Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

karolcia12345i napisał(a):
Tak piszecie o zakupach, a ja już praktycznie wszystko mam, była u mnie kolejna koleżanka i przywiozła 3 wielkie torby 🙂 🙂 🙂 🙂 nosiedłko, rożki, kocyki, śpiworki i kombinezony na zimę, ciuchy że do Wiktorka roczku chyba nic nie kupię, bo są przepiękne, prawie same welurowe, śliczne i akurat na zimę. Zrobiłam porządek w szafach trochę i zostawiłam tylko te najmniejsze resztę popakowałam w paczki i rozpisałam rozmiary, jak przyjedzie czas to będę na bieżąco paczki wyciągać 🙂 🙂 jeszcze jedną szafę mam do podzielenia ale nie mam siły 😞 tak więc został nam do kupienia fotelik samochodowy, łóżeczko i pościele i koniec 🙂 🙂


Ale z Ciebie szczęściara 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja się wzięłam za spis potrzebnych rzeczy dla maluszka i zrobiłam katalog w którym uwzględniam produkty, ilość sztuk linki i ceny. Chcę wiedzieć ile mnie to będzie kosztowało 🙂
Matko spójrzcie co znalazłam 🙂
http://allegro.pl/my-sweet-baby-lozeczko-posciel-materac-moskitera-i1517062568.html

Matko jakie to wszystko piękne 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
A ja się wzięłam za spis potrzebnych rzeczy dla maluszka i zrobiłam katalog w którym uwzględniam produkty, ilość sztuk linki i ceny. Chcę wiedzieć ile mnie to będzie kosztowało 🙂
Matko spójrzcie co znalazłam 🙂
http://allegro.pl/my-sweet-baby-lozeczko-posciel-materac-moskitera-i1517062568.html

Matko jakie to wszystko piękne 🙂

Cudne 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ...WIDZĘ ŻE JESTEŚ TU JEDYNA, KTÓRA ODPOWIEDZIAŁA NA MOJE WOŁANIE O POMOC DZIEKUJĘ ŚLICZNIE...Ja jednak chyba pojadę do lekarza bo ból nie ustaje 😞 dziekuje Ci za pomoc
Nie ma za co. Daj znać co powie lekarz.


Co do opryszczki to u mnie ona jest częstym gościem. Niestety. Ja już tu pisałam w ciąży staram się nie stosować żadnych specyfików typu plasterki, zoviraxy itp. Smaruję ją Sudocremem, to taki krem dla niemowlaków i dzieci, oraz jeśli to łagodniejsza wersja to ja smaruję pastą do zębów poprostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś nie wiem czemu różowe wszystko oglądam 🙂 Albo podświadomie wiem,że będzie córeczka, albo po prostu dlatego,że łóżeczko planujemy w sypialni ustawić,a sypialnia na różowo fioletowo zielono 🙂
To łóżeczko mnie urzekło 🙂
Po prosu je kupie i już, ale nie teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela No szczęściara , sama się zaszkoczyłam, myślałam że na ciuszkach się skończy a tutaj sprzęty powoli się zjeżdżają 🙂 🙂 🙂
Pati Cudowne, mi się najbardziej podoba łóżeczko w kolorze ciemny orzech i do tego całe pomarańczowe wyposażenie. Dla chłopca chyba może być pomarańczowe ??? I materac mają taki jaki chcę, zapiszę sobie tego linka. Z czasem przejedziemy się do hurtowni i porównamy ceny, być może się skuszę jednak z allegro, bo to jest prześliczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam baldachimów. Z doświadczenia wiem że to tylko "zbieracze kurzu". Oczywiście słodko wyglądają. Ale najpierw służą do zbierania kurzu, a potem jako element do wspinaczki dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku chciałam baldachim, ale dziewczyny pisały że to zbieralnia kurzu i stwierdziłam że na pewno nie będę tego często prała i zrezygnowałam, ale nawet jakby ten baldachim do szafy wrzucić to i tak cena wydaje się kusząca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Ja nie polecam baldachimów. Z doświadczenia wiem że to tylko "zbieracze kurzu". Oczywiście słodko wyglądają. Ale najpierw służą do zbierania kurzu, a potem jako element do wspinaczki dla dziecka.


w 100% sie zgadzam 😁 jak dla mnie to ozdoba tez nie bardzo sa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dziś dzień zimno-gorąco i tak na zmianę teraz siedzę przy oknie na oścież otwartym bo padnę z gorąca a za chwilę pewnie zimno mi się zrobi, oszaleje. Idę się położyć przy oknie, wrócę później papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki- u mnie też pogoda się lekko popsuła, ale na razie nie pada 🙂
Mam pytanko- jaki materac do łóżeczka polecacie, bo tyle tego, że nie wiem?
A jeśli chodzi o kolorki, to nie wiem czy u was też tak jest, ale jak patrzę na ubranka dla dziewczynek, to ciężko coś znaleźć w innym kolorze niż róż:/ Jak będzie córcia to chyba będę musiała polubić ten kolor :/
Pasty sensodyne i elmex polecam, bo są dobre,ale mi niestety nie podchodzi smak- ja muszę czuć mocną miętę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajęłam się tym oglądaniem elementów wyprawki ponieważ boli mnie znów brzuch 😞 😞 😞 😞
Nie chce sobie już nic wkręcać, ale zaczynam się trochę martwić, mam nadzieję,że faktycznie jest tak jak sobie tłumacze, brzuch rośnie i po prostu boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
a mój kot ma superowa zabawe,juz od dwóch godzin jest na podwórku i męczy żabę,ble,ble 😁


pomęczy pomęczy i zje 😉 😜 moje tak robiły 🤢


ja mieszkam praktycznie w lesie ( tzn z trzech stron mam las) i moja kocica latem myszy, zaby albo jaszczurki tam lapie i takie ledwo zywe przynosi do domu i jakby chciala sie pochwalic, ale nigdy ich nie zjada 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
a mój kot ma superowa zabawe,juz od dwóch godzin jest na podwórku i męczy żabę,ble,ble 😁


pomęczy pomęczy i zje 😉 😜 moje tak robiły 🤢


Mój pies w zeszłym roku też żabkami się zajmował (miejski pies pojechał na wieś ) ale przestało to być tak zabawne jak zamiast żaby zainteresował się żmijką. Dobrze, że tata podszedł zobaczyć czy to żaba, żmija podobno wściekła już bya.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...