Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Foga O matko to aż tak z tą NK było u Was. My mialysmy przygode z psychopatą ale u Was to juz przegiecie. Ale od wojskowych slyszalam nieraz ze sie wykasowują bo nie chcą mieć problemów w pracy. My z mezem jestesmy ale po porodzie wykasujemy, jak ktos bedzie chcial nasze dziecko zobaczyc to zapraszam do domu serdecznie a nie przez fotki na NK bedzie nam gratulowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzelika no masz stanowczo za wysoką tą drugą. Ale nie martwiałbym sie od razu cukrzycą. Powinnaś powtórzyć badanie. Na pewno 75g. Być może lekarz zdecyduje 3 kłucia, na czczo, po godzinie i po dwóch, żeby mieć większy ogląd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałam wlewać wodę do wanny, ale przypomniała mi się wczorajsza rada Marty i....... idę pod letni prysznic oraz jakoś 🤪 zapakować 3 🤪 🤪 🤪 🤪 globulki naraz..... cały czas mam mieszane uczucia, czy to jest zdrowe dla Małej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczyny zdrzemnęłam się trochę. Położyłam się przed tv, mąż się przytulił i koniec...odleciałam 😜
Co do glukozy to mój lekarz też o tym nie wspominał. Widać w Norwegii tego nie robią, ale będę za tydzień to się zapytam. Widzę w rozpisce, że mam badania poziomu cukru, ale po prostu chyba robią je z krwi bez podawania glukozy.

Zjadłam już kolacyjkę a teraz idę po wielkie ciacho z kremem czekoladowym 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam 2 jabłka i marchewke z jabłkiem potartą i mam mega-giga zgagę szok, nawet mleko nie pomaga i lody też nie,za późno juz dzisiaj ale jutro inwestuję w migdały. Aleeeeee pali !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
ja ide w przyszlym tygodniu na glukoze a powiedzcie czy powinno sie ograniczyc slodycze na pare dni przed badaniem bo tak slyszalam? A jakie sa normy? tej glukozy 50?
Ja bym jadła rozsądnie. Nie popadałabym ze skrajności w skrajność. Jak normalnie jesz, a teraz zrezygnujesz całkiem to wynik też będzie średnio miarowy. Nie polecam jedzenia dzień przed badaniem 4 tabliczek czekolady. W nocy przed badaniem nie jedz, i nie pij soków raczej wodę. I rano nic. Masz być na czczo.

Normy sa podawane róznie, zalezy od metody badania którą stosują w laboratorium. Ale standardowo do 140 jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Dziękuję Marta. 😘 Chyba powinnaś zrobić drugi kierunek położnictwo hehe.
Nie moze nie 🙂 🙂 🙂 Ale co wiem napisac mogę. Na razie się nie denerwuj. Dzidzi to niepotrzebne. A kiedy masz wizytę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie kąpię od początku ciąży tzn. nie że w ogóle hehhehee 🙂 🙂 ale nie napuszczam wody do wanny tylko biorę prysznic, gdzies mi ciocia w gazecie dała do przeczytania ze skurcze moze wywolac ciepla woda itp itd tak jak marta mowiła. A jak juz nie mozna wytrzymac to zeby kąpiel nie trwała dłużej niż 5-10 minut. Niestety nie mam kabiny i prysznic w wannie to lipa o i tak trzeba wyleźć z korytka,no i jak pisalam ostatnio ze sie poslizgnelam i wypadłam prawie. Wczoraj akrobacje wyprawialam - ręcznik na brzeg wanny,usiadłam, ledwo noge przelozylam i zaraz druga jakos sie udalo, bo sie przestraszylam. Kiedys tak sie w tej wannie wypieprz......am jak w ciazy nie byłam na szczescie ze glową o pólkę uderzyłam a biodrem o kant wanny z takim impetem ze musialam miec rentgen robiony i jakis tam odlamek biodra podobno zauwazyli ale pozniej sie chyba samo zroslo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Dziękuję Marta. 😘 Chyba powinnaś zrobić drugi kierunek położnictwo hehe.
Nie moze nie 🙂 🙂 🙂 Ale co wiem napisac mogę. Na razie się nie denerwuj. Dzidzi to niepotrzebne. A kiedy masz wizytę?

No właśnie za tydzień w czwartek, więc jeszcze poczekam.. Ale nie nakręcam się nie potrzebnie, jak na razie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina może zaszkodzić i to mocno.. szczególnie w TEJ firmie.. Na szczęście wszystko dobrze sie skończyło, winni się przyznali a m został odwieszony i dopracował do emerytury 🙂 A najmniej milo wspominam administratorów NK, którzy nie reagowali na nasze sygnały, że ktoś się pod nas podszył i dysponuje naszymi danymi... Dopiero po interwencji ŻW usunęli te bzdury...

A i zapomniałam sie pochwalić... dzwonił gin i ... cyto sie poprawiła.... mam II 🤪 🤪 🤪 hurra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Dzieki. Akurat slodyczami sie objadam bo mam ciagle ohote i nie potrafie sie oprzec. Ty Marta to juz masz kilka fakultetow moze vez dyplomu ale jakze cenne rady i wskazowki dajesz 🙂

Myślę, że dyplom to my spokojnie możemy jej ofiarować od sierpnióweczek heh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam na galerię
malstep Sliczny coraz wiekszy brzusio 🙂 🙂
Diviana Widać ciążę 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale powiem ci że ty szczypiorek jesteś, przypomniala mi sie Twoja akcja z mężem i sałatą na kolację hehehe a tu taka fotka że na prawdę zazdroszcze ci figurki na tym etapie ciązy, jaky mnie Twój mąż zobaczył to by mnie spakował w karton i do zoo jako słonicę wysłał heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Dziękuję Marta. 😘 Chyba powinnaś zrobić drugi kierunek położnictwo hehe.
Nie moze nie 🙂 🙂 🙂 Ale co wiem napisac mogę. Na razie się nie denerwuj. Dzidzi to niepotrzebne. A kiedy masz wizytę?

No właśnie za tydzień w czwartek, więc jeszcze poczekam.. Ale nie nakręcam się nie potrzebnie, jak na razie 😆
Będzie dobrze. A jesz dużo słodyczy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga Administratorzy w ogóle nie reagują i to nie tylko na NK, na innych tego typu stronach też 😞 kiedys były mojej kumpeli wystawil jej fotki 🙂 na jakis portal i wiecie ze administrator oczywiscie nawet nie odpisywal i sprawa obila się o prawnika, trwalo to moze z pół roku zanim wywalczyła usunięcie fotek których ona nie wstawiła tylko jej były który miał je na mailu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw sie ta cukrzyca. Podobno jak sie ja ma to widac juz na usg bo lozysko sie zmienia.Spokojnie powtorz badania. Moja kolezanka miala zle wyniki i po tyg diety cukrzycowej wyniki miala super!!!!!!!Tydzien temu urodzila Zosie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...