Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madalena20 napisał(a):
Marta a dawno temu Pati pisała o tym szpitalu gdzie ma leżeć.
No to było wtedy jak ona w nim lezała. Pisała do nas wtedy ze szpitala. Dość dawno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja już głupieje czy to ona pisała tym szpitalu. Pamiętam tylko że była mowa, ze jak ktoś się wybiera to ona poleca tamten szpital bo fajny i domowa atmosfera. Kojarzy mi się ze to pisała Pati, ale niestety nie wiem tego na 100%, nie jestem już pewna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati słowa " Miałam na wizytę iść 7.04(wtedy będzie 20 tydzień się zaczynał), ale do 16 mam zwolnienie więc raczej pójdę 14.07, aby nie chodzić dwa razy tym bardziej,że jeżdzę do innego miasta, a ja za bardzo niemogę autem jeździć więć nie będę przesadzać...
Właśnie mam pytanko orientujecie się może czy lekarz może mi zwolnienie od niedzieli wypisać? Bo mam do soboty 16.07, a muszę mieć bez przerwy, a poza tym zapewne lekarz da mi skierowanie na glukozę, i mam nadzieję,że nie będzie chciał mnie do szpitala położyć.."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Wy spryciule jesteście dziewczyny 🙂miejmy nadzieje ze jak ja już w końcu znajdziecie to wszytko będzie dobrze i tylko nakopiemy jej do tyłka (już po porodzie oczywiście 🙂) ze się nie odzywała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy mnie pieką......... chyba idę lulu a jutro po zajęciach dalej będę szukać info o szpitali Pati.. tylko to szukanie w stogu siana.......... tych naszych postów jest mnóstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze na chwilke tu zagladam,bo cos spiaca nie jestem 🥴
Ja dzis po wizycie teściów,przyjechali nas odwiedzic,a przy okazji zrobilismy grilla.
Co do Pati,to też sie martwie,bo długo sie nie odzywa.
Jezeli chodzi o dretwienie,to mi czasami w nocy rece dretwieja.A dzis to mnie kłuje po prawej stronie,w okolicach jajnika.Mam nadzieje,ze to bąbelek naciska na jakis nerw.
A ja zamówiłam dziś kocyk dla maluszka.
marta-lion podziwiam twoja figurke po porodzie,normalnie zazdroszcze.Ja jestem ciekawa jak ja bede wyglądac.

k8_online baw się dobrze na weselichu 🙂
Dobranoc brzuszki,kolorowych snów wam zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooo chyba coś znalazłam 🤪 🤪 🤪 🤪

słowa Pati"marta-lion
Czuje się dobrze brzuch coraz mniej boli...czasami mnie muli i tyle
Lekarz ze względu na przeszłość i poprzednie przykre doświadczenie chce, abym została w szpitalu na obserwacji do 13 właśnie tygodnia czyli około 3 tygodni jeszcze. Ale spoko Jeżeli któraś jest z okolic albo ma możliwość polecam szpital w Iłży wojewódzwo mazowieckie. Lekarze super, siostry miłe i pomocne, czysto, dobre jedzenie. Na prawdę czuje się klimat jest to mały szpital kameralny ,a le na prawde polecam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu dane i nr telefonu do szpitala jutro spróbuję zadzwonić.
http://katalog.mediweb.pl/oddzial-ginekologii-i-poloznictwa-z-opieka-nad-noworodkiem-rooming-in-ilza-ul-dr-anki-4,k56983.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja przeszukałam posty do 2360 strony i nic tam nie ma na temat szpitala w jakim jest Pati.
Dziś już nie dam rady pomóc bo jutro rano wyjazd na komunię. Tak jeszcze myslę, że ona w Starachowicach jednak jest w tym szpitalu, bo pobliskie miejscowości nie są większe od Starachowic, chyba że Kielce. Tzn nie wiem czy większe, ale są spore i szpitale są, więc może Kielce jeśli nie Starachowice. Dobranoc już wszystkim Brzuszkom mówie i trzymam kciuki za Pati.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ot i przeczytałam jak wysłałam 😉 Super Magda 🙂 Chole.. tak mi po głowie łazi, żeby tam pojechac tylko samochodu nie będę teraz miała 😞 Kurcze dzwońcie dziewczyny bo ja też już się martwie. A może po nazwisku w Starachowicach by dało radę ją odnależc, może z książki tel. Juz sama nie wiem a chciałabym Wam pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...