Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Justyna ty nawet nie próbuj sie umęczać. Kurcze ja ci powiem, kiedy brałam ślub nie byłam w ciąży, choc mieliśmy już dwie córki 🙂 Maja tydzień po naszym ślubie kończyła rok 🙂 Jak juz pisałam ślub organizowalismy 300km od domu. Ale i tak miałam z tym duzo pracy. Wszystko zorganizowałam sama. Wszystko odbyło się przez emaile i telefon. Nawet bukiet zamawiałam w Krakowie 🙂 🙂 🙂 Jak przyjechaliśmy na miejsce byłam juz wtedy gościem 🙂 jak wszyscy inni.

Nawet nie myśl o tym, żeby przy tym biegać. Ty jesteś w ciąży. I to twój slub.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień Dobry 🙂))

Justynka - Marta jak zwykle ma rację 🙂 My w sumie mieliśmy tyle dobrego, że jak to na wsi bywa mama należy do jakiegoś Kółka Gospodyń Wiejskich (ale folklorem zajechało) - wbrew pozorom ta jej działalność bardzo się przydała.... Babki z tej organizacji tak sobie nawzajem chodzą po imprezach i pomagają w ramach rewanżu, więc było tyle dobrego, że znajome panie przyszły, pomogły ugotować podać i posprzątać..... Pomoc nieoceniona, bo mama miała chociaż czas dla nas 🙂)) Tak więc rozważcie chociaż kogoś do pomocy lub catering.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Foga folklorem 🙂 🙂 🙂 Moja córeczka - ta starsza oczywiście chodzi na śpiew czasem jej się zdarza występować z kołem gospodyń wiejskich 🙂 🙂 🙂

PS. Pamiętacie jak pisałyśmy o sesjach z brzuszkiem ? Właśnie się zdecydowaliśmy z mężem 🙂
Umówiliśmy się na sesję ciążową 🙂 w czerwcu.

Nio Foga to moje skarby 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
A ty Diviana............... szkoda gadać.......pierwsza w pracy 😠 😠 😠 Kiedy Ty w końcu zwolnisz??????????
Hehe ja to już nawet nie komentuje 🙂 🙂 🙂 Pierwsza przychodzi ostatnia wychodzi 🙂 Oj Diviana 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki 😁
Dziękuję - cieszę się, że autko się Wam podoba
i że macie dobre zdanie o Oplach; my na markę troszkę w ciemno się zdecydowaliśmy 😆


marta-lion
śliczne Córcie i ja ciągle jestem pod urokiem Emilki 😁

Diviana
ciekawe czy Niunia Wasz wda się w Mamusię z tą aktywnością 🙃


madalena20
coraz bogatsza ta nasza stronka 🙂
Masz samozaparcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałabym taką sesję, tylko nie mam chyba u mnie w pobliżu jakiegoś fajnego fotografa, który by zrobił ciekawe fotki...... Już jak widzę ślubne znajomych to są takie oklepane i nudę, a co dopiero ciążowe????? Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze przed urodzeniem znaleźć kogoś dobrego w swoim fachu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci mapa 🙂

Foga u nas tez nie ma. Fotografka którą ja znalazłam mieszka chyba 250km ode mnie, ale dojeżdża. Wiesz im też zależy na klientach i wiedzą że taka ciężarna nie zawsze skora do podróży 🙂 Warto poszukac w necie.
Ja wybrałam taka też która nie publikuje sesji ciążowych w necie. Zależy mi na prywatności.
Ja nie spróbowałam w poprzednich ciążach, no poza tym że bawilismy się z mężem i mam parę fajnych fotek 🙂 A to moja ostatnia ciąża, więc ostatnia szansa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
.... Diviana ciekawe czy Niunia Wasz wda się w Mamusię z tą aktywnością 🙃
Hehe dobre 🙂 I to by jej sie należało 🙂 🙂 🙂

A tak poważnie to fajnie że masz tyle energii. Korzystaj z tego 🙂 Teraz to dopiero będziesz sie podobac facetom. Uuuuuu niech mąż uważa 🙂 Taka aktywna sexy kobieta z brzuszkiem 😉 Hmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam w necie kogoś w pobliżu i też nie mam zamiaru pokazywać swoich fotek całej internetowej społeczności... Nie wyobrażam sobie, żeby obcy ludzie oglądali i komentowali mój brzuszek....... W sumie znalazłam jakiegoś fotografa w pobliżu siebie, ale nie podobają mi się jego foty.. są sztuczne, nienaturalne i głupio przyodziewa babki... w jakieś tandetne bazarkowe koszulki nocne i stringi... mnie to się w ogóle nie podoba..... wyślę ci link do tych fotek prywatna wiadomością na stronie sierpniówek (nie chcę krytykować publicznie gościa)........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Marta, wysłałam 🙂
Oglądałam. Hmmm no mi się tez nie podoba. Powiem ci że czasem nawet nie trzeba oglądac sesji ciążowej fotografa by wiedziec czy spodoba ci się to co on robi. Wystarczy popatrzeć na kilka jego fotek by poznac jego styl i stwierdzic czy ci odpowiada.
Ja jakoś mam szczęście. Na slub wybierałam fotografa przez net i nie żałuje. Fotki super. Fotografowie małżeństwo) byli z Krakowa 🙂 🙂 🙂
Myślę że teraz też będzie oki. Choć fotografka z drugiej strony Polski 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja jeszcze będę szukać 🙂
A teraz walczę z leniem... który od wczoraj mnie trzyma....... nic nie chce mi się robić, masakra........ A gary ze zlewu wołają rozpaczliwym głosem......Umyj mnie 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Maja by Ci umyła. Ona ma niecałe dwa latka i uwielbia stac przy zlewie 🙂 🙂 🙂

PS. Jeśli ci zalezy poszukaj. Po co masz potem żałować że źle wybrałaś, albo że się nie zdecydowałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY MAMUSKI!!!
od rana u mnie netu tez nie bylo 😠 dopiero teraz wlaczyli... ja ostatnio wogole nie moge spac...dzisiaj obudzilam sie o 2 i dopiero po 4 usnelam... ani gorace mleko ani liczenie baranow nic nie pomaga...a jak juz usne to mi sie straszne glupoty snia...masakra...,myslalam ze w ciazy na zapas sie wyspie zeby pozniej miec sile do zarywania nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, na pewno nie dłużej niż zajmuje mi samej zebrać się w końcu i je umyć.......dziś od 8.00 planuję to zrobić i jakoś do tej pory nie potrafię się zmobilizować 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

Mi jakos zgaga minęła,tylko ciekawa na jak długo.Zjadałam przed spaniem klika migdałów.Ale za to dzis czuje sie jakbym zjadła słonia 🥴Cięzko mi jakos i nic sie nie chce.
Co do sesji,to fajny pomysł.Mam taka parę znajomych,którzy sie zajmuja fotografia.Może tez bym się skusiła.
Marta a jaki jest koszt tych zdjęc co bedziesz robic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka ja tez mam problemy zepaniem.Juz nie pamietam kiedy cała noc przespałam,ale ja juz sie do tego przyzwyczaiłam.Jak chce mi sie spac w ciagu dnia to ide sie kimnąć na chwilke.Ogólnie w ciązy to jakas taka senna jestem,wczesniej tego nie miałam.
Marta sliczne masz córcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka wstępnie mam umowę 200zł za 30 zdjęć obrobionych. Czas nieograniczony.

Nio córcie rosną 🙂

PS. Ale jak masz znajomych fotografów to super sprawa. Jeszcze łatwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...