Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
ja policzylam ze za pare dni bede juz 5 miesiac na zwolnieniu i nie wiem kiedy to zlecialo. Chociaz ciaza juz mi sie dluzy. Wydaje mi sie ze juz od zawsze w niej jestem.Juz bym chciala zeby byl sierpien i zebym mogla przytulic mojego bobasa 🙂Wam tez sie dluzy? Coraz wiecej rzecy sprawia mi trudnosc i mam zadyszke a zawsze bylam niezniszczalna 🙂


Haha ... mi na poczatku strasznie szybko leciało .. najszybsze bylo pierwsze 6 tygodni :P bo wtedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy :P .. dowiedzialam sie wlasnie w szostym tygodniu 🙂 tak do tamtego tygodnia mi lecialo szybko ... a ten tydzien .. mija mi jak 3 mies ... 😞 ja tez robie sie coraz to bardziej zmeczona,,, jak sie po cos schylam to nie tak normalnie tylko okladam nogi w baletnice haha :P moj tata sie zawsze ze mnie smieje jak cos podnosze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamuski!
pogoda u nas sliczna a mi od rana pech straszny towarzyszy 😠 mialam wizyte u lekarza dzisiaj na 9 a na 10 w urzedzie pracy a ze to jest kawal drogi to tesc auto mi zostawil....ktore nie odpalilo 😠 😠 😠 i ani autobusu ani pociagu wszyscy w pracy i ogromna lipa 🤪 🤪 na szczescie tesciowa zadzwonila do znajomego i mnie zawiozl do urzedu ( zeby mi powiedziala pani ze nikt mnie do pracy raczej nie przyjmie i nie wie czemu jej kolezanka kazala mi sie stawic 😠 ale jak tamtej babie tlumaczylam to potraktowala mnie jak lenia smierdzacego 😮 ) a jakbym nie pojechala to wyrejestrowalyby mnie... paranoja...
no i do lekarza nie poszlam 🥴

KAROLCIA czekamy na wiesci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

Ciesze się że z Pati wszystko ok.Fajnie Magda,że sie do niej dodzwoniłas.Dziewczyny jestesście lepsze niż W11 🙂Oklaski dla was 🙂
Martwię się co z ta naszą Karolcią 🥴.Mam nadzieje że się nie długo odezwie.
p0xia pytałaś o koszt wizyty 3d,ja byłam jakis miesiąc temu.zapłaciłam 200 zł,ale badanie super.składa się z dwóch etapów.Ja nie żałuje.Ciesze sie,że mogłam zoabczyc swojego maluszka 🙂
Co do wstawania w nocy,to ja ja standardowo wstaje raz lub dwa razy na siusiu.A tak w ogóle to nie moge spać w nocy 😞
Dzis przyszły ciuszki dla bąbelka i kanapa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Dzien Dobry Mamuski!
pogoda u nas sliczna a mi od rana pech straszny towarzyszy 😠 mialam wizyte u lekarza dzisiaj na 9 a na 10 w urzedzie pracy a ze to jest kawal drogi to tesc auto mi zostawil....ktore nie odpalilo 😠 😠 😠 i ani autobusu ani pociagu wszyscy w pracy i ogromna lipa 🤪 🤪 na szczescie tesciowa zadzwonila do znajomego i mnie zawiozl do urzedu ( zeby mi powiedziala pani ze nikt mnie do pracy raczej nie przyjmie i nie wie czemu jej kolezanka kazala mi sie stawic 😠 ale jak tamtej babie tlumaczylam to potraktowala mnie jak lenia smierdzacego 😮 ) a jakbym nie pojechala to wyrejestrowalyby mnie... paranoja...
no i do lekarza nie poszlam 🥴

KAROLCIA czekamy na wiesci!!!


To kiedy pojdziesz do lekarza ? Ja ide w poniedziałek za tydzień, chciała bym juz zeby dowiedziec sie czy wszystko jest ok ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evelina mi ogólnie ciąża bardzo szybko leci,ale tez coraz częściej dostaje zadyszki,i nie które najprostsze czynności sprawiaja mi trudności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też w nocy nie moge spać, brzuszek coraz wiekszy a ja zawsze bylam przyzwyczajona spac na brzuszku i uwielbialam a teraz czesto sie przekrecam z lewej na prawa bo mi nie wygodnie ... poza tym sny tez mnie mecza... i tojakies dziwne Dzisiaj np. Skakałam po górach, i to doslownie skakałam z taaaaaakim wielkim brzucholem ... dziwne... z kad to sie bierze ,...? przecież sie na noc nie objadam.. pije szklanke mleka zeby miec lepszy sen .. ale to chyba nic nie pomaga ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra Dziewczynki 🙂 ja jak narazie spadam bo zaraz dzwonek bedzie i na j.angielski czas isc 🙂 ... Zagladne kolo 17 🙂 ... nie piszcie zbyt duzo bo nie zdaze nadrobic hihi 🙂 Miłego plootkoowaniaa :** Buziakii :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Martus jestes niezastapiona 🙂 Jeszcze zdradz tajemnice jak szybko i latwo przezyc porod 🙂 i szybko dojsc do siebie po. Bo 3 wrzesnia jak piasalam wczesniej mam wesele przyjaciol 🙂
Hehe trudne pytanie. Pisalam troszkę o tym nie dawno. Wklejałam nawet fotke 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Wiesz co Paulina niektorzy to serca nie maja.


serca jak serca ale wyobrazni zero...wiedza ze wiocha dojechac nie ma czym a o 10 rano to trudno o kogos w domu zeby podwiozl...bez wlasnego auta to masakra...i siedza przez sciane i jedna drugiej zaprzecza 😮 😮 😮kazda co innego gada...jeszcze jakby to faceci byli to jakos bym zrozumiala ze nie mysla ale kobity???!!!

poxia nmoj lekarz tylko w poniedzialki przyjmuje wiec za tydzien dopiero pojde...ale odpukac nic sie nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta mam pyatnie,jakie pieluszki stosowałas dal swoich dziewczynek.Ja bym chciała pampersy,ale widze że jest kilka rodzajów tych pieluch ,które polecasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka to się pochwal i wstaw jakieś fotki 🙂
Evelina każdy organizm inny i nie ma chyba złotego środka co by szybko dojść do siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak pisze Daniela nie ma złotego środka.
Jem jak zawsze. Obie panny karmiłam piersią przez 9 miesięcy, a wtedy nie da się nie jest.
Poprostu taka moja "uroda".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta mam pyatnie,jakie pieluszki stosowałas dal swoich dziewczynek.Ja bym chciała pampersy,ale widze że jest kilka rodzajów tych pieluch ,które polecasz??
Ja od poczatku używałam pampers, najpierw takie newborn, potem te 3-6kg itd.

Hehe u mnie jakoś zawsze tak bywa, że około 1,5 roku moje panny dostają uczulenia na pampersy, nie wiem być może do produkcji tych większych używa się jakiegoś środka którego moje dzieci nie tolerują. Wtedy zmieniam na Bella Happy i jest ok. Teraz Majka używa Bella Happy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela jak mąz złozy kanape to się na pewno pochwale,a co do ubranek
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-6-czesciowa-roz-62-i1577864607.html
wzięłam te białe z zielonym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Witajcie brzuszki[color=purple][/color]
Siehankova a gdzie ty pracujesz tzn. w jakim mieście? 🙂

aasia, ja pracuje w KPP w Ząbkowicach Śl. 😉 a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!
moja wczorajsza drzemka przedłużyła sie do dzisiejszego poranka 🤪 Po prostu chyba mocno zmęczona byłam 🙂
Karolcia bidulko, daj znać co u Ciebie, bo ja na Twoim miejscu od razu jechałabym na oddział, tam przecież zawsze jakiś gin dyżuruje...

Nie pamiętam, co jeszcze miałam napisać 😮 Kurcze....
No nic, idę ogarnąć trochę chatkę a może w międzyczasie mi się przypomni....
AAAA wczoraj widziałam na spacerze małżeństwo z wózkiem Jedo fyn, mieli tak ślicznie fioletowy kolor tego wózeczka, że szok....... taki od ręki bym wzięła, tylko na necie tego kolorku nie widzę... ciekawe skąd go dorwali????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
daniela jak mąz złozy kanape to się na pewno pochwale,a co do ubranek
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-6-czesciowa-roz-62-i1577864607.html
wzięłam te białe z zielonym 🙂


ładna wyprawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martus dzieki za info.Bo wczoraj jak byłam z mężem w markecie,to sa różne rodzaje i nie wiem które byłyby najlepsze.A co do uczulenia,to moja kuzynka miała taką samą sytuacje jak ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
daniela jak mąz złozy kanape to się na pewno pochwale,a co do ubranek
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-6-czesciowa-roz-62-i1577864607.html
wzięłam te białe z zielonym 🙂


ładna wyprawka 🙂

dziekuje,wzięłma rozmiar 62,nie wiem czy nie za duża,bo ten spiszek wydaje mi sie taki wielki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...