Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja Paulina też mam tendencje do tycia i każdy kilogram to dla mnie zmora 😞 Teraz w sumie przytyłam 7 kg.Poszło mi w brzusio, ale niestety nie tylko moje uda i tyłek też niestety dostały 😞 A wydawało m się,że wcale dużo nie jem, dopiero od przed wczoraj apetyt mi się zwiększył i cały czas chce mi się jeść a nie wiem co 😮 😮 😮 😮 Matko,aż nie wiem co to będzie jak do lekarz pójdę on strasznie dba, abym za wiele nie przytyła pomimo obaw jestem mu za to wdzięczna 🙂
Inez super wiadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

_Evelina_ ładne foto w avatarze 🙂

Pati ja też bym ciągle coś jadła i też nie wiem co. Raz mam ochotę na to a za chwile na tamto. Nie przypominam sobie żebym w 1ciąży tyle jadła, Za chwilę chyba pójdę kisiel sobie zrobić bo na noc staram się nie objadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chyba zwariowałam z jedzeniem, nie będę się ważyć bo zawału dostanę. 04.04 mam następną wizytę to będzie chwila prawdy 😁 Ale dziś przegięłam zaczynając od obfitego śniadania, później lody, później gulasz i znowu lody, galaretka z brzoskwiniami i bitą śmietaną posypane czekoladą, na to fasolka po bretońsku +bułki i pół czekolady mlecznej 🙂 🙂 🙂 a teraz idę spać bo jeszcze zaraz coś mi się zachce.Wolę przespać takie ochoty, bo jak wstanę to znowu napad na lodówkę zrobię 🙂 DOBRANOC BRZUSIE !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie/ 🙂
Oczywiście juz nikogo nie ma. 🙂 Widać że weekend bo strasznie małe zaległości miałam. U mnie dzisiaj malutka sie rozbrykała. Kopała prawie cały dzien. Dopiero teraz sie uspokoila.;D Ale to dobrze bo wczoraj troszke sie martwiłam bo brzuszek Nas bolał cały dzień, ale dzisiaj wszystko wróciło do normy i jeszcze te kopniaczki 😁 😁 😁 😁 Nawet Krzysiu pierwszy raz poczuł jak Oliwka sie rozbrykała. 😁
Inez super wieści.
Do jutra Brzucholki, pa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

Ja dziś znów budowlanka 🙂 czekam tylko aż firmy zaczną pracować i będę dzwonić, zamawiać pustaki, cegły, wapno, cement, piasek. Masakra. Ale przynajmniej nudno nie jest 🙂
A co tam u Was ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
u nas piękna pogoda ale ta godz wcześniej to jak dla mnie masakra 😞 ledwo co się zwlekłam z łóżka a najgorsze jest to że muszę codziennie rano chodzić z psiakiem na min 30 min spacer 🙂

dziewczyny mam pytanko: czy jak maleństwo kopie to czujecie w różnych miejscach czy cały czas w tym samym? Bo jeśli w różnych to to co uważałam za dzidzę to chyba było coś innego bo tylko bulgotki czuje w podbrzuszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie wygląda to identycznie, tylko że jeszcze muszę obsadzie w jednym przedziale dyżurowym 4 osoby i jedną starsza stażem do pilnowania ich jakby co, a ci co wcześniej zgłosili się w środy na 12.00 jednak po 3 dniach np. zmieniają zdanie. Ciekawa jestem kto się tym zajmie jak będę na macierzyńskim, chyba będą losy ciągnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
Witam mamuśki 🙂
u nas piękna pogoda ale ta godz wcześniej to jak dla mnie masakra 😞 ledwo co się zwlekłam z łóżka a najgorsze jest to że muszę codziennie rano chodzić z psiakiem na min 30 min spacer 🙂

dziewczyny mam pytanko: czy jak maleństwo kopie to czujecie w różnych miejscach czy cały czas w tym samym? Bo jeśli w różnych to to co uważałam za dzidzę to chyba było coś innego bo tylko bulgotki czuje w podbrzuszu.


Anya ja nie czuję takiego kopania jakby tylko takie kłębienie się w środku, czuję że się tam porusza coś ale nie jest to kopanie w jakimś konkretnym miejscu tylko takie przepływanie z jednej strony na drugą. Ginekolog mówiła że na tym etapie ciązy to nie będą raczej kopniaki tylko własnie takie odczuwanie bąbelków, pływania czy jak to nazwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio przygotuj im grę strategiczną Diviana 🙂 🙂 🙂

Anya odpowiadając na twoje pytanie. Ja czuję mja niunie w kilku miejscach. Zdarza się, że np, cały dzien w jednym. Ale moja córcia już ułożyła sie główkowo (miejmy nadzieję że się nie obróci już) więc mniej więcej wiadomo albo kopie nogami, albo boksuje rękami 🙂 🙂 🙂
Teraz własnie boksuje, bo czuję ją w podbrzuszu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
mam nadzieje że moja dzidzia jest leniwa po tatusiu i siedzi w jednym miejscu 😜
Wiesz ona może nie siedzi w jednym miejscu, ale ty ją tylko w jednym czujesz. Bo jak np kopie ci w tył (w żebra) to tego nie czujesz bo przeciez to malutkie jeszcze jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🤪 🤪 🤪
jak tam po weekendzie? u mnie w porzadeczku 🙂 Maleństwo się kręciło że ho ho ho - zwłaszcza po obiedzie u Teściowej 😁 mniammmmmm - nie dziwię się 🤪 🤪
Dziś idę odebrać wyniki morfologii, zobaczymy jak u mnie z żelazem... 🤢 🤔 🤨 😮 🥴
natomiast na usg wybieram się w środę i czwartek 🤪 już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że wszystko w porządku, no i po cichu liczę że ujawni się kim jest moj sąsiad z brzucha 🤪 🤪
pozdrawiam Was gorąco! miłego dniaaaaaaaaa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzusie 😘
Dzisiaj dzień zalatany,chciałam tylko zyczyc wszystkim udanego rozpoczecia tygodnia 🙂
Wieczorem mam wizyte u gina 🙃 moze dowiem sie juz kto mi sie tak wierci w brzuchu 😁
Ale mam przeczucie że to synek 🙃 byle bylo wszystko w porzadku 🤨 Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeć Mamusie i dzidziusie 🙂
Przez tą zmianę czasu jakoś nie miałam potrzeby sę zrywać i wstałam jak zawsze tylko teraz to nie 9 a 10 🙂
Mój maluszek jakoś przez sobotę i niedzielę nie wojował za bardzo 😞 Ale dawał znać więc ok.
Co do czucia ja czuje zazwyczaj pod pępkiem, lub w prawym lub w lewym boku.
Marta lion moja dzidzia ułożyła się pośladkowo. Ty pisałaś coś o główkowym czy na tym etapie ciązy to już ma znaczenie? dzidzia się może jeszcze przekręcić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia sie kreci bo jest jeszcze mala. Ja tez zaczelam czuc delikatne ruchy glownie wieczorem jak poleze sobie troche to sie porusza w ciagu dnia czuje raz czy 2. Pewnie sie usypia jak soebie chodze bo to spioch. Co jestem na usg to spi i i nie wspolpracuje dopie ro jak lekarka popuka w brzuch to leniwie sie przeciaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Marta lion moja dzidzia ułożyła się pośladkowo. Ty pisałaś coś o główkowym czy na tym etapie ciązy to już ma znaczenie? dzidzia się może jeszcze przekręcić?
Pati nie martw się, na obracanie dzidzia ma jeszcze sporo czasu. U mnie wszystkie panny obracały sie szybko i juz tak pozostawały. Ale opinie są różne. Mojej koleżance synek obrócił sie dopiero 2 tygodnie przed porodem i to przy pomocy lekarza. Więc nie masz się czym zamartwić. Moja malutka może się jeszcze zbuntować, jest na tyle mała że fikołek to nie jest wielki problem. Ale mam nadzieję, że za przykładem sióstr już tak zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Czeć Mamusie i dzidziusie 🙂
Przez tą zmianę czasu jakoś nie miałam potrzeby sę zrywać i wstałam jak zawsze tylko teraz to nie 9 a 10 🙂
Mój maluszek jakoś przez sobotę i niedzielę nie wojował za bardzo 😞 Ale dawał znać więc ok.
Co do czucia ja czuje zazwyczaj pod pępkiem, lub w prawym lub w lewym boku.
Marta lion moja dzidzia ułożyła się pośladkowo. Ty pisałaś coś o główkowym czy na tym etapie ciązy to już ma znaczenie? dzidzia się może jeszcze przekręcić?


WITAM BRZUSIE
Pati na tym etapie wiele dzieci układa sie miednicowo (moje też 😉 )
i ma jeszcze dużo miejsca żeby się swobodnie przekręcić,ostateczne ułożenie najczęściej dzieci przyjmują między 32 a 34 tygodniem.Mój Bartuś właśnie wtedy był ułożony pośladkowo ale kilka ćwiczeń ułatwiło mu obrót i do porodu było ok...
a ja w środę mam wizytę ale w przychodni więc zbyt wiele sie po niej nie spodziewam 🤨
Buziaki i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki
Ja w sobote dostałam od kuzynki mojego męża troszkę ubranek,więc na start powinno wystarczyć.Są slicznutkie,takie maluskie 🙂.A wczoraj bylismy na obiadku u moich rodziców a potem pojechalismy na herbatkę do teściów.W nocy coś nie mogłam spac,dopiero zaznęłma jak mąz pojechał do pracy.Mój maluszek najbardziej jest ruchliwy wieczorkiem,a w ciagu dniia jest spokojny.W tym tygodniu będę umawiac się na USG 4d,nie moge się juz doczekac,ale troszkę się denerwuję,żeby było wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...