Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Proszę uprzejmie 😁

Dziewczynki 🙂
1. marta-lion - Julia
2. Eleeza - Liwia
3. jolajola81
4. aniolek82 - Oliwia
5. moniq1984 - Marysia
6. _Evelina_
7. moniczek
8. karolciakam
9. monika835 - Lena


Chłopcy
🙂
1. aneczkare22 - Filip
2. malstep - Franek
3. madalena20 - Mikołaj
4. karolcia12345i -Wiktor
5. Justyna891 – Norbert
6. Joan84 - Bastian (Sebastian)


Dziekuje za wpis 😁 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Monika gratuluję córeczki i życzę dobrej i przyjemniej podróży do Polski 🙂

Ja pościel wybrałam taką http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1531308004.html
Jeśli będzie dziewczynka to kupię różową dobranockę a jeśli chłpczyk to niebieskie słoniki. Jest jeszcze na Allegro taka pościel co się zwie baśń zielona lub zamek zielony ale nie mogę jej znaleźć z ochraniaczem na całe łóżeczko
tu fotka http://magictex.pl/resizeImage.php?w=800&url=18cf9c0904ceb22ce7825c8841570dd6.jpg


Daniela dziekuje!!!Wlasnie jestem przy konsumcji sniadnka i przed wyjazdem postanowilam jeszcze do was na krotko zajrzec heheh 😁 no ale tak wogole maz jeszcze spi i trzeba na niego czekac faceci 😁
Milego dnia mamusie i dzidziusie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki 🙂

Lydzia nio nio w końcu wstałaś pierwsza haha 😁 😁 😁

Crazzzyyy uważaj na siebie i jak trzeba to lepiej do tego szpitala.

Dziewczyny mam nadzieję, że lepiej się czujecie. Masaże były ??? 🤪 🤪 🤪

Monika spokojnej podróży.

Wszystkim życzę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁[color=green][/color]
Spokojnej soboty Wam życzymy 🙂

Ja wczoraj tak namieszałam z jedzeniem, że do dziś jelita czuję...
Ale popijam siemię lniane i czekam aż samo przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ledwo żyje. Samopoczucie paskudne. Wczoraj zbyt szybko się cieszyłam z braku bólu głowy. Dzisiaj od samego rana boli jak cholera. Na noc zrobiłam sobie okład z amolu. Jest deko lepiej bo chociaż katar mi tak nie leci i chyba już nie jest taki lejący. Czeka mnie straszny dzien!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Trzymajcie się i życzę Wam miłego weekendu. Jak samopoczucie mi pozwoli to postaram się tu do was zaglądać. Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

wszystkim życzę miłego dnia a brzuszkom którym coś dolega dużo zdrówka 🙂 🙂 🙂
Madalena kup sobie kropelki euphorbium - pisałyśmy tu już o nich - na pewno przyniosą ulgę

My dzisiaj w planach zakupy żeby uzupełnić lodówkę 😜 a potem spacery 😁 bo pogoda dopisuje

Dużo słonka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie i dzidziusie 🙂

Paninika brzusio jakby nieco mniej boli , ale jeszcze boli, ale dziś mężuś w domku to cały dzionek poleże i może wyzdrowieje na maksa 🙂
Crazzzyyy tak mi przykro,że cierpisz 😞 ale najważniejsze ,że z bobaskiem jest ok. A szpitalem się nie przejmuj, ja bez przerwy tam ląduję i właściwie większość ciąży spędziłam w szpitalu...Zawsze cię "naprawią" i pełna wigoru i optymizmu wrócisz do domku...

Mam do Was pytanko czy Wy jak chodzicie też zauważacie twardniejący brzuszek? Ja właśnie tak mam i zaraz wracam na łóżko, bo się boję... Twardy jest też jak w nocy obudzę się siku...

A z dobrych wiadomości mój mąż mówi,że zaczynam chodzić jak ciężąróeczka 🙂 😮 🙃 😜 🙂 😁 😁 😁 😁Nóżki na bok b brzusio już znaczny 🙂 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek dziękuję za dobrą radę!!!! Już wczoraj zadzwoniłam to mamy, żeby mi kupiła te kropelki !!!! Od wieczora je stosuje i wydaje mi się, że ten karar powoli ale się zmniejsza i nie jest już taki mocno wodnisty, wiec mogę jakoś wydmuchać nos.
Co ja bym bez Was zrobiła!!!! Cieszę się jak małe dziecko, że Was Mam!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na te twardnienia brzuszka to ja mam sposób. Przynajmniej na mnie on działa więc może spróbujcie go wypróbować. Jak tylko poczuję, że mi stwardniał to od razu kładę się na lewy boczek pod głowę wsuwam małą poduszkę i między nogi też coś wsuwam. I ta pozycja od razu mi pomaga. Do tego tak jak lekarz mi przepisał łykam 3 razy dziennie magnez. Teraz od tego kataru i bóli głowy też mi twardnieje 😞 😞 niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo twardnienie brzucha w ciąży nie jest niczym niepokojącym - w ten sposób macica przygotowuje się do prawdziwych skurczów, które nadejdą podczas porodu.I jak sie tylko pojawia warto właśnie się położyć i odprężyć 😜 oczywiście jak jest taka możliwość.Pomocny właśnie bywa magnez a przy bardzo dokuczliwych objawach można stosować no-spę...
Także brzuszki odpoczywajmy ile się da 🙃 bo jak maluszki już będą z nami to zamarzymy żeby odsapnąc hihi

moniq na puchnięcie kostek pomogą chłodne okłady albo kąpiel stóp w chłodnej wodzie i obowiazkowo jak sie tylko da trzymaj nogi wysoko na poduchach - najlepiej żeby byly wyżej niż serducho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry mamusie 😁 😁 😁 😁
Dalej mamy kłucie w okolicach prawego jajnika ale malutka fika jak szalona także chyba wszystko jest oki. 🙂 Dzisiaj mamy dzien lenistwa. Tylko łuzeczko i opychanie sie lodami. Rozki truskawkowe 🤪 🤪 🤪 🤪 Ostatnio mam ich pelno w lodówce 😁 miłej soboty Laseczki. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny no właśnie wiem że kobiet o wiek się nie pyta ale jak Was ładnie poproszę!!! 😜
Ja 13 stycznia skończyłam 28 lat. A wy ?????

no u mnie to nie trudne do obliczenia 🙂 rocznik 1984 🙂 🙂 a dokładnie 15 maj 🙂 i dodam, że to pierwsza ciąża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny no właśnie wiem że kobiet o wiek się nie pyta ale jak Was ładnie poproszę!!! 😜
Ja 13 stycznia skończyłam 28 lat. A wy ?????

no u mnie to nie trudne do obliczenia 🙂 rocznik 1984 🙂 🙂 a dokładnie 15 maj 🙂 i dodam, że to pierwsza ciąża 🙂


Też jestem rocznik 84 tak jak Ty moniq i to też moje pierwsze maleństwo a i ze stycznia jestem tak jak madalena 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samopoczucia u mnie trochę lipa, miała być piękna pogoda 23 stopnie, a jest wiatr i kropi 😞 😞 czuję sie wypompowana, a dzisiaj w Bydgoszczy DIABLO walczy, chciałam iść z mężem ale stwierdziliśmy ze jednak takie imprezy to po ciąży sobie nadrobię bo jednak hala sportowa to nie najlepsze miejsce dla zmęczonej ciężarnej, no i dzidziuś już słyszy a słownictwo i hałas to tam będzie konkretny hihihih 🙂 🙂 no i mąż ze szwagrem idzie 🙂 🙂 może chociaż jakiś filmik mi nagrają a jak dam radę nie zasnać to będę w TV ich wypatrywać 🙂 🙂
Kostki Same kostki mi nie puchną, jak już to cała puchnę, szczególnie stopy i łydki i dłonie, wczoraj pisałam o tym puchnięciu moim 🤪
A spać to mogę cały dzień,od początku ciązy tak mam. Jak nie zostanę obudzona to wstanę ok. 11-12, a spać idę ok. 21-22 🙂 jeszcze na początku głód mnie budził to rano wstałam, jadłam i dalej spałam, ale później jak mąż zaczął mi robić śniadania jak do pracy wychodził to tylko głowę podnosiłam i jadłam i znowu spałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja na dzisiaj duzo zaplanowalam... sprzatanie, pranie,gotowanie... ostatnio m. skarzyl sie ze go zaniedbuje i nic dobrego mu nie gotuje ( a przed ciaza to ciagle uwielbialam siedziec w kuchni i cos kombinowac... teraz strasznie mi sie nie chce) wiec robie mu na obiadek ryz z warzywami chinskimi i kurczakiem, pozniej pieczen z karkowki na kanapeczki mu zrobie... a on wzial sie za wykonczenie werendy wiec po tym pewnie tez sprzatania troszke bedzie!!! a od rana juz na zakupy pojechalam i tlum gosci przyjelam 🤪 🤪 🤪 pozniej do Was zajrze kochane Mamuski!!! 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...