Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agusiakowalczyk mi przyslala ten detektor tetna kolezanka z anglii...jak dla mnie jest super zawsze jak sie martwie o mala albo zwyczajnie mam dola to ja podsluchuje i mi lepiej.... teraz akurat nie ma takiego na allegro ale jak wczesniej patrzylam to byl uzywany i licytacja akurat byla na 89zl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

agusiakowalczyk napisał(a):
jo-aneczka też zauważyłam, ze niektóre zdjęcia są gigantyczne... Trzeba powiedzieć Madalenie, bo pewnie można je jakoś zmniejszyć, by się ładnie wyświetlały...

A jeśli chodzi o rozstępy, to kiedyś trafiłam na historię jednej dziewczyny - ogólnie historia nieciekawa, bo ojciec dziecka niefajny... ale grunt, że wszystko się dobrze skończyło 🙂
Ona sama opisała swoją historię i wrzuciła zdjęcia, więc chyba moge udostępnić:
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=25729
Zobaczcie, jaki miała wielgachny brzuszek i rozstępy oraz jak wyglądała 8 tygodni po porodzie! Niesamowite! 🤪 🤪 🤪
A jak wejdziecie na ostatnią, 13, stronę to są jej zdjęcia późniejsze i figurę to ma SUPER! 😁
Także mnie ta historia bardzo podnosi na duchu! 🙃


Agusia, obejrzałam te zdjęcia. Ups, super gigant był z jej brzucha.
Zaraz z ciekawości pójdę poszukać moich zdjęć sprzed porodu - wydaje mi się, że nie miałam aż taaaaaakiego wielkiego arbuza.
No a rozstępy, no cóż, koszmarne. Ciekawe czy jej takie pozostały czy też zbledły choć trochę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 Ale super brzucholek! I jak widać, że dzidzia z jednej strony chyba przytulona 🙂
_Evelina Mi też się nie chce wierzyć w to zdjęcie 8 tygodni po, ale fakt faktem, że dziewczyna wróciła do szczupłej figurki po ciąży! 🤪 I nawet rozstępów jakoś nie widać - chociaż to są tylko zdjęcia, na żywo pewnie wygląda to trochę gorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 gladki slodki brzus 🙂
Marta Twoja corcia rozkoszna 🙂
A co do tych urzadzen podsłuchujacych bicia serduszka, to na tym etapie ciazy jak partner przyłozy uszko do brzuszka tam gdzie jest maluszek to powinien słyszec serducho jak bije. A wiadomo juz gdzie dziecko sie usadowiło, bo brzuch wtedy ma "gorki", zazwyczaj po lewej albo prawej stronie. Albo reka idzie wyczuc, jak miekki brzuszek to tam go nie ma, tylko tam gdzie twardszy.
p0xia i Twoj brzuszek fajniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Marta to chyba na wypadek jakby Maja poczuła jakąś piaskownicę w pobliżu. Trzeba być od razu przygotowanym do zajęcia swojego terytorium 😁

Nio chyba, w razie czego od razu grabiami 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
jo-aneczka Dzięki - to pocieszające. 🙂 na twarzy nie puchnę na szczęście.. na razie... 😜 To powiem w pt, że mam obrzęki...
Ech... Trochę się boję, ze będe też miała żylaki, bo moja mama ma (tzn miała, bo jej wycięli w tym roku 🙂 ) 🥴 Podobno sa jakieś rajstopy antyżylakowe dla kobiet w ciąży...


A mi dla odmiany wyskoczył jeden poniżej kolana.
Zapytałam o to gina - twierdzi, że najprawdopodobniej po ciąży zniknie. Zobaczymy, żyję tą nadzieją.
Bo nieciekawie to wygląda. A jest w takim miejscu, że go dość mocno widać jak założę sukienkę.
A rajstop antyżylakowych nie noszę - podobno aby prawidłowo spełniały swoją rolę powinny być dobrane/uszyte dla konkretnej kobiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny brzuszki macie śliczne 🙂
dziewczyna z tej stronki to miałą olbrzymi brzuch mam nadzieje że nie będę miała takiego 😮 boje się że bym nie umiała utrzymać równowagi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Duzo ludzi mi mowi ze jest niziutko jak na 6 mis .. i ze malutki jeszcze :P .. a to dziwne bo przecierz jak w 19 tyg bylam na usg to Dzidzia wazyla 325g.. I lekarz mowil ze jest w sam raz a nawet wieksza :P a teraz taka malutka ?:P

Kurcze mialyscie racje przestalam sie denerwowac i mala mi daje po narzadach wewnetrznych :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Inez napisał(a):
Marta to chyba na wypadek jakby Maja poczuła jakąś piaskownicę w pobliżu. Trzeba być od razu przygotowanym do zajęcia swojego terytorium 😁

Nio chyba, w razie czego od razu grabiami 🤪 🤪 🤪

Zeby tylko nie przysnilo jej sie cos zlego, bo jeszcze ty dostaniesz jak sie nachylisz.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki brzucholki ładniutkie 🙂
co do tej laseczki,to tez nie chce mi się wierzyc że po 8 tygodniach miała takafigure,a co do brzuszka to naprawdę duzy miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agat19 napisał(a):
mnie dzis na obiad udko, ziemniaczki z koperkiem i sorowka
No widzisz POxia, grunt to sie nie denerwowac 🙂 tylko ze łatwo sie mowi hehe 😁


no takie młode ziemniaczki z koperkiem. Mniaaaam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Marta, Majeczka jest śliczna. Taki śpiący aniołek. Ale widać, że charakterek ma, nawet na śpiocha
Po mamusi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia - super brzuszek! Taki owalny! 😁 oryginalny! 😉 On tak ma cały czas, czy się zmienia? 🙃 Fajowy!
jo-aneczkamojej mamie wyskoczyły żylaki w ciąży i zostały, ale ona mówi, że to dlatego, że miała małą przerwę między mną, a moim bratem... Ja jestem z grudnia '83, a brat z listopada '84...
Teraz staram się brać nogi do góry i kręcić kółka stopami... zwłaszcza, że muszę 8h dziennie siedzieć przy biurku... 🤢 I dużo po schodach chodzę 🤪 bo mama mieszka na 3 piętrze bez windy, my mieszkamy na 4 bez windy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...