzidziuś przyjdzie 🙂 Czy ktoś Ci pomaga??
Podziwiam Takie Mamy jak Ty 🙂 Mnie przeraża wizja drugiego dziecka czy dam radę.....i finansowo i psychicznie i fizycznie. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela hihi moniczek to twarda kobieta jest 🙂 🙂 🙂 Ja będę miała 3, w dodatku zbuntowane księżniczki 🙂 🙂 🙂 W tym między Majką a malutką dokładnie 2 lata różnicy 🙂 I powiem Ci że jakoś nie jestem przerażona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 ja zawsze chciałam mieć dużo dzieci hihi...i gdyby właśnie nie sytuacja materialna to zdecydowałabym się szybciej na więcej pociech a tymczasem mój najstarszy syn ma 14 lat,córka 12 i smyk 1,5.Teraz mogę sobie pozwolić nawet na "leniuchowanie" na urlopie wychowawczym gdzie przy poprzedniej dwójce nie miałam takiego komfortu.Co do pomocy hmmm różnie to bywa 😉...nastolatki są pomocne owszem ale lubią się buntować - cóż taki wiek.Ale mam blisko mamę i teściową więc wsparcie jest...No a już na pewno z taka ferajną nie da się nudzić 😜 😜 😜 czasami doba za krótka ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Wszystkim!!!
_Evelina_ ja przed ciaza schudlam 19kg, teraz jestem juz 10 do przodu, ale powtarzam sobie ze jak wtedy potrafilam to teraz tez dam rade.

dzisiaj bylam na zakupach, kupilam sobie stanik. jakie bylo moje zdziwienia jak ze skromnego A nagle C musialam kupic 🤪 🤪 🤪 od 14 roku zycia twierdzilam ze wkoncu mi piersi urosna i nie mylilam sie 😁 mogloby juz tak zostac.
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też sobie zmienię zdjęcie na "Pociechę" 🙂

No i Moniczek Podziwiam oj podziwiam 😉

Paninka ja zawsze miałam malutki biust a teraz..... też bym chciała żeby został ale raczej jest to nie możliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...