Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
😁 😁 😁 ale się uśmiałam 😁 😁 😁
Mój mąż jest świetny- ubzdurało mu się, że chce się obciąż maszynką na 3 mm. Pytam czy mam mu pomóc, a on że nie sam sobie ta radę. Przed chwilą słyszę k.... Co się stało pytam. Chodź zobacz on na to. Wchodzę a tu przez środek głowy ma wygolone prawie do zera. Zdjął nasadkę, żeby baczki podgolić i spowrotem jej nie nałożył i jedzie po głowie hehehe. A teraz ratuj i zrób coś z tym 😁 😁 😁


To sa wlasnie mezczyzni hahaha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
O tu jest stronka tego producenta;
http://www.kadex-poland.pl/wozki_dzieciece_elipse_kolorystyka.html
Wypowiedzcie się na temat tego wózka,co myślicie 🙂


JA zwracam swoja uwage strasznie na kola wozka ... nie wiem czemu .. ale musza byc pompowane i duuze 🙂 no i ladne tez :P Kolorystyka bardzo fajna ale tu tez nie mogla bym sie zdecydowac na jeden konkretny i tez nie wiem czy to jest 3 w 1 ? bo zalezy za co ta cena :P bo w takiej samej cenie mam ten co wam pokazalam 😜

ja też tylko koła pompowane ,jak napisałam wcześniej ten wózek ma wszystkie funkcje jak w Jedo, koła pompowane i wybierasz sobie wielkość.Jest to 3 w 1,i cena 1200 za 3 w 1.A w Jedo jak kupuję w sklepie,a nie na allegro to cena 1700 za 2w1 a fotelik trzeba dokupić za 3OO ZŁ. Heh Różnica w cenie jest 🙂


Tez sie napalalam na Jedo ale stwierdzilam ze nie dam tyle za wozek ktory za niedlugo trzeba bedzie znowu sprzedac.. Dzieci rosna szybciutenko 🙂 ale wlasnie warto poszukac czegos bardzo podobnego w niskich cenach 🙂 Teraz jest mnustwo tych firm i rodzajow .. juz mnie od nnich glowa boli :P wiec juz nie chce zmieniac zdania z tego co wybralam 😜

wiesz ja dlatego zdecydowałam się właśnie na Jedo,bo nie chcę go sprzedawać tylko wykorzystać dla drugiego dzieciaczka,a nie potem znowu kupować,tym bardziej że chcemy drugie dziecię w niewielkim odstępie od pierwszego.
Ale ten co wam linka podałam,podobny funkcjami do Jedo dlatego warto pomyśleć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
kola ma piankowe z tego co widze .. i wazy tyle samo co ten co ja kupuje :P wiec mi jednak pasuje bardziej Tako Jumper X :P

kochana to doczytaj opis,bo koła są pompowane 🙂 z resztą ja nawet raczej z fotki widzę że pompowane...


Moze, nie wiem 😜 ... jak mowilam, ja juz sie na inne nie bd zapatrywac bo znowu zdanie zmienie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
kola ma piankowe z tego co widze .. i wazy tyle samo co ten co ja kupuje :P wiec mi jednak pasuje bardziej Tako Jumper X :P

kochana to doczytaj opis,bo koła są pompowane 🙂 z resztą ja nawet raczej z fotki widzę że pompowane...


Moze, nie wiem 😜 ... jak mowilam, ja juz sie na inne nie bd zapatrywac bo znowu zdanie zmienie 😜


mam to samo- odkąd zdecydowałam się na jedo na inne już nie patrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
kola ma piankowe z tego co widze .. i wazy tyle samo co ten co ja kupuje :P wiec mi jednak pasuje bardziej Tako Jumper X :P

kochana to doczytaj opis,bo koła są pompowane 🙂 z resztą ja nawet raczej z fotki widzę że pompowane...


Moze, nie wiem 😜 ... jak mowilam, ja juz sie na inne nie bd zapatrywac bo znowu zdanie zmienie 😜

hehe,no tak bo już chyba kilka razy zmieniałaś z tego co pamiętam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu nadrobiłam zaległości ah.... duuuzo tego było 🙂
1. Jeśli chodzi o moja teściową to chyba lepiej nie będe sie wypowiadała, miałam z nią i teściem nie mały meksyk po ślubie i maja u mnie kreche jak nie wiem 🥴 🥴
2. p0xia ja tez kupiłam ten wózek Tako Jumper X i bardzo mi się podoba, jest funkcjonalny, szybko się składa i rozkłada. Jeśli chodzi o jego wage to cóż ciężko stwierdzić nie wiem czy jest o wiele cięższy od innych wózków. Także ja osobiście bardzo polecam bo na zywo jest śliczny 🙂 My kupiliśmy kolor 17 z kolekcji STTF - jest naprawdę przesliczny taki zywy kolorek
3. No a co do picia coli czy pepsi to ja ja uwielbiam i generalnie jak mam ochotę to puszeczkę sobie strzelę 😁 😁 wiadomo że nie pije jej codziennie ale nie mam jakiegoś ciśnienia żę nie wolno jej pić i koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
kola ma piankowe z tego co widze .. i wazy tyle samo co ten co ja kupuje :P wiec mi jednak pasuje bardziej Tako Jumper X :P

kochana to doczytaj opis,bo koła są pompowane 🙂 z resztą ja nawet raczej z fotki widzę że pompowane...


Moze, nie wiem 😜 ... jak mowilam, ja juz sie na inne nie bd zapatrywac bo znowu zdanie zmienie 😜

hehe,no tak bo już chyba kilka razy zmieniałaś z tego co pamiętam 😁


a z 3 albo 4 razy napewno 🙂 ale znalazlam juz ten co che i koniec kropka 😜 Ja to wogole w decydowaniu jestem okropna 😜 za duzo wszystkiego dla mnie jest 😜 ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
malstep napisał(a):
O tu jest stronka tego producenta;
http://www.kadex-poland.pl/wozki_dzieciece_elipse_kolorystyka.html
Wypowiedzcie się na temat tego wózka,co myślicie 🙂


bardzo fajny ten wózek a cena rzeczywiście konkurencyjna- jak go widziałaś i masz porównanie to może warto się skusić. Znając życie u mnie nigdzie go nie znajdę i nie zobaczę na żywo 🙂 A kolorystyka ogromna


lydziaa, jeśli dobrze pamiętam mieszkasz na śląsku, więc dlaczego twierdzisz, że nie zobaczysz go na żywo. Przecież u nas jest mnóstwo sklepów z wózkami.
Ja już obleciałam mnóstwo sklepów i widziałam setki modeli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety przed ślubem wydawali się naprawdę w porządku, super się dogadywalismy ale odwalili nam numer na weselu i poprawinach i okazali się .... ehh nie będe u zywać wulgarnych słów, szkoda moich nerwów. Najważniejsze jest to że mój m jest po mojej stronie chociaz czasami denerwuje mnie jak próbuje ich wybielić z wszystkiego co zrobili. Cóż takie zycie myślałam że będe miała w porządku teściów tym bardziej że moi rodzice nie zyją no ale najwidocznie nawet tego nie potrafili zrozumieć.
Przepraszam ale czasami mnie to przytłacza i dobrze mi robi takie wygadanie (czyt. wypisanie) 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia napisał(a):
Niestety przed ślubem wydawali się naprawdę w porządku, super się dogadywalismy ale odwalili nam numer na weselu i poprawinach i okazali się .... ehh nie będe u zywać wulgarnych słów, szkoda moich nerwów. Najważniejsze jest to że mój m jest po mojej stronie chociaz czasami denerwuje mnie jak próbuje ich wybielić z wszystkiego co zrobili. Cóż takie zycie myślałam że będe miała w porządku teściów tym bardziej że moi rodzice nie zyją no ale najwidocznie nawet tego nie potrafili zrozumieć.
Przepraszam ale czasami mnie to przytłacza i dobrze mi robi takie wygadanie (czyt. wypisanie) 🙂 🙂


U mnie to sie jeszcze moze różnie okazac z tymi tesciami bo jeszcze jestem przed slubem.. jak narazie sa ok 🙂 Tez lubie sie wygada lub wypisac jak mi zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka jak chodziłam u nas po sklepach to nie znalazłam nic godnego uwagi. Dwa najciekawsze modele do x-lander i jedo. A reszta 🤨

Jeśli chodzi o teściów- to u mnie też zmieniło się po ślubie kiedyś to była super babka i pogadać można było i kawe wypić, a teraz... szkoda gadać od półtora roku chyba nawet dzień dobry jej nie mówię choć mieszka z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malstep, pOxia, obydwie wybrałyście bardzo ładne i funkcjonalne wózki.
I nie próbujcie się prześcigać czyj wybór jest lepszy, bo się jeszcze pokłócicie 😉
Na całe szczęście (szczęście dla producentów wózków) każda z nas ma swój gust i swoje wymagania odnośnie wózka.
Fajnie, że możemy się wymienić na forum swoimi opiniami, ale i tak ostatecznie każda z nas musi dokonać wyboru.
Moim zdaniem, zarówno Jedo jak i Tako i Kadex są podobnej klasy, na pierwszy rzut mojego niewprawnego oka są nawet bardzo do siebie podobne wizualnie.
pOxia, dlaczego uważasz, że będziesz za niedługo sprzedawać wózek? Moja córcia jeździła wózkiem prawie do 4-go roku życia, więc to chyba nie jest krótko.
Dlatego uważam, że w dobry (dobry, niekoniecznie drogi) wózek warto zainwestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
jo-aneczka jak chodziłam u nas po sklepach to nie znalazłam nic godnego uwagi. Dwa najciekawsze modele do x-lander i jedo. A reszta 🤨

Jeśli chodzi o teściów- to u mnie też zmieniło się po ślubie kiedyś to była super babka i pogadać można było i kawe wypić, a teraz... szkoda gadać od półtora roku chyba nawet dzień dobry jej nie mówię choć mieszka z nami


lydziaa, a jak daleko masz do Zabrza, Rudy Śląskiej i Katowic?
Bo jeśli jesteś w stanie tam dojechać to dam ci namiary na sklepy, gdzie wybór wózków jest ogromny.
A swoją drogą x-lander jest bardzo fajny. Nie wypróbowywałam go w sklepie, ale wizualnie jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, lydziaaa, myślałam, że nadal wybierasz 🙂
Ale pewnie, jak już zdecydowałaś to lepiej sobie nie mieszać w głowie.
Ja też już ostatecznie wybrałam, jutro jadę go zamówić i nie wchodzę już do żadnych sklepów z wózkami.
Bo nie daj Boże zobaczę coś bardziej interesującego 🤢

A gdzie ty lydziaaa mieszkasz? Blisko Katowic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia,
a jak tam z twoim twardym brzuszkiem? Pytałaś lekarza?
A zdjęcie w awatarze świetne. Zeberka z ciebie 🤪 🤪 🤪
A mówią, że poziome pasy pogrubiają????? Skąd takie przekonanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...