Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paninka napisał(a):
siehankowa ja tez obawiam sie najbardziej pierwszych kilku tyg...czy bede umiala zajmowac sie maluszkiem, ubrac, zmienic pieluszke, wykapac czy nakarmic ☺️...ale wierze ze instynktownie bede wyczuwac czego moja mala potrzebuje...

paninka, ja kąpieli, przewijania czy przebierania w sumie nie obawiam się, bo moja siostra ma 2 dzieci - 7 letnie i 8-miesięczne, i już nie raz je kąpałam czy przebierałam 🙂 ale boję się bardziej pod kątem w co ubierać, tak żeby nie zmarzło czy nie przegrzało się ☺️ tym bardziej że takie maleństwo to nam nie powie, że mu gorąco czy zimno ... ale, trzeba być dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
paninka- to ja muszę się pochwalić moim mężem on wszystko potrafi ugotować 🙂Tylko po tych wojażach kuchnia jest w stanie ciężkim hehe


to chwal go...moj ma odruch wymiotny jak ma pozmywac...do szklanki po wodzie wlewa do polowy plynu i pucuje w gumowych rekawicach i torsji przy tym dostaje...masakra jakas...wiec troche sie obawiam co bedzie jak wroce we wtorek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
paninka- to ja muszę się pochwalić moim mężem on wszystko potrafi ugotować 🙂Tylko po tych wojażach kuchnia jest w stanie ciężkim hehe

to ja też się pochwalę moim M. - gotuje najsmaczniej na świecie 😁 a co najważniejsze to potrafi i lubi gotować - w przeciwieństwie do mnie 😜

paninka - a mój M. zmywać też nie lubi, brzydzi go zmywanie 😁 ale np. kibelek to sprzątać może i ogólnie łazienkę lubi sprzątać - dziwne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
paninka- to ja muszę się pochwalić moim mężem on wszystko potrafi ugotować 🙂Tylko po tych wojażach kuchnia jest w stanie ciężkim hehe


to chwal go...moj ma odruch wymiotny jak ma pozmywac...do szklanki po wodzie wlewa do polowy plynu i pucuje w gumowych rekawicach i torsji przy tym dostaje...masakra jakas...wiec troche sie obawiam co bedzie jak wroce we wtorek 🤪


Oj to faktycznie masz ciężki przypadek w domu heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny a co się dzieje z malstep ??? Coś ostatnio jej tu nie ma. Mam nadzieje, że się nie rozchorowała tak jak inne dziewczyny. Może jakiś urlop zaplanowała. Hmmmmm 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie pogoda popsula,pada i grzmi 😞
nie widzialam sukienki Kate,tylko w samochodzie jak siedziala.Nie chcialabym być na jej miejscu,niby poślubiła ksiecia ale zawsze są dwie strony medalu. 🤢
siehankowa ja wciaz kupuje rozmiary 56-58. Zawsze moze sie przydac,dziecku moze sie ulac itp. tez sie boje pierwszych tygodnii,ale to normalne.. nasze mamy tez sie pewnie baly jak sie nami zajmowac 🙂
tez mialam zapytac o malstep
😞 nie uprzedzala ze jej dluzej nie bedzie. Moze poprostu jest zapracowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaaa84 dziekuje za sloneczko,napewno sie przyda 😁 😁
to sie tez swoim pochwale 🙂 lubi i potrafi gotowac. Dla mnie to raczej koniecznosc. Uwielbiam strogonowa w jego wykonaniu 🙃
dziewczyny nie wiecie czy ten program Trudne Sprawy jest oparty na faktach? bo wczoraj byl odcinek jak 15latki zrobili sobie dziecko... paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2512 napisał(a):
Puk,puk dzień dobry ciężarne kobietki.Jestem nową przyszłą sierpniową mamą.Bardzo fajna strona jak widzę.Czy przyjmiecie mnie do swojej paczki? 🙂

joanna, lepiej trafić nie mogłaś 😁 zapraszamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziaa84 o tej zabawie w "sloneczko"to duzo juz slyszalam. 14 latke jeszcze moge zrozumiec bo moze nie rozumie.Ale kiedy robia to 16 latki... znajomy mi kiedys opowiadal o corce swojego szefa,miala 15 czy 16 lat twierdzila ze sie nie zabezpiecza bo wystarczy jak po stosunku przemyje sobie tam octem. 🤪 🤪 dlugo sie tak nie pobawila 🤔 kurde to my sie boimy czy bedziemy w stanie zajac sie swoim dzieckiem a tu taka podlotka co ma powiedziec? 🤢
witaj joasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My własnie po obiadku 🙂 Pogoda nam się posuła i cos senna sie zrobilam 🤢
Jak się tak chwalicie swoimi m. to powiem wam, ze mój Krzysiu jest kucharzem, jak ugotuje obiadek to mozna jeśc i jeść 😁 😁 😁 😁 Najlepsze jest to, ze od razu po sobie sprząta 🤪 🤪 🤪
Uwielbiam jego kuchnie. 🙂 Wczoraj na tej szkole rodzenia tez sie usmiałam, bo pani połozna zaczęła cos mówic o tych zupkach ze sloiczka dla dzieciaczków i pyta się Krzysia ile razy w tygodniu je takie żarcie z torebki a Krzysiu do niej ze on sam sobie woli ugotować 😜 😜 😜 😜 😜
Witam nową mamusie 🙂
A jeszcze wracając do sukienki Kate to mi bardzo sie podobała 🙂 uciekam troszke poleżec mamusie. 🙂 Do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...