Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mój brzusio już duży jest- może dlatego, że nigdy nie był zbyt odstający, a teraz szok. Zastanawiam się czy to nie za szybko na taki brzuch, ale w sumie powoli wkraczam w 12 tc 🙂 🙂 🙂
jeśli chodzi o wynik PLT to u mnie jest 217 a normy też mam inne niż u wasz (150-390) hehe co miasto to inna norma :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 ja musiałam pocieszyć cytrynowym 🙂 truskawkowy już dawno zjedzony 🙂 ale sie nie łamie został jeszcze mi malinowy i morelowy 🙂 🙂 🙂 a potem znów na zakupy i sie zrobi mały zapasik 🙂

Wy też macie tak, że no zjadłybyście coś ale tak za specjalnie nie macie na nic smaka i jednak nie chce wam sie jeść?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Ja dzis po poludniu mam wizyte. Jestem ciekawa czy zrobi mi ta przeziernosc czy kaze przyjsc za tydzien dwa. Ciesze sie ze to juz dzis bo nie bylam 3, 5 tygodnia. Dowiem sie w koncu o te badania na tox listerioze i cytomegalie. No i w sotatnim tygodniu schudlam prawie 2 kilo a nie wymiotowalam ani razu. Nie mam apetytu jest z musu ale ciezko mi idzie. Skonczylam brac 2 dni temu luteine i przestaly mnie tak bolec piersi i troszke sa mniej opuchniete.
Tez jestem ciekawa kto tam zamieszkal w brzuszku: chlopczyk czy dziewczynka 🙂

Hej mam pytanko,bo ja też biorę luteinę dopochwowo,cały czas od 6 tc.I strasznie bolą mnie piersi cały dzień i w nocy tez 😮
Były jakieś wskazania że ją brałaś?i dlaczego skończyłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
moniq1984 ja juz dzisiaj zrobiłam sobie zapasik. Do koszyka wrzuciłam 5 truskawkowych, 1 malinowy a potem wróciłam sie znów po 5 truskawkowych. 😜 Pychaaaaaa 😁

widze, że jesteś maniakiem truskawkowym jak ja 🙂 🙂 🙂dżemy też lubisz??



Tak, uwielbiam wszystko co zawiera truskawki, wszystko o smaku truskawkowy. No i oczywiscie same truskaweczki. Mogla bym jeśc kilogramami. 😜 Juz nie długo będa pyszne, słodziutkie truskaweczki. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malstep dzis dostalam znowu luteine tym razem dopochwowo bo ssania mialam dosyc. Mialam nie brac i skonczylam 2 dni temu ale dzis bylam na badaniu i 3mm urosl mi miesniak dlatego kazala mi dalej brac dla ochrony. Jak bralam to piersi mialam tak opuchniete i bolaly ze biustonosz to tylko do kapieli zdejmowalam i jak zmienialam na inny. Jak teraz nie bralam 2 dni to przestaly mnie bolec i mniej byly opuchniete. No ale co zrobic trzeba znow brac. Tylko slyszlam ze na ta luteine dopochwowa niektore dziewczyny maja uczulenie. Jak Ty ja znosisz?
Zrobila mi juz przeziernosc w 11 tyg. Mialam to szczescie ze wcziraj moja lekarka kupila nowe usg i wszystko na nim widac. Dzidzia ma 45mm. Wiadac raczki nozki fika koziolki jak sie wkurzyla tym uciskaniem. Termin porodu z OM mialam na 18 sierpnia a z usg wyszedl mi dziasiaj 15 sierpnia. Ale to sie jeszcze moze wiele razy zmienic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...