Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry brzuszki, wyrazy uznania dla madalenki.[color=blue][/color]. Jesteś wielka, mistrzu 🙂
Strona super, zaraz spróbuję się na nią zalogować.
Ja wczoraj wczesnym wieczorem odpadłam, i ominęła mnie sensacja sezonu 😞
Ale będę dziś nadrabiać.
No i oczywiście postaram się o jakieś zdjęcia, potrzebna tylko mała mobilizacja męża i odszukanie płytki instalacyjnej z aparatu.
Pomierzę się też wzdłuż i wszerz, bo to aż nie wypada nie korzystać z takich dobrodziejstw, jakie nam Madalena zaserwowała.
Jeszcze raz, wielkie dzięki, niespodzianka super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Poczytałam właśnie o porodach u Kwietnióweczek...
i jakoś mi lekko - nie brzmi to tak strasznie 🙃
Damy radę 🙂

Ja na razie zmykam - idziemy korzystać z uroków natury 😁
Miłego dnia Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam dostępu do całej zawartości, ale strona główna jest super.
Ale Madalena wykorzystujesz nasze ckliwe duszyczki. Dołączam do mam, które ślimtają w chusteczkę czytając to co zamieściłaś.
buuuuu, buuuuu, śliczne to co napisałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki
dzis tu bardzo spokojnie,pogoda super,słoneczko swieci 🙂Ja dzis wybieram się na slub do koleżanki z pracy, a potem moze z mężem jakiegos grila zrobimy,bo mam ochotę na kiełbaski z grilla 🙂A jutro chcemy jechac na jakies zakupy.
Dzis nad ranem jak sie obudziłam i góra pizamki cała mokra,chyba zaczyna sie u mnie produkacje mleka,hehehehhe 😁 😁 😁
moze tu jeszcze dzis zajrze,a tak w ogóle to miłej soboty dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie

U nas dziś śliczna pogoda 🙂 piękne słonko świeci 😎

Ja juz od 7 na nogach chociaż mogłam leżeć dŁużej ale jakoś nie mogłam. Robię już drugie pranie, posprzatałam. Poszłyśmy z Gabi spacerkiem do sklepu. Teraz odpoczywamy, powiesimy drugie pranie, zrobimy szybki obiad i pojedziemy chyba na budowę. Tam się Gabi wyhasa i ja też zażyję słonka.

Miłej soboty dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamusie 🙂
Widać że pogodny weekend się zaczął bo spokój tu niesamowity 🙂 Przynajmniej nie ma takich zaległości jak w tygodniu 😜 😜 😜 U Nas tez dzisiaj piekne słoneczko i tez chyba jakiegoś grilla zmajstrujemy. 🙂
Madzia Ale nam niespodzianke zrobilas. 🙂 Stronka suuuper. Chyba nieżle się napracowałas. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

U nas dziś też pięknie, więc planujemy jakiś wypad 🙂 Miłego dnia 🙂
Hehe Aniołek wy już zmajstrowaliście 🤪 🤪 🤪 nie grilla tylko Oliwkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Dzień dobry brzuszki 🙂

U nas dziś też pięknie, więc planujemy jakiś wypad 🙂 Miłego dnia 🙂
Hehe Aniołek wy już zmajstrowaliście 🤪 🤪 🤪 nie grilla tylko Oliwkę 🙂 🙂 🙂


hi hi hi Tak Martusia dlatego póki co, pozostał Nam tylko grill 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj pisałam, że mam lenia jeśli chodzi o sprzątanie i postanowiłam to zmienić- tak się narobiłam, że całą noc nie spałam- kręgosłup mnie napierniczał i dziś ledwo chodzę. Kurna jakoś ze skrajności w skrajność popadam.
A u mnie od rana elektrycy- prąd łączą, więc nie ma na razie opcji na spacer:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😘 Taaaka piękna pogoda, że szok 😜
Marta Właśnie wybieram się po łóżeczko, powiedz mi co jest najbardziej potrzebne w tej pościeli, bo z tego co się orientuje tak po allegro to są które się składają z 20 elementów i są takie z 6. Chyba ten największy komplet to za dużo, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Dzień dobry 😘 Taaaka piękna pogoda, że szok 😜
Marta Właśnie wybieram się po łóżeczko, powiedz mi co jest najbardziej potrzebne w tej pościeli, bo z tego co się orientuje tak po allegro to są które się składają z 20 elementów i są takie z 6. Chyba ten największy komplet to za dużo, nie?
No hej. Ja bym kupiła komplet z poduszką (ona jest taka płaska, może na początek niepotrzebna, ale szybko się przyda), kołderkę (ja też pewnie nie wykorzystasz od razu, ale potem na pewno (Majka w zimie już spała pod kołderką, a też urodziła się w sierpniu), ochraniacz (fajnie jak jest taki na całe łóżeczko, na początku to nie ma znaczenia, ale później maluszek wpycha nogi między szczebelki, a taki ochraniacz na całe łóżeczko uniemożliwi to maluszkowi), no i prześcieradło.

Oczywiście możesz dokupić sobie baldachim (odradzam, to tzw "łapacz kurzu", no chyba, ze ci nie zależy), możesz kupić sobie przybornik (jak nie masz miejsca w sypialni może ci się przydać, ja nie kupowałam).

W sumie cała reszta to dodatkowe gadżety.

W tych kompletach czasem są też rożki. Jeden się przyda. Zawsze takiemu noworodkowi jest przytulniej. A nawet w momencie jak będziesz chciała dać komuś maluszka do potrzymania, a nie będziesz pewna jego rąk 🙂.
Rożek jednak możesz kupić sobie całkiem osobno i pewnie będzie tańszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o baldachimie słyszałam, ładnie wyglądają tylko. Bo ja już normalnie do głowy dostała tyle tych rzeczy jest w niektórych kompletach, że szok. A znając życie większości nie użyję, więc mogę zaoszczędzić 😜 Dzięki wielkie Marta 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja 😆 🙂 Ale myślę, że takie podstawowe rzeczy wystarczą, tak jak napisałaś, bo w zasadzie więcej jest nie potrzebne. Ja bym jeszcze chciała tą falbankę maskującą i tyle. No, a jak będę miała jakąś potrzebę to właśnie można dokupić, ale myślę że się obejdzie i bez tego 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie !!!
Nie było mnie wczoraj wieczorem bo porządki robiłam w szafach - czyt. remont 🙂 🙂 i jak wstałam dzisiaj to chciałam napisać że się cieszę ze jutro w końcu niespodzianka się ujawni, ale nadrabiam strony i patrzę że przegapiłam bo już od wczoraj jest 😲 Stronka super !!! Ukłony madalena20 za pracę i zaangażowanie 🙂 szkoda tylko że wczoraj nie zdązyłam bo nie mam aktywnego konta i póki co muszę poczekać żeby korzystać 🙂 🙂 Dlatego proszę Cię zahacz mnie tam szybciutko jak tylko będziesz 🙂 🙂 Super że bedziemy miały stronkę tylko dla siebie 🙂 🙂 🙂 🙂
Pępek i siara Mi też pępek nie wyskoczył a brzucholek spory, dzidzię czuję już ponad pępkiem, to chyba nie jest jakaś reguła z tym wyskakiwaniem. U mnie się odrobinę spłaszczył, ale ja mam taki z natury głęboki że kręgosłupa prawie dotyka hehehhe A siara mi leci ale delikatnie, pytałam moją lekarkę to zależy od organizmu kobiety, niektórym leci od 3-4 m-ca (jak mojej znajomej, która mówiła ze mogę pokarmu nie mieć jak do tej pory nie leci mi - co sie okazało bzdurą totalną) a niektore nawet dobę po porodzie dopiero zaczynają produkować 🙂 Jak ostatnio sobie piersi wymasowalam to jakoś więcej się polało 🙂 póki co przeźroczyste 🙂
W końcu znalazłam komis sukien ślubnych i mama wyprała mi moją suknię i wisi teraz taka błyszcząca i bialutka w łazience, cała się mieni i jak na nią patrzę to mi się ślub przypomniał i zaczęłam ryczeć 🙂 🙂 Niedługo rocznica, później Wiktorek się urodzi i tak mnie to rozczula że wszystko się tak ułożyło pięknie,ze nie mogę się opanować. Czytam to co na stroncemagdalena napisała i też mi się łzy zbierają. Muszę się ogarnąć bo u nas piękna pogoda a ja od ryku będę miała migrenę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Andzelika co do pościeli ja będę kupowała tu na aukcji http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1555013822.html
Wszystko jest co niezbędne i cena przystępna.

Faktycznie 🙂 Super te zwierzaczki są. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Ja juz dzis byalam na zakupach. Wybieralysmy z kolezanka suknie slubna. Suknia wybrana zadatek dany. Poszlo szybko latwo i przyjemnie az sie nie spodziewalam. Mialam byc swiadkowa ale slub poczatek wrzesnia a nie wiadomo kiedy urodze. Wiec ominie mnie ta przyjemnosc. Mama nadzieje ze chociaz zajze na chwile jako gosc ze jakos dojde donsiebie chociaz z kreacja moge miec problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...