Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczynki dziękuję za info o twardym brzusiu...Ja biorę no spę 2 razy dziennie. A brzuch mi twardnieje jak wstaje do wc w nocy i w dzień. i mam twardy brzuch jak się budzę, ale to zapewne dlatego,że mam pełny pęcherz...
O matko wariacje totalne 🙂 Dobrze,że jesteście i umiecie na duchu podnieść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A w ramach relaksu opowiem Wam jaką wczoraj miałam akcję:
Pojechałam z dziewczynkami do Carrefoura. Stanęłam w kolejce do wędlin. Jako druga stała ciążarna z mężem, ale to właściwie on stał w tej kolejce. Ja byłam gdzieś 8-10 w tej kolejce. Dwie osoby za mną przyszła kolejna ciężarna. Miał brzuszek jak Paninka czy Marta-lion. Panie z obsługi zobaczyły ją i krzyczą: Pani jest w ciązy Pani przejdzie bez kolejki ;-) i tym samym przepuściłam w kolejce ciężarną... Ale moja Zosia i ja miałyśmy ubaw z tej ekspedientki i całej sytuacji!
To właśnie są efekty chudnięcia w ciąży 😉 Ja wciąż mam wage na minusie w porównaniu do przedciążowej 😉 Ale staram się jak mogę Dziś pomidorowa i placki ziemniaczane z młodych ziemniaczków... ale będę jeść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
A w ramach relaksu opowiem Wam jaką wczoraj miałam akcję:
Pojechałam z dziewczynkami do Carrefoura. Stanęłam w kolejce do wędlin. Jako druga stała ciążarna z mężem, ale to właściwie on stał w tej kolejce. Ja byłam gdzieś 8-10 w tej kolejce. Dwie osoby za mną przyszła kolejna ciężarna. Miał brzuszek jak Paninka czy Marta-lion. Panie z obsługi zobaczyły ją i krzyczą: Pani jest w ciązy Pani przejdzie bez kolejki ;-) i tym samym przepuściłam w kolejce ciężarną... Ale moja Zosia i ja miałyśmy ubaw z tej ekspedientki i całej sytuacji!
To właśnie są efekty chudnięcia w ciąży 😉 Ja wciąż mam wage na minusie w porównaniu do przedciążowej 😉 Ale staram się jak mogę Dziś pomidorowa i placki ziemniaczane z młodych ziemniaczków... ale będę jeść!


hihihi, mnie juz raz chlopak w kolejke wpuscil, na oko z 20 lat mial 🤪 🤪 🤪 a jak ide z m. i ktos spojrzy na moj brzuchol to on jak paw sie puszy i pyta czy widzialam z jaka zazdroscia na mnie patrzyli... 😁 😁 😁czasami mam wrazenie ze powinnam mu dziekowac caly czas tak jakby to tylko jego zasluga byla 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):


Karolciakam, i to są święte słowa. Każda co bardziej zestresowana mamuśka powinna sobie twój pościk wydrukować, powiesić nad łóżkiem i czytać w chwilach zwątpienia 🙂 🙂 🙂


Może nie cały ale chociaż fragment! Ja cały czas mam to zakodowane z tyłu głowy juz od pierwszej ciąży! Wszyscy mnie tak "uspokajali" I Zosia to właśnie taka cieplutka i spokojna istotka a jak się wkurzamy to wystarczy że się obie przytulimy i wszystko z nas spływa... To moje relanium jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
karolciakam napisał(a):
A w ramach relaksu opowiem Wam jaką wczoraj miałam akcję:
Pojechałam z dziewczynkami do Carrefoura. Stanęłam w kolejce do wędlin. Jako druga stała ciążarna z mężem, ale to właściwie on stał w tej kolejce. Ja byłam gdzieś 8-10 w tej kolejce. Dwie osoby za mną przyszła kolejna ciężarna. Miał brzuszek jak Paninka czy Marta-lion. Panie z obsługi zobaczyły ją i krzyczą: Pani jest w ciązy Pani przejdzie bez kolejki ;-) i tym samym przepuściłam w kolejce ciężarną... Ale moja Zosia i ja miałyśmy ubaw z tej ekspedientki i całej sytuacji!
To właśnie są efekty chudnięcia w ciąży 😉 Ja wciąż mam wage na minusie w porównaniu do przedciążowej 😉 Ale staram się jak mogę Dziś pomidorowa i placki ziemniaczane z młodych ziemniaczków... ale będę jeść!


hihihi, mnie juz raz chlopak w kolejke wpuscil, na oko z 20 lat mial 🤪 🤪 🤪 a jak ide z m. i ktos spojrzy na moj brzuchol to on jak paw sie puszy i pyta czy widzialam z jaka zazdroscia na mnie patrzyli... 😁 😁 😁czasami mam wrazenie ze powinnam mu dziekowac caly czas tak jakby to tylko jego zasluga byla 😁 😁 😁

ja jak założę wiosenny płaszczyk,a ma krój takiej bombeczki to jeszcze nic nie widać gdy wychodzę na dwór więc nikt mnie nie przepuszcza.hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):

hihihi, mnie juz raz chlopak w kolejke wpuscil, na oko z 20 lat mial 🤪 🤪 🤪 a jak ide z m. i ktos spojrzy na moj brzuchol to on jak paw sie puszy i pyta czy widzialam z jaka zazdroscia na mnie patrzyli... 😁 😁 😁czasami mam wrazenie ze powinnam mu dziekowac caly czas tak jakby to tylko jego zasluga byla 😁 😁 😁
Mnie jeszcze nikt w kolejce nie przepuścił... Raz stanęliśmy specjalnie w kolejce dla ciężarnych w hipermarkecie, a przed nami jakies starsze małżeństwo, a przed nimi dwóch facetów! I tak sobie mówiliśmy, że widocznie Ci Panowie w ciąży byli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Paninka nie ma to jak dumny mąż. Ubawiłaś mnie tą wdzięcznością i zazdrością 😉 A pomyśł że to dopiero początek pokazywania brzuszkaa co będzie dalej. Już widzę twojego męża z wózeczkiem na spacerku 😉


cos czuje ze strasznie nadopiekunczy bedzie.... jak czasem kuzynka przyjdzie z rocznym synkiem i on widzi ze np. malemu smoczek na podloge upadnie i on go do buzi wezmie zanim mu go mama umyje to strasnie panikuje. nie dociera do niego ze nie mozna dziecka w sterylnych warunkach wychowywac... wiec duzo pracy przede mna... a on niereformowalny raczej jest 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry mamusie 🙂
My własnie się obudziłysmy. 🙂
Siehankowa ja juz się zdecydowałam na ta szkołę rodzenia. Nawet jak Krzysiowi nie będa pasowały godziny zajęć to ja i tak idę poniewaz mam tendencję do panikowania a taka szkoła moze mnie troszke uspokoić 🙂 😉
Dziewczynki, proszę mi sie tu nie dołowac. 🙂 Na pewno wszystko będzie dobrze. Mnie wczoraj mój Krzysiu okrzyczał, bo zaczęłam sobie wkręcać że dzidzia może owinąć się pępowinką wokół szyjki a my nawet o tym nie będziemy wiedzieć. Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny będzie wszystko dobrze 🙂 GŁOWY DO GÓRY 🙂
Diviana jak tam prace postępują?? My w końcu coś ruszyliśmy 😁 A dzisiaj kupiłam sobie płytki do przedpokoju i wybieram do łazienki ale od tych wszystkich wzorów można oczopląsu dostać 😁 😁
No jakoś mi lepiej sie na duszy zrobiło, może jednak zdążymy do lipca.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Ja to dzis spac nie moglam, tez mnie cos brzuch bolal czy to na jednym boku czy na drugim, nospy wlasciwie juz nie biore i zastanawialam sie czy wziasc, ale wkoncu jakos zasnelam a rano obudzic sie nie moglam eh 😜

Dzisiaj drugie spotkanie w szkole rodzenia i Kąpiel noworodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂
U mnie tak paskudna pogoda się zrobiła, że pies nawet na spacerek nie miał ochoty- zrobił to co miał do zrobienia i do domu uciekał 🙂
Pati i kamonik dajcie znać jak po wizytach, ale będzie dobrze- musi być 🙂

Jeśli chodzi o wózek espiro to ja słyszałam, że jest fajny, ale już uparłam się na jedo i na inne nie patrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już się nie mogę doczekać pierwszych zajęć w szkole, ale dopiero na początku maja mam się zapisać :/
Mój mąż stwierdził, że on musi iść, bo che być dobrze przygotowany do roli ojca 🙂
Do tej pory jak jakiegoś niemowlaka na ręce dostawał to w momencie sztywniał- ciekawe jak to będzie z naszą kruszynką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Lydzia jak Maja się urodziła to mój mąż nie mógł sie doczekac aż weźmie ją na ręce, jak dostał w szpitalu na ręce to nie mógł się z dumy opanować 🙂
Kiedy przyjechaliśmy do domu, i przyszła pora na kąpanie, wanna naszykowana, Majeczka rozebrana hihi i ja mówię no kochanie bierz ją, będziesz ją trzymał a ja ją umyję 🙂 🙂 🙂 A on na to co ja ????
No a kto mówię. I od wtedy już nic nie było straszne. Czasem nawet ścigał się ze mną kto Majkę przebierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hehe Lydzia jak Maja się urodziła to mój mąż nie mógł sie doczekac aż weźmie ją na ręce, jak dostał w szpitalu na ręce to nie mógł się z dumy opanować 🙂
Kiedy przyjechaliśmy do domu, i przyszła pora na kąpanie, wanna naszykowana, Majeczka rozebrana hihi i ja mówię no kochanie bierz ją, będziesz ją trzymał a ja ją umyję 🙂 🙂 🙂 A on na to co ja ????
No a kto mówię. I od wtedy już nic nie było straszne. Czasem nawet ścigał się ze mną kto Majkę przebierze 🙂


No ja już Rafała przygotowuję do tego, że on będzie małą trzymał podczas kąpieli- w końcu ma większe ręce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Ja te idę zjeść coś potem spakuje walizkę do szpitala na wszelki wypadek i będę się szykować na wizytę..Zapakuje też laptop gdyby jednak w szpitalu miała zostać...żebym z Wami kontakt miała...


Patusia na pewno będzie wszystko oki. 🙂 Trzymamy kciuki za ciebie i twojego bejbika i za dzisiejszy powrót do domku 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...