Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeśli chodzi o płeć to od początku mówiłam, że to będzie chłopiec- jakoś tak nam się ubzdurało, ale ostatni coś mi się przeczucia zmianiają- pewnie dlatego, że szaleję za słodyczami a to podobno na córkę, no i niezbyt dobrze wyglądam- lustro omijam szerokim łukiem :/

A jak tam wasze samopoczucie dzisiaj. Zauważyłam, że jestem coraz mniej zmęczona, albo do tego przywykłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz też nie odczuwam takiego zmęczenia jak na początku 😁 ale jeszcze duuużo ziewam hihi
niebawem koniec pierwszego trymestru stąd i lepsze samopoczucie,bo juz nie mam mdłości a jeszcze brzuch nie ciąży 😜...ja też schudłam dwa kilo i na razie waga stoi w miejscu a zachcianki to mam różne raz na słodkie raz na kwaśne...nie lubię teraz tylko gotować bo mi wszystko za intensywnie pachnie,ale co zrobić obiadek trzeba przygotować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w ciągu miesiąca przytyłam 2,5 kg 😞 a ze smakami to śmiechu warte 🙂meża sie pytałam czy mu smakowały gołąbki czy dobrze doprawione? on mówi, że tak na co ja no co ty kompletnie bez smaku są 😁 😁a co do gotowania to na samą myśl, że mam wejść do kuchni to mnie odpycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w ogole nie moge patrzc na mieso. Czasami zjem z musu. Tez mi sie wydawalo ze bedzie chlopiec ale jadlabym najchetniej same lody i pila wode mineralna mocno gazowana 🙂 Wode pije a lody jem od czasu do czasu. Tez slyszalam ze slodycze to dziewczynka ale to roznie bywa. Moje 2 kolezanki tak pieknie wygladaly cala ciaze ze szok. Zadnej opuchlizny krostki ani nic. A urodzily sie 2 dziewczynki: Weronika i Zosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Co do badania przezierności to fakt 11 tydzień może być za wcześnie. Ja byłam w 11tc i 6dn, ale też mój dzidziuś wg usg jest trochę starszy niż termin z miesiączki. I udało się to zmierzyć. Lekarz który robił badanie powiedział, że dziecko musi mieć minimum 5cm długości. Ja byłam na usg prywatnie, bez wiedzy mojego lekarza prowadzącego, bo chciałam też 3D. Jutro mam normalną wizytę i pewnie też usg, więc zobaczymy co on powie.
Co do smaków to teraz nie wiem. Wszystko m smakuje. Nawet. Nie cierpię zapachu smażonego mięsa jedynie. Ale powiem wam, że jeśli chodzi o dwie poprzednie ciąże to w jednej lubiłam kwaśne, w drugiej słodycze. W jednej wyglądałam fatalnie, w drugiej super (mówili, ze to będzie na pewno syn). A z obu mam dziewczynki, hihi... 😁 😁 😁

Moniczek Majce idą dwa trzonowce na dole 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie. 🙂 Ja na mięso wogole patrzec nie moge, w zadnej postaci ani smazonej ani pieczonej. Jak tylko czuje zapach to odrazu mnie mdli jak cholera. 🙂 Ale za to zupki w kazdej postaci i kilogramy makaronu tez w kazdej postaci. PYCHOTKA 😜 A ja mam kurcze dopiero wizyte za tydzień, mialam iśc wczoraj ale została przesunieta. 😠 Kurcze to juz będzie ponad cztery tygodnie od ostatniej wizyty i jak tu się nie martwic. Chyba umre ze strachu do tej pory. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Ja z 13.01 miałam 367 ale lekarka mi nic nie powiedziała na taki wynik 😞 martwie sie
Wiesz norma jest od 150 do 400 (przynajmniej na moich wynikach jest taka norma określona), więc myślę że twój wynik jest w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
no to ja już nie wiem co myśleć 😠 " Płytki krwi (PLT) 367K/uL [145-350]
Jak w jednym kraju mogą być inne normy tego samego badania 😠no nonsens!! 😠
Na moim pisze tak 195 N:150-400. A na jakiejś stronie w necie znalazłam nawet od 140-440.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
powiedzcie mi w badaniu krwi ile wam wyszło PLT??
Mi wyszło 195.


Mi 309.


mi wyszło 278 a norma jest od 140 do 450 więc wszystkie mieścimy się w normie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...