Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
No myślę moniczek, że ze względu że to nasze "dość" 😆 kolejne ciąże poczujemy je w miarę szybko 🙂
A powiedz mi, wszystkie porody miałaś SN ?

Pati123 bardzo współczuję ci tego szpitala. Ja leżałam w sumie 10 dni (wtedy i teraz) i mam dość. Ale jak to tłumaczył mi mój mąż teraz wszystko dla naszego Michałka lub Julii 🙂 🙂 🙂.


niestety mój debiut skończył sie cesarką ze względu na brak postępu porodu 😞,ale dwa kolejne SN przy czym ten ostatni z mężem i żałuje że tak późno zdecydowałam sie na rodzinny poród,bo było mi o wiele łatwiej psychicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No myślę moniczek, że ze względu że to nasze "dość" 😆 kolejne ciąże poczujemy je w miarę szybko 🙂
A powiedz mi, wszystkie porody miałaś SN ?


niestety mój debiut skończył sie cesarką ze względu na brak postępu porodu 😞,ale dwa kolejne SN przy czym ten ostatni z mężem i żałuje że tak późno zdecydowałam sie na rodzinny poród,bo było mi o wiele łatwiej psychicznie 🙂
No ja oba miałam SN. Pierwszy fakt długi, bo akcja też postępowała dość wolno, drugi jak pisałam kiedyś dość szybki. Najbardziej boję się tego, że mnie pokroją 🤨. Ale wszystko jest do przeżycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 uszy do góry...wiesz to wszystko przez tą pogodę 😞 szaro-buro-zimno brrrr 😠
pomyśl sobie że niedługo wiosna,będzie można w końcu wynurzyć sie z domu 🙂
A jak masz ochotę to wykrzycz się na forum i będzie Ci lżej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moniq1984 wygadaj się. Zapewne pomoże. Nie deprechuj się bo maluszek odczuwa twoje emocje. Po co ma się smucić.

PS. Ja wysłałam męża do McDonalda po cheesburgery 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki, dawno mnie nie było ale jak tylko mogę to staram się Wam czytać.

Moniq1984, ja się niestety podpisuję pod Twoim postem. Też mi jakoś źle 😞 Może to kryzys początku 12 tygodnia, bo widzę że daty mamy podobne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie sobie jak zmieni się wasze życie w sierpniu. I uśmiech na twarzy się pojawi 🙂
I łezka w oku 😜 Niedługo będzie wiosna i humory nam się poprawią też. Nie zamartwiajcie się dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alaa napisał(a):
Hej dziewczynki, dawno mnie nie było ale jak tylko mogę to staram się Wam czytać.

Moniq1984, ja się niestety podpisuję pod Twoim postem. Też mi jakoś źle 😞 Może to kryzys początku 12 tygodnia, bo widzę że daty mamy podobne!

A wiesz, że to możliwe jakby nie było to znaczący tydzień w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już jesteśmy skonstruowane kobietki...i nie ważne czy to pierwsza czy kolejna ciąża to zawsze znajdzie sie jakiś temat do zamartwiania 😉 a i bez ciąży miewamy huśtawki nastrojów 😜 warto się wygadać zawsze wtedy lżej na duszy a najczęściej sie okazuje że większość z nas ma podobne problemy i już nie jesteśmy takie same ze swoim nastrojem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq a kiedy miałaś ostatnie USG? Bo u mnie to chyba po części wynika z tego że już nie mogę się doczekać następnego żeby się upewnić czy wszystko ok. Miałam mieć wizytę we wtorek ale mi przełożyli na jutro 😞 😞 Więc byle do jutra!
I mam tak jak Ty - czytam że u reszty wszystko ok i im strasznie zazdroszczę!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może dziewczyny jakiś sposób na polepszenie nastroju? Wychodzić z domu żeby się przewietrzyć nie mogę niestety z powodu kaszlu. Jakieś rady i sprawdzone sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
hejjdziewczynki jestem majoweczka...chcialam sie Was spytac czy u Was tez znikaja oklaski??jezeli tak to od kiedy??


Ola widzę że ciężko drążysz temat 😎 ale powiem Ci że zabawa w szpiega na nic się nie zda....jestem na brzuszkowym forum już od dwóch lat i nie raz była taka sytuacja że oklaski znikały...nie jest to błąd serwera ani systemu tylko jakaś "mamuśka" która z różnych przyczyn nie wiem jakich - może zazdrość,zawiść albo smutek zabiera oklaski...to nie jest problem "od dziś" i na pewno się nie skończy.Ja myślę że odpuście sobie szukania winowajcy bo to nie ma sensu...jak jedna z waszych majóweczek napisała to nie oklaski są najważniejsze ale kontakt między mamusiami - pielęgnujcie swoje znajomości i odpuście "zołzie" 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie draze ze ja chce udowodnic jednej z nas ze to blad serewera bo zal mi dziewczyny ktora podejzewa ta osoba..rozumiesz?i bedzie jej przykro jak jej imie padnie na forum a ona winna nie jest 😞i dlatego napisalam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alaa napisał(a):
Macie może dziewczyny jakiś sposób na polepszenie nastroju? Wychodzić z domu żeby się przewietrzyć nie mogę niestety z powodu kaszlu. Jakieś rady i sprawdzone sposoby?


alaa zrób sobie herbatkę z cytrynką i włącz sobie coś śmiesznego np.: http://www.youtube.com/watch?v=Ls8pzbHITNU&feature=related
otwórz okno i odetchnij pełną parą
ucałuj brzuszek od e-cioteczek i się uśmiechnij 🤪
🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
ja nie draze ze ja chce udowodnic jednej z nas ze to blad serewera bo zal mi dziewczyny ktora podejzewa ta osoba..rozumiesz?i bedzie jej przykro jak jej imie padnie na forum a ona winna nie jest 😞i dlatego napisalam... 😞


róbcie jak chcecie ale ja uważam że "niechcący" możecie popsuć sobie atmosferę na forum a po co???
To może być każdy a nie udowodnisz nikomu że tak jest albo tak nie jest - uroki forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja nie draze ze ja chce udowodnic jednej z nas ze to blad serewera bo zal mi dziewczyny ktora podejzewa ta osoba..rozumiesz?i bedzie jej przykro jak jej imie padnie na forum a ona winna nie jest 😞i dlatego napisalam... 😞


róbcie jak chcecie ale ja uważam że "niechcący" możecie popsuć sobie atmosferę na forum a po co???
To może być każdy a nie udowodnisz nikomu że tak jest albo tak nie jest - uroki forum
oki dzieki za rade..powodzonka i wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja nie draze ze ja chce udowodnic jednej z nas ze to blad serewera bo zal mi dziewczyny ktora podejzewa ta osoba..rozumiesz?i bedzie jej przykro jak jej imie padnie na forum a ona winna nie jest 😞i dlatego napisalam... 😞


róbcie jak chcecie ale ja uważam że "niechcący" możecie popsuć sobie atmosferę na forum a po co???
To może być każdy a nie udowodnisz nikomu że tak jest albo tak nie jest - uroki forum


Monia popsuc sie juz bardziej nieda heheh a z 2 strony milo ze ci mnie zal ola hihi ja z kosmosu sobie nie wymyslilam a zreszta niewazne heheh 🤪
Monis 😘 w bzuszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alaa zrób sobie herbatkę z cytrynką i włącz sobie coś śmiesznego np.: http://www.youtube.com/watch?v=Ls8pzbHITNU&feature=related
otwórz okno i odetchnij pełną parą
ucałuj brzuszek od e-cioteczek i się uśmiechnij 🤪
🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜 🙂 😜


hehe, moniczek dobrze że mi przypomniałaś o herbatce bo wodę postawiłam już z 20 minut temu 🙂 zdążyła pewnie wystygnąć. Brzuszek ucałuję! I ja też całuję wasze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alaa napisał(a):
Moniq a kiedy miałaś ostatnie USG? Bo u mnie to chyba po części wynika z tego że już nie mogę się doczekać następnego żeby się upewnić czy wszystko ok. Miałam mieć wizytę we wtorek ale mi przełożyli na jutro 😞 😞 Więc byle do jutra!
I mam tak jak Ty - czytam że u reszty wszystko ok i im strasznie zazdroszczę!!! 🙂 🙂 🙂

ostatnie miałam 13 stycznia ale nic z niego nie wynikało bo dzidzia była schowana mam nadz, że teraz (8 lutego) jak pójde to, że bede miała usg 🙂 i bedzie ok i fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...