Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aasia napisał(a):
siehankowa napisał(a):
dziewczyny,. a czy Was tez tak boli wewnętrzna strona ud? tak w sumie to jakby kość łonowa nawet i ogonowa 😜 bo mnie dzisiaj bolał, że łaziłam jak pokraka jakaś 😜

No ja na szczęście nie mam takich dolegliwości także współczuje 🥴 🙂

kurcze, ja do dzisiaj to żadnych dolegliwości w ciąży nie miałam (pomijając do 3 mies. wieczorne mdłości 😉 ) 😜 może po prostu czas się zacząć oszczędzać, bo w sumie to ja od rana do wieczora na nogach... i moze organizm sie juz buntuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa Ty się jeszcze przyznawaj, że się nie oszczędzasz 😠 😠 😜 Zwolnij tempo troszeczkę, wiadomo w ciąży szybciej się męczymy, organizm obciążony dlatego też może te bóle 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jesteśmy na miejscu 🙂 🙂 ahhh, aż miło pooddychać wiejskim powietrzem. Nawet smrodek placków krowich mi tu nie przeszkadza,który unosi się jak to na wsi 😁 😁 😁hehehe
Ja o wybór wózków też nie zamierzam się sprzeczać,mam wybrany Jedo Fyn,ale zastanawiam się nad tym Kadexem i wrzuciłam linka na wszelki wypadek dla tych mamuś co jeszcze nie mają wybranego 🙂 🙂mogę go polecić bo widziałam go i prowadziłam,a i opinie o nim są rewelacyjne. Może na coś się to przyda 🙂 🙂
co do wszelkich bóli,to mnie w ciąży tylko dopadły do tej pory bóle zębów i dziąseł.Żadne tam bóle pleców,czy bioder do tej pory na szczęście mi nie dokuczały,więc nie pomogę siehankowa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, no własnie wiem, że powinnam zwolnic 😉 nawet w pracy juz krzycza na mnie żebym tak nie biegała, bo jeszcze zaczne rodzić 😉 a ja po prostu nie potrafie nic powoli robić 😜 i najchetniej to bym do końca ciązy pracowała 😜 ale mój M. razem z miom lekarzem upierają się, że jeszcze max miesiąc i koniec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Aasia naprawdę świetnie wyglądasz, i ogród jakiś znajomy 🙂 🙂 🙂


Martusia dziękuje, a to jest ogród japoński we Wrocławiu 🙂 🙂
Hehe wiem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Andzelika, no własnie wiem, że powinnam zwolnic 😉 nawet w pracy juz krzycza na mnie żebym tak nie biegała, bo jeszcze zaczne rodzić 😉 a ja po prostu nie potrafie nic powoli robić 😜 i najchetniej to bym do końca ciązy pracowała 😜 ale mój M. razem z miom lekarzem upierają się, że jeszcze max miesiąc i koniec...


No siehankowa ja Ciebie podziwiam że w naszej firmie będąc w ciąży jeszcze pracujesz. Ale mam nadzieje że siedzisz tylko na jednostce i klepiesz w klawiaturę a nie jeździsz w terenie?!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Andzelika, no własnie wiem, że powinnam zwolnic 😉 nawet w pracy juz krzycza na mnie żebym tak nie biegała, bo jeszcze zaczne rodzić 😉 a ja po prostu nie potrafie nic powoli robić 😜 i najchetniej to bym do końca ciązy pracowała 😜 ale mój M. razem z miom lekarzem upierają się, że jeszcze max miesiąc i koniec...

Ciężko zmienić tak szybko nawyki 😜 🙂 🙂 Ja jestem zdania, że każdy zna swój organizm i jego możliwości 🙂 Wiadomo, że w ciąży trzeba troszkę przystopować, no ale to nie choroba 🙂 🙂 😆 Ważne tylko żebyś Ty się czuła na siłach a wszystko powinno być dobrze 🙂 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika, no własnie wiem, że powinnam zwolnic 😉 nawet w pracy juz krzycza na mnie żebym tak nie biegała, bo jeszcze zaczne rodzić 😉 a ja po prostu nie potrafie nic powoli robić 😜 i najchetniej to bym do końca ciązy pracowała 😜 ale mój M. razem z miom lekarzem upierają się, że jeszcze max miesiąc i koniec...


No siehankowa ja Ciebie podziwiam że w naszej firmie będąc w ciąży jeszcze pracujesz. Ale mam nadzieje że siedzisz tylko na jednostce i klepiesz w klawiaturę a nie jeździsz w terenie?!?!

na szczęście na okres ciązy przenieśli mnie do biura, więc póki co spełniam się jako specjalistka do spraw wykroczeń 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrzucam wam fotkę dzisiaj robioną kobitki 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/55141488.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8466/55141488.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Magdalenka możesz ją wrzucić na naszą stronkę w wolnej chwili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Doczytałam zaległości...
malstep - świetnie wyglądasz i ........ mam prośbę, możesz wrzucić jeszcze raz linka do tego wózka, bo zapomniałam zapisać go w ulubionych i raczej już nie znajdę wśród poprzednich stron 🤢 😮 A widziałaś go na żywo?? Jak wygląda gondola/? Podobna wielkościa do Jedo?? Bo mam chyba podobne typy co Ty.... Ale.. nadal nie moge sie zdecydować 🙂
Martuś- jak tam przygotowania do komunii???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmnożyło się mamusiek to na forum rozmnożyły się posty 😉 od wczoraj mam 100 do nadrobienia - a to nierealne przy moim trybie życia ostatnio! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Patrzę że wczoraj rozgorzała dyskusja o teściowych i zeszło mi się na wspominki. Moja teściowa niestety zmarła 4 lata temu po 5 letniej walce z białaczką. Nie była łatwą kobietą, ale sama wychowywała 4 synów więc musiała być twarda. kiedyś, kiedy już chorowała, podczas jednej z naszych rozmów powiedział że cieszy się że Janek ma taką żonę bo wnoszę dużo ciepła i miłości do ich rodzinki... Wszyscy zauważyli że i ona się zmieniła jak już synów "wydała" żonom... Mimo że mieliśmy do niej prawie 300 kilometrów staraliśmy się jeździć i odwiedzać. Brakuje mi jej szczególnie teraz... Ciekawa jestem co by powiedział o Julci. Dowiedziała się że jestem w ciązy trzy dni przed śmiercią, wszystkim się chwaliła że będzie miała wnuczka , ale oni wszyscy myśleli że to majaczenia w agonii... Szkoda że jej nie ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornalka nie tylko Ty nie masz zdjęć! Ja - zawodowy fotograf, a też ich nie mam! Ale obiecuję nadrobić zaległości! I to szybciutko!

Co do smakołyków i pyszności to ja też zaczytuję się w waszych propozycjach 😉 Mnnniiiammm... Teraz tylko mogę poczytać o grillowanej białej kiełbasce, kotlecikach i kapustce... Ale twardy trzeba być i dietkę trzymać!
Dobranoc kobietki!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Hej! Doczytałam zaległości...
malstep - świetnie wyglądasz i ........ mam prośbę, możesz wrzucić jeszcze raz linka do tego wózka, bo zapomniałam zapisać go w ulubionych i raczej już nie znajdę wśród poprzednich stron 🤢 😮 A widziałaś go na żywo?? Jak wygląda gondola/? Podobna wielkościa do Jedo?? Bo mam chyba podobne typy co Ty.... Ale.. nadal nie moge sie zdecydować 🙂
Martuś- jak tam przygotowania do komunii???

Proszę bardzo. 🙂
http://www.kadex-poland.pl/wozki_dzieciece_elipse_kolorystyka.html
Gondola ma 79,5cm, więc ok,a widziałam go na żywo,prowadziłam.Bardzo dobrze uszyty,dobra jakość i w ogóle podobny do Jedo.Sąsiadka ma go od pół roku i mówi że rewelka.A i opinie na necie ma bardzo dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂
Mój mąż już pobiegł do szkoły się kształcić, ja biorę się za pisanie wniosku, a na 13.30 mam do pracy.
Co do wózka to ja się jeszcze nie zdecydowałam, ale zawsze jakiś zamysł patriotyczny mi się włącza jak widzę polską firmę więc być może się na taki zdecyduje.
Karolciakam wzruszyłam się Twoją historią o teściowej nawet mi łezka pociekła. Ja na swoją narzekać nie mogę, ale może to wynikać z tego że mieszkamy daleko i od jednych i od drugich rodziców, więc jak już ich odwiedzimy to nie w głowie im kłótnie czy głupoty wtedy cieszą się że nas zobaczyli i wypytują co słychać. Ja nie zdecydowałabym się na mieszkanie z rodzicami ani moimi ani męża.
Siehanowa co do bólów to ja jak tak sobie pochodzę szybkim krokiem to mnie kręgosłup boli, ale jak na budowie poszalałam ze sprzątaniem to kość ogonowa bolała jak diabli i chodziłam zgięta jak babcia przez cały wieczór, więc chyba to znaki od organizmu że trzeba przystopować. Ja to mam czasem poczucie że w ciąży mam więcej energii niż przed, ale to może wynikać z tego że mniej pracuję, bo kiedyś wyrabiałam z 1,5 etatu a teraz tylko 1 no najwyżej czasem troszkę więcej 🙂
Miłego dnia Wam życzę, u nas piękne słoneczko świeci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...