Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

_Evelina_ ja nie chcę nic mówic ale wczoraj byłam u lekarza i wychodzi, że przytyłam już 8 kg!!!
Masakra a do końca lipca jeszcze tyle czasu. Aż strach pomyśleć jak ja będę wyglądać przy moim małym wzroście 162 cm. 🤪 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mapa nie jestem i tak pewna do końca bo mam takiego beznadziejnego lekarza, który nie chcę się bardziej przyglądac płci mojego dziecka i powiedział, że chyba chłopiec a że jeszcze będzie mi robił usg to się prędzej czy później dowiem. 😞 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ciaza wzylam 68 a teraz mi wychodzi plus 5 na mojej wadze na ktorej sie waze od poczatku.Bo na tej u lekarza jeszcze wiecej ale ona jest dla mnie niewiarygodna bo polozna mowila ze wszytkie dziewczyny mowia ze cos z nia nie tak bo w domu waza inaczej. Ale nawet
+ 5 to wydaje mi sie duzo tym bardziej ze wg ksiazek powinno sie przytyc do 12 kg. Apotem sie tyje przeciez wiecej. No i trzeba to potem zrzucic co u mnie nie jest taka latwa sprawa latwo wchodzi a zejsc nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana fajnie, że udało Ci się guziki przesunąć 🙂
Jak jak przestanę się mieścić to koniec...

Choć co do wagi ja aż się dziwię...
bo od początku ciąży jestem 1kg na minusie (w pierwszym trymestrze spadło mi 3kg)
Ale tak sobie myślę, że skoro jem dużo, nawet ze słodkim ostatnio przesadziłam,
brzuszek rośnie,badania są w porządku to chyba na nasze tycie jeszcze czas 🙂

A wizyty już nie mogę się doczekać 🙂
Ale dopiero 4 kwietnia kontrolna, a 6 wieeeelkie usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana mi właśnie też brzuszek się uwydatnił,
wieczorem jak stanę sobie boczkiem do lustra to nie mogę uwierzyć 🙂

Właśnie zajadam bułeczkę z konfiturami malinowymi 😁
Dziś mam fajny luźniejszy dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena a co wróżyła Eleeza? 🤪

Co do wagi dziewczyny proszę was nie tyjcie według książek 🤢 Ja tyję zawsze +20kg. I żadna książka o tym nie mówi, a jakoś zawsze wracam do moich 48kg. Ja to nawet bym chciała by mi zostało tam i ówdzie, ale cóż taka moja uroda. Tu nie chodzi o kilogramy, i o to co mówią ksiażki tylko o to by dzidzia była zdrowa.

Zaraz się zważę to wam powiem ile jestem na plus teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Eleeza wróżyła córeczkę, hihihi wiem wiem znaczy, że będzie na odwrót 😁
Nio to jak Eleeza wywróżyła córeczkę to gratuluję Mikołaja 🙂 🙂 🙂

Hihi ja jestem +7,5kg 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ja dam radę jak się urodzi drugi taki urwis jak Kuba 🤪 🤪
Ręce mi opadają jak widzę jak psoci i co nowego wymyślił. 😁 😁
Teraz też jest w swoim pokoju i upsssss coś cicho się zrobiło, muszę zerknąć co już wykombinował. hihihih



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki... Ja dziś oddałam krew do analizy, i mocz też...po południu zobaczymy co tam wyjdzie - tylko, że ja w ogóle nie znam się na parametrach tych wyniów... mam nadzieję, że pomożecie mi je wieczorem rozszyfrować 🙂??? (Sukces, że dziś nie zapomniałam nie zjeść śniadania)....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga najczęściej są normy podane obok wyników,
a jak nie to oczywiście pomożemy 🙂
No z tym śniadaniem to jest nieźle...ja rano budzę się głodna
i wlaśnie to obciążenie glukozą wydaje mi się najtrudniejsze pod kątem bycia na czczo tak długo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Cześć Dziewczynki... Ja dziś oddałam krew do analizy, i mocz też...po południu zobaczymy co tam wyjdzie - tylko, że ja w ogóle nie znam się na parametrach tych wyniów... mam nadzieję, że pomożecie mi je wieczorem rozszyfrować 🙂??? (Sukces, że dziś nie zapomniałam nie zjeść śniadania)....


Foga mi się też zdarza zapomnieć i wsunąć śniadanie, a dopiero potem pomyśleć, albo nawet ze świadomością że nie wolno nie potrafię się powstrzymać przed zjedzeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
No to Madalena, poczekaj aż tatuś wróci z pracy i zobaczy tego pilota 🤪



Ja chyba od razu do niego zadzwonię, żeby wracając kupił nowy egzemplarz. 😁 😁 😁 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj byłam zrobić badanie na toksoplazmoze. Na szczęście przy tym badaniu nie trzeba być na głodzie 🙃 wyniki mam dopiero w piątek i mam nadzieje że będzie dobrze

otatnio wspominałam że chcę zrobić usg w 3d ale będę musiała chyba sobie odpuścić bo pdobno robią tylko w szpitalu a tam lekarze sami decydują o cenie usg 🤢 (a z tego co się dowiadywałam to kosztuje ok 300 zł 😞 ). Na usg w 2d nawet nie mam jeszcze terminu bo u mojej lekarki nawet nie ma aparatury więc musze chodzić gdzieś indziej... Chyba muszę zmienić lekarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

Trudno za Wami nadążyć 😜 😜 😜 hihi

Super że sierpniowe dzidziusie rozwijają się zdrowo a mamusie są zadowolone...madalena lekarz mega hehe i po co oni pracują ??? jak im sie nie chce - ja na USG chodzę prywatnie bo mój lekarz z NFZ to nie wspomniał ani o badaniu prenatalnym ani połówkowym a na aparacie usg sprawdza jedynie czy dziecku serduszko bije 😮 😮 😮 Co zrobić nie każdy jak widać jest powołany do swojej pracy 🙃
U nas dziś wichura jakaś aż boję sie pranie na balkon wywiesić hihi żeby nie zwiało....i strasznie boli mnie głowa uch 🤔

życzę miłego ,słonecznego dnia brzusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane kobietkl[color=blue][/color]

Matko piszecie jak oszalełe 🙂 a ja na wsi i nie nadążam za Wami nadrabiać 🙂
Do kompa zasiadam raz dziennie 🙂

Mój maluszek mnie wczoraj pokopał
🙃 😮 🙃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jestem szczęśliwa i z dnia na dzień spokojniejsza 🙂
Marta opryszczka nie jest pierwszy raz miałam ją już z tysiąc razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...