Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Diviana napisał(a):
Witamy agat19 mamy chyba nowy wysyp nowych mamuś 🙂


Wszyscy ciągną do Sierpnióweczek 🙂
Dziewczyny mamy moc 🤪
A Madzi stronka też na pewno ma w tym swój udział 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Diviana, ja to ci trochę zazdroszczę tej pracy.
Wiem, wiem, powiesz, że stykasz się z dziećmi skrzywdzonymi, cierpiącymi i że jest to trudne.
Ale z drugiej strony jaka satysfakcja, jeśli pomożesz takiemu dzieciakowi.
No i twoja pomoc ma naprawdę sens.
Ty naprawdę musisz mieć wielkie serducho pełne życzliwości 🙂

I to widać, nawet na naszym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 🙂 🙂 ciesze się teraz dopiero tak naprawdę z syneczka, odkąd mocno i regularnie się wierci. Niestety swoją pierwszą ciąże straciłam i to był taki szok że długo nie mogłam nawet myśleć o kolejnej próbie. Ale na szczęście wszystko jest w porządku. Najbardziej współczuje dziewczynom, które muszą dużo leżeć i wypoczywać, ciągnących i bolących brzuszków. Ale na szczęście coraz bliżej niż dalej do widoku na żywo naszych rozrabiaków z brzuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Wiesz Diviana, ja to ci trochę zazdroszczę tej pracy.
Wiem, wiem, powiesz, że stykasz się z dziećmi skrzywdzonymi, cierpiącymi i że jest to trudne.
Ale z drugiej strony jaka satysfakcja, jeśli pomożesz takiemu dzieciakowi.
No i twoja pomoc ma naprawdę sens.
Ty naprawdę musisz mieć wielkie serducho pełne życzliwości 🙂

I to widać, nawet na naszym forum.


Dziękuję jo-aneczka szkoda tylko że nie często wiemy czy pomogliśmy bo jesteśmy telefonem zaufania, ale jakby co mamy nowy nabór na staż to zapraszam bo na forum to takich z serduchem na dłoni widzę dużo dużo więcej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć agat,
no to zapraszamy, zapraszamy. Na forum godziny szybko mijają.
Ja to zamiast wziąć się do pracy, co chwilkę was podczytuję.
Ale za chwilkę muszę się zbierać do lekarza. Też będę mieć dziś usg, podpytam jeszcze na wszelki wypadek gina, czy mojej córci ogonek nie urósł 😉
No bo kiepsko by się czuł mały bączek jeżdżąc w różowym wózku, nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Wiesz Diviana, ja to ci trochę zazdroszczę tej pracy.
Wiem, wiem, powiesz, że stykasz się z dziećmi skrzywdzonymi, cierpiącymi i że jest to trudne.
Ale z drugiej strony jaka satysfakcja, jeśli pomożesz takiemu dzieciakowi.
No i twoja pomoc ma naprawdę sens.
Ty naprawdę musisz mieć wielkie serducho pełne życzliwości 🙂

I to widać, nawet na naszym forum.


Dziękuję jo-aneczka szkoda tylko że nie często wiemy czy pomogliśmy bo jesteśmy telefonem zaufania, ale jakby co mamy nowy nabór na staż to zapraszam bo na forum to takich z serduchem na dłoni widzę dużo dużo więcej 😆


Ale ja to za miętka jestem 😞 Chybabym po takim dyżurze utonęła we własnych łzach.
Nie nadaję się do takiej emocjonalnej pracy.
Nad liczbami się nie rozczulam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Wiesz Diviana, ja to ci trochę zazdroszczę tej pracy.
Wiem, wiem, powiesz, że stykasz się z dziećmi skrzywdzonymi, cierpiącymi i że jest to trudne.
Ale z drugiej strony jaka satysfakcja, jeśli pomożesz takiemu dzieciakowi.
No i twoja pomoc ma naprawdę sens.
Ty naprawdę musisz mieć wielkie serducho pełne życzliwości 🙂

I to widać, nawet na naszym forum.


Dziękuję jo-aneczka szkoda tylko że nie często wiemy czy pomogliśmy bo jesteśmy telefonem zaufania, ale jakby co mamy nowy nabór na staż to zapraszam bo na forum to takich z serduchem na dłoni widzę dużo dużo więcej 😆


Ale ja to za miętka jestem 😞 Chybabym po takim dyżurze utonęła we własnych łzach.
Nie nadaję się do takiej emocjonalnej pracy.
Nad liczbami się nie rozczulam 🤪


He he jo-aneczka 80% to żarty 🙂 a reszta to różne poważne sprawy, ale bardzo wspieramy naszych stażystów mają cały czas opiekę 🙂 Ja na przykład jestem takim opiekunem dyżuru który pomaga w trudnych rozmowach 🙂 Oststnio stażystka rozmawia po czym pisze mi coś na kartce więc biegne do niej myśląc że poważna rozmowa, a tam dziecko robi sobie żarty że jest w ciązy w 2 miesiącu i wie bo czuje ruchy dziecka 🙂 a na kartce od stażystki pytanie czy w 2 miesiącu można czuć ruchy 🤪 uśmiałam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja tylko na chwilkę sie przywitać. Nie było mnie ponad tydzień, bo najpierw mnie mój gin na 3 dni do szpitala wysłał na badania, a póxniej przedłuzone do wczoraj święta u rodziców. Badania wyszły ok. Glukoza na granicy ale to chyba nic strasznego co??

Odezwę sie wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Wiesz Diviana, ja to ci trochę zazdroszczę tej pracy.
Wiem, wiem, powiesz, że stykasz się z dziećmi skrzywdzonymi, cierpiącymi i że jest to trudne.
Ale z drugiej strony jaka satysfakcja, jeśli pomożesz takiemu dzieciakowi.
No i twoja pomoc ma naprawdę sens.
Ty naprawdę musisz mieć wielkie serducho pełne życzliwości 🙂

I to widać, nawet na naszym forum.


Dziękuję jo-aneczka szkoda tylko że nie często wiemy czy pomogliśmy bo jesteśmy telefonem zaufania, ale jakby co mamy nowy nabór na staż to zapraszam bo na forum to takich z serduchem na dłoni widzę dużo dużo więcej 😆


Ale ja to za miętka jestem 😞 Chybabym po takim dyżurze utonęła we własnych łzach.
Nie nadaję się do takiej emocjonalnej pracy.
Nad liczbami się nie rozczulam 🤪


He he jo-aneczka 80% to żarty 🙂 a reszta to różne poważne sprawy, ale bardzo wspieramy naszych stażystów mają cały czas opiekę 🙂 Ja na przykład jestem takim opiekunem dyżuru który pomaga w trudnych rozmowach 🙂 Oststnio stażystka rozmawia po czym pisze mi coś na kartce więc biegne do niej myśląc że poważna rozmowa, a tam dziecko robi sobie żarty że jest w ciązy w 2 miesiącu i wie bo czuje ruchy dziecka 🙂 a na kartce od stażystki pytanie czy w 2 miesiącu można czuć ruchy 🤪 uśmiałam się


Hej Diviana, nie gaś we mnie podziwu dla twojej pracy 🙂
Ja tu myślę, że ty przez długie godziny pomagasz cierpiącym sierotom, a ty mi tu zasuwasz z tekstem, że dzwonią głównie dzieciaki z głupimi żartami 😉
Odzierasz mnie ze złudzeń kobieto !!!!
To już naprawdę ostatni post. Wyłączam lapciaka.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane brzuszki.
Na początku dziękuje wszystkim za zyczenia powrotu do zdrowia. No i chyba podziałało bo dzisiaj czuje się troszke lepiej. Dalej leżakuje cały dzień ale już lepiej mi sie oddycha no i co najważniejsze gorączka spada. Do lekarza się dzisiaj nie dostałam ale za to odwiedził mnie mój gin zobaczyć jak się czuje.
Witam wszystkie nowe mamusiowe brzuszki, super nasze grono się powiększa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
aasia dobrze, że czujesz się lepiej 🙂
Czym się leczysz?


Na kaszel syrop Stodal i podobno jedyne tabletki które mozna brac podczas ciązy Tantum Verde no i standardowo Apap. Jutro ide jeszcze do internisty żeby mnie osłuchał i zobaczył czy nic nowego mi się nie wykluwa. No i zobaczymy mam nadzieje że obejdzie się bez antybiotyku. Mój gin jest bardzo przeciwny braniu antybiotyków w ciązy ale powiedział że jak ma mi sie z tego zrobić zapalenie płuc czy oskrzeli to lepiej jednak wziąć. Także zobaczymy.
A w nocy chyba z pięc razy leciała mi krew ale pierwszy raz w zyciu coś takiego miałąm jakby mi ktoś kran odkręcił. Zalałam całą poduszkę aż mój mąż był przerażony.
Mówie Wam cyrk na kółkach przez tą chorobę 🙂 🙂 a za okienkiem takie piękne słoneczko 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia napisał(a):
mapa napisał(a):
aasia dobrze, że czujesz się lepiej 🙂
Czym się leczysz?


Na kaszel syrop Stodal i podobno jedyne tabletki które mozna brac podczas ciązy Tantum Verde no i standardowo Apap. Jutro ide jeszcze do internisty żeby mnie osłuchał i zobaczył czy nic nowego mi się nie wykluwa. No i zobaczymy mam nadzieje że obejdzie się bez antybiotyku. Mój gin jest bardzo przeciwny braniu antybiotyków w ciązy ale powiedział że jak ma mi sie z tego zrobić zapalenie płuc czy oskrzeli to lepiej jednak wziąć. Także zobaczymy.
A w nocy chyba z pięc razy leciała mi krew ale pierwszy raz w zyciu coś takiego miałąm jakby mi ktoś kran odkręcił. Zalałam całą poduszkę aż mój mąż był przerażony.
Mówie Wam cyrk na kółkach przez tą chorobę 🙂 🙂 a za okienkiem takie piękne słoneczko 😞 😞 😞


To współczuję Ci bardzo takiej nocy, mąż też pewnie miał niezłego stracha, dobrze że jest lepiej ale uważaj na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, ze kolejna mamusia do Nas dołączyła> 🙂 Witamy serdecznie> 🙂
Kupilam dzisiaj malutkiej przecudne, różowe pół śpioszki 😁 Teraz jeszcze cos na ząb wrzucę i jedziemy z Krzysiem do szkoły rodzenia. 🙂
Buziole laseczki, do wieczorka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia bardzo Ci współczuję, przypomniałam sobie jak ja ostatnio się rozchorowałam i jak bardzo cierpiałam. Dlatego uważaj na siebie i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...