Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!
u mnie za oknem bialo, do tego od 7 do 9 prawdziwa sniezyca byla 😮 gdzie ta wiosna 🥴
zaraz przede mna prawdziwe wyzwanie, mam zawiezc tesciowa na zakupy (pierwszy raz) ona nie ma pojecia o kierowaniu ale poprawia i komentuje caly czas 😁
buziaczki dla Was wszystkich!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie brzuszki

Mapa dziękuję Ja dzisiaj trochę lepiej, przynajmniej mnie nie lamią kości już i nie mam stanu podgorączkowego. Gardło też mniej boli. Dziękuj Bogu
Madalena niestety leżeć w łóżku to chyba nie dam rady choć bardzo bym chciała się powygrzewać ale czeka mnie sprzątanie, obiad. Nie ma kto za mnie tego zrobić 😞 Postaram się tylko na dwór nie wychodzić.

U nas pogoda też się popsuła, zimno jest ale śniegu nie ma na szczęście 🙂

Madalena
ale mi ochoty narobiłaś na te gofry one już za mną chyba z miesiąc chodzą tylko gofrownicy nie mam 😞

Miłych zakupów dla brzuszków,które na nie jadą 🙂
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel_69 ja codziennie odwożę córkę do przedszkola wstaję o 7.00 więc czy sobota czy niedziela to się budzę o tej godzinie i czasami leżę troszkę dłużej ale ogólnie to odzwyczailam się już od długiego spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej co do wstawania to ja codziennie wstaję o 6:00. Muszę córkę do szkoły wyprawić. A nawet w weekend Maja jest zdania ze skoro mama i tata są w domu razem to po co marnować taki dzień i budzi nas o 7:30 🙂

Pati co do wielkości maluszka. A jaki tydzień ciąży miałaś wtedy według USG. Bo widzisz różnice się zdarzają. Lekarze obliczają wiek ciąży i termin porodu na podstawie daty ostatniej miesiączki, ale w ciążę zachodzi się nie w związku z miesiączka a owulacją. Wystarczy, że owulacja ci się przesunęła i wtedy zaszłaś w ciążę później niż by to wskazywała miesiączka. Stąd np faktycznie twój dzidziuś może być np tydzień mniejszy, bo faktycznie jest tydzień młodszy. Spojrzyj na to usg i powiedz co tam masz napisane. I się nie denerwuj 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niby 16 tydzień, ale ja wiem,że zaszłam w ciążę prawie trzy tygodnie po okresie i ok to by się zgadzało 🙂 Uspokoiłam się poczytałam troche i uspokoiłam się już. Miałam do lekarza iść w ten wtorek,ale to będzie 19 tydzień, a potem mówił,abym w 20-21 tygodniu przyszłą na połówkowe, więc nie będę się prześwietlać znaczy bobaska co chwila bo i tak miałam częste usg więc pójdę tak właśnie w 21 tygodniu to będzie akurat i się przekanam czy tam wszystko ok..Myślę,że jak pójdę 14.04 to będzie akurat 🙂 tylko się jeszcze zastanowię czy zrobić sobie badanka bo właściwie co miesiąc się powinno je robić prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki na jakiej wysokości mnie j więcej czujecie Wasze Dzideczki?

Ja dzisiaj mierzyłam dżinsy ciążowe, ale żadne mi nie spasowały,
chyba jeszcze mam do nich za mały brzuch albo jest jakoś za wysoko...nie wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry mamusie 🙂
U nas tez dzisiaj mokro mi zimno. 😠 😠 😠 Ale na szczęście nie biało 🙂 🙂 🙂 dzisiaj mamy okropnego lenia więc chyba zaraz zmykamy z powrotem do łużeczka pod kocyk. Na sniadanko tak nma sie chciało dżemiku truskawkowego a teraz jest nam strasznie nie dobrze. 😞 A juz tak dawno młodłosci zadnych nie było 😞 Później jescze do was zajrzę Brzuszki. Miłej soboty, pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje to się kłębi tak pod pępkiem i na boki i te spodnie ciążowe to są różne ja kupiłam jansy i nie są zbyt wygodne coś mnie tam uciska natomiast takie rybaczki bardzo fajnie i wygodnie są wycięte, ale ja mam jakoś tak w miarę wysoko brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki w chłodną sobotę 🥴
Pati kochana,ja mam nieodparte wrażenie że Ty chyba pesymistką jesteś co? Wkręcasz sobie strasznie i sama się nakręcasz,skoro lekarze wypuścili Cię ze szpitala to znaczy że jest wszystko dobrze z dzidziolą Twoją .Więc nie zamartwiaj się i nie wymyślaj kłopotów,bo sobie sama je sprowadzisz.Pamiętaj pozytywne myślenie daje bardzo wiele to udowodnione przecież 🙂 🙂 🙂Głowa do góry i koniec narzekania,że coś mogłoby być nie tak 😆 😆
Ja dziewczyny już po zakupach,teraz robię obiad mężulkowi,a potem kładę się pod kocyk odpocząć 😉 😉
Na zakupach kupiłam sobie chyba pierwszy raz od 4 lat buty na płaskim 😜 😜
cudne balerinki 😆 😆tak mi się spodobały,całą wiosnę mogę w nich latać a nawet lato.Wzięłam trzy pary w różnych kolorach,bo cena była zabójcza 29 zł 😁 😁 😁 😁 A na prawdę są śliczne 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś tak chyba dziś czuję Dzideczka strasznie nisko i się zaniepokoiłam...
chyba,że to nie Dzidek-bo już sama głupieję czasem 🙃

A te spodnie były bardzo fajne, elastyczne
tylko jak się kończy dżins a zaczyna pas ciążowy to mi to tak brzydko odstawało,
bo nie miało się na czym oprzeć.
Jeszcze się wstrzymam chwilę z zakupem-w sukienkach mi dobrze na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati słuchaj malstep ona mądrze mówi 🙂 🙂 🙂 hihi.

A co do jeansów ciążowych, to w sumie powiem wam że to spodnie które najtrudniej dobrze dobrać. Ja mam dwie pary. I w sumie nie lubię w nich chodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Ja jakoś tak chyba dziś czuję Dzideczka strasznie nisko i się zaniepokoiłam...
chyba,że to nie Dzidek-bo już sama głupieję czasem 🙃

A te spodnie były bardzo fajne, elastyczne
tylko jak się kończy dżins a zaczyna pas ciążowy to mi to tak brzydko odstawało,
bo nie miało się na czym oprzeć.
Jeszcze się wstrzymam chwilę z zakupem-w sukienkach mi dobrze na razie 🙂


Jak brzuszek podrośnie to będą miały się na czym trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki
U mnie też pogoda paskudna,rano jak wstałam to było biało 🥴
Marta łóżeczko dla Majeczki jest piękne 🙂
Jola tobie gratuluje córuni,jest piękna 🙂
Pati nie przejmuj się,ja tez mam raz lepszy dzień,raz gorszy.Ogólnie to ja do 10 tygodnia nie miałam zadnych problemów,a potem ciagle coś 🤔Ale myslę że musi być dobrze,inne dziewczyny całą ciąże muszą leżec i to jeszcze w szpitalu,więc cieszmy się z tego co mamy,że jesteśmy w domku i nasz małę dzidziunie rosno sobie zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Witam wszystkie brzuszki w chłodną sobotę 🥴
Pati kochana,ja mam nieodparte wrażenie że Ty chyba pesymistką jesteś co? Wkręcasz sobie strasznie i sama się nakręcasz,skoro lekarze wypuścili Cię ze szpitala to znaczy że jest wszystko dobrze z dzidziolą Twoją .Więc nie zamartwiaj się i nie wymyślaj kłopotów,bo sobie sama je sprowadzisz.Pamiętaj pozytywne myślenie daje bardzo wiele to udowodnione przecież 🙂 🙂 🙂Głowa do góry i koniec narzekania,że coś mogłoby być nie tak 😆 😆
Ja dziewczyny już po zakupach,teraz robię obiad mężulkowi,a potem kładę się pod kocyk odpocząć 😉 😉
Na zakupach kupiłam sobie chyba pierwszy raz od 4 lat buty na płaskim 😜 😜
cudne balerinki 😆 😆tak mi się spodobały,całą wiosnę mogę w nich latać a nawet lato.Wzięłam trzy pary w różnych kolorach,bo cena była zabójcza 29 zł 😁 😁 😁 😁 A na prawdę są śliczne 🤪 🤪


No to wrzucaj foto 🙂 Pooglądamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usmażyłam placuszki z jabłuszkami 🙂

Co do jeansów ciążowych to ja zakupiłam jedne i to był kompletny niewypał 😞 Jak na razie śmigam w legginsach i mam 2sukienki takie princeski. A teraz wylicytowałam na Allegro legginsy takie grubsze wyglądają jak jeansy. Jakieś dłuższe swetry, tuniki a ze spodniami dam sobie spokój. Mam tylko nadzieję że nie wywali mi brzucha jakiś szczególnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dostałam dwie pary jeansów,ale jedne mnie strasznie cisną,a drugie sa jeszcze za lużne.Na razie smigam w getrach,takich troche grubszych,a w czwartek kupiłam takie ciensze.Do tego jakas tunika i ok.Też mam nadzieje,że troche tak przepykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak kiedyś wspomniałam dostałam 5 par ciążówek. Z czego tylko jedna jeansów mi pasuje a w pozostałe to albo się nie mieszczę albo coś z nimi nie tak bo chyba nie ze mną? ☺️ 🙃
chyba musze zacząć rozglądać się za leginsami 🙂
wczoraj rozmawiałyśmy o wyprawce i musze powiedzieć że dziś zadzwoniła do mnie teściowa i powiedziała że muszęsobie tylko jeszcze załatwić wózek a tak to wszystko mam 🙂 ale ze mnie szczęściara 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zamówiłam sobie rajstopki kabaretki ciązowe i sukienke 🙂 Niebawem święta i trzeba jakoś wyglądać 🙂
Miałam nie kupować więcej na allegro bo ostatnio nie trafiłam z rozmiarem, ale...skusiłam się 🙂 mają też fajne spodnie i spódnice na innych aukcjach to mój następny zakup 🙂
http://allegro.pl/hit-ciazowa-sukienka-ogrodniczka-kary-r-36-i1519811270.html
http://allegro.pl/ciazowe-rajstopy-kabaretki-roz-2-m-sklep-w-wa-i1526507587.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A ja własnie wcinam przepyszny sernik na zimno 🙂 bo wróciłam już z pracy i nie mogłam się oprzeć 🙂
Hihi ja jem cały dzień 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...