Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malstep napisał(a):
No wreszcie was doczytałam....ufffff dużo było 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aż nie mam siły już pisać,chyba zmykam do łóżeczka oglądać ''YCD'' dziś już programy na żywo.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę słodkich snów 🙂 🙂


dzięki za przypomnienie ja też zmykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

monika835 napisał(a):
hej dziewczyny chcialabym sie wam pochwalic i wrzucic zdjecie wozka ale niestety niewiem jak to sie tutaj robi 🥴 🥴 🥴pomozcie !!!!


wejdź na stronkę imageshack tam załaduj zdjęcie i wklej kod url
tu link do strony http://imageshack.us/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dziś od po południa dziwny ciągnący właśnie ból koło pępka 😞 Nawet się właśnie nie mogę wyprostować i na dodatek jak się kładę na boku czuję ten ból i jak się dotykam brzusia też 🤢 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Matko dobrze ,że już jutro ta wizyta bo bym zgłupiała ze strachu....
A tak na prawdę zobaczymy co mi doktorek powie i czy znów mnie do szpitala nie pośle.....
A usg dopiero w piątek rano... ciekawe czy bobasek pokarze się i na niedzielną niespodziankę będę mogła na stronkę podać chociaż płeć....Dziś na topie było chłopięce imię Stasio i dziewczęce Nadia, ale mąż nawet o Nadii słuchać nie chce...Dobra spadam spać
DOBRANOC BRZUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam to co dziś wyskrobałyście od 13 😉
malstep cieszę się że wszytsko OK

Gratuluję też kolejnej mamuśce poznania płci i witamy małą Jagódkę w naszym gronie ;-)

Ja zmykam już spać bo dziś któraś pisała że dziecko nasze nawyki przejmuje 😁 Jak to będzie taki nocny marek jak mamusia to będzie masakra 😉
A propos tego to powiem Wam jak było ostatnio: Leniwy weekendowy poranek, siudma rano, śpimy a tu słychać jak Zosieńka tupta po domku. Po chwili otwiera lodówkę bierze sobie serek i zmyka do pokoju. Łyżeczka spada i robi hałas.. Mój mąz przekręcając się na drugi bok mówi:
Wiesz kochanie my tą Zosię to chyba jakimś porannym seksem zdziałaliśmy...
Na co ja odpowiadam równie sennie:
Tak kochanie bo to chyba było nad ranem po sylwestrze jak gości pożegnaliśmy...
A on:
Dobrz że Bartolinka była nocna 😁 jest szansa że da nam w weekendy pospać...
I oboje zasnęłiśmy 😉 20 minut później Zosia zbiła z wielkim hukiem jednego aniołka ze swojej kolekcji i musiałam wstać....

DOBRANOC!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam śpiace mamusie 😜 😜 😜
kurcze, jak wy czujecie to tetno maluszka na brzuszku 🥴 🥴 🥴 🥴 moze ja jakas nie czuła jestem 😞 😞 😞 😞
A Oliwce dzisiaj strasznie sie spodobało kopanie mamusi po pecherzu 😁 😁 😁
foga gratuluje córci 😁 😁 😁 Chyba jestesmy górą 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati nie zamartwiaj się! bedzie OK 😉 Dobrze że idziesz jutro do lekarza!
Tak pomyślałamże może to twoje drętwienie jest związana ze skurczami przepowiadającymi Braxtona-Hicksa. Po 20 tygodniu możesz takowe odczuwać. Ja też ostatnio czułam takie odrętwienie brzucha . Nie jest to przyjemne, ale do tego też się pewnie przyzwyczaimy jak do ciągnących wiązadeł, bóli brzucha, zgagi i wszystkich innych objawów jakie nas męczyły 😁
Chciałoby się powiedzieć: Głowa do góry ale może lepiej Głowa do podusi i luzik 😉 Słodkich snów!

Jak nic będzie nocny marek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Pati nie martw się i daj znać jak poszła wizyta, my wszystkie trzymamy kciuki.
Moja ciotka mówiła, że dziecko jak w brzuszku tak i potem, ma 2 córki mówi że z pierwsza w ciąży to prawie ruchów nie czuła taka była spokojna i teraz jest takim raczej molem książkowym, dobrze się uczy, odpowiedzialna, z drugą natomiast to spać nie mogła bo maluch się tak wiercił a druga córka żywe srebro, 6 z w-f ciągle gdzieś biega i wszędzie jej pełno 🙂 Także mamusie nie martwcie się jak mniej czujecie dzidzię-spokojniejsza będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie
mam pytanie odnośnie ruchów dziecka. Na początku czujecie je "brzuchem" czy tylko jak przyłożycie do brzucha rękę. Ja do tej pory ruchów nie czułam, ale przed chwilą jak się obudziłam położyłam rękę troszkę poniżej pępka i coś "uderzyło" mnie od środka najpierw dwa razy a po chwili trzeci. Czy to już jest to? Mąż się śmieje, że maleństwo jest leniwe jak mamusia na lekcjach wf i dlatego się wcześniej nie rusza. Może nie czuję jeszcze ruchów, bo jeszcze przed ciążą wyhodowałam delikatną oponkę na brzuchu? A może już czuję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
existence ja myślę, że to dzidziuś powoli daje o sobie znać 🙂 a ruchy to bardzo indywidualna sprawa jedni je czują wcześniej inni później, moja maleństwo daje o sobie znać jak jest głodne, albo jak ubiorę coś zbyt obcisłego, czyli umie walczyć o swoje 😉 ja na początku to raczej takie bąbelki, smyranie delikatne czułam ale różnie było u każdej z nas 🙂 existence gratuluję poczucia dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
aneczkare co do śluzu też taki mam 🙂 więc mam nadzieję że jest ok 🙃
Foga gratuluję zdrowej Jaódki 🙂 mój brat tak nazwał swoją córcię 🙂 ślicznie 🤪
malstep dobrze że wyniki są ok 🙂
Pati napewno wzystko będzie ok zobaczysz 🙂

mam dziś doła chyba coś się ze mną złego dzieje z wszystkimi się kłócę cały czas płaczę a do tego wszystko mnie denerwuje 🤢 poprostu masakra 😮

miłego dnia mamcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Pati nie denerwuj się, dzisiaj sie uspokoisz.

Foga gratuluję córci. Jagoda ładniutko 🙂 🙂 🙂 U nas w pierwszej wersji miało być Julia Jagoda, ale w rezultacie będzie Julia Antonina 🙂

Malstep fajnie, ze wyniki oki.

Existence to na pewno dzidziuś hihi 🙂 🙂 🙂

Co do przejmowania nawyków przez dzieciątko z czasów ciąży. Hmmm.... Mam dwie córki i powiem wam że jakoś nie jestem pewna tej teorii. W ciąży z Majką miała okropne problemy ze snem. A Maja odkąd skończyła pół roku przesypia noce. Raczej bym powiedziała, ze charakterki przejmują. Co do jedzenia to też się u mnie nie do końca sprawdza. W ciąży z Majką zajadałam się brokułami, a Majka ich nie cierpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Existence to na pewno dzidzia 🙂 Gratuluję

Karolcia ale się uśmiałam z tego porannego i nocnego sexu 😁

A ja dzisiaj wstałam z opryszczką 😞 I w nocy znowu paskudnie spałam 😞

A tak w ogóle DZIEŃ DOBRY 🙂 Zapomniałam się przywitać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY BRZUSZKI!!!
ale sen dzisiaj mialam, snilo mi sie ze strasznie bolala mnie piers... 🤢 i zaczelam ja delikatnie sciskac i w pewnem momencie trysnela z niej obrzydliwa ropa z krwia 🤢 🤢 🤢 blleee... taki bol przez sen czulam ze az sie z krzykiem obudzilam 😮 😮 😮

a i dzisiaj wkoncu odwazylam sie na wage wejsc i sie zalalmalam.... u mnie juz 15 ☺️ ☺️ ☺️fakt ze pierwsze 11 to w 3,5miesiaca a teraz juz nie jest tak szybko, ale mimo wszystko duzo... a najlepsze jest to ze nie widze po sobie (buzia mi sie troche zaokraglila, piersi o 2rozmiary podskoczyly 🤪 no i moj ogromniasty brzuchol) ale nogi i tylek mam takie same jak przed ciaza 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
DZIEN DOBRY BRZUSZKI!!!
ale sen dzisiaj mialam, snilo mi sie ze strasznie bolala mnie piers... 🤢 i zaczelam ja delikatnie sciskac i w pewnem momencie trysnela z niej obrzydliwa ropa z krwia 🤢 🤢 🤢 blleee... taki bol przez sen czulam ze az sie z krzykiem obudzilam 😮 😮 😮

a i dzisiaj wkoncu odwazylam sie na wage wejsc i sie zalalmalam.... u mnie juz 15 ☺️ ☺️ ☺️fakt ze pierwsze 11 to w 3,5miesiaca a teraz juz nie jest tak szybko, ale mimo wszystko duzo... a najlepsze jest to ze nie widze po sobie (buzia mi sie troche zaokraglila, piersi o 2rozmiary podskoczyly 🤪 no i moj ogromniasty brzuchol) ale nogi i tylek mam takie same jak przed ciaza 😮 😮 😮 😮

CZEŚĆ MAMUSIE 🙂
A można wiedzieć ile dokladnie ważysz??ja90 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
A do szkoły rodzenia chodzicie same czy z mężami?


Ja jeszcze nie wiem. krzysiu by chciał, ale nie wiadomo jak tam z jego pracą będzie. czy zdąży wrócic na zajecia.

kurcze, my właśnie też chcielibysmy chodzić razem, ale właśnie problem jest z pracą mojego Mariusza 😞 i tak się zastanawiam czy to nie głupio tak samje chodzić na zajęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...