Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa byłam tam przed porodem z Majką i powiem ci że ja byłam rozczarowana, bo wybór taki jak w Kłodzku. Hehe tylko wiesz 25 wózków to jak mają dobry czas i to razem ze spacerówkami 🙂

oojjj, no to mnie pocieszyłaś 😉 no nic, zaryzykuje i pojade zobaczyć, bo jak nie pomacam to na żaden sie nie zdecyduje 😜
No dokładnie ja też pojechałam z takim nastawieniem. Pomacalam hehe i wyszłam, no ale moze ci coś w oko wpadnie. Ogólnie to miałam takie inne wyobrażenie o tym sklepie, ale w sumie rozczarowali mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Wpadam tylko na chwilę, bo dziś zalatany dzień. Najpierw spaliśmy do 13 ☺️ potem szybkie zakupy, gigant sprzątanie i czekamy na znajomych.
Ogólnie u nas jest długi weekend więc pewnie trochę pogrillujemy 😜
Pogoda cudna więc wszyscy w dobrym humorze 😁

MIŁEGO WEEKENDU MAMUŚKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłam jeść lody ... z teściami 🙂
A teraz robię frytki. Och, coś dzisiaj mam rożne smaki. No i nie wytrzymałam i zjadłam do końca resztę chłodnika, a było tego znowu z pół litra.
Rzadki mnie nachodzi teki dzień jak dziś 😜
Marta, odpisałam i dam znać jak założę nowy.
Widzę, że ty dziś sobie odpuściłaś przygotowania do komunii, bo częściej do nas zaglądasz 🙂
Siehankowa, to ja cię zapraszam na Górny Śląsk, u nas sklepów z wózkami jest mnóstwo. I wybór duży.
Ale dziwię się, co piszecie o Wrocławiu. Ja bym raczej obstawiała, że tam wiele będzie można zobaczyć.
Podpytaj może jeszcze Aasię, pewnie będzie wiedzieć gdzie można zobaczyć ciekawe wózeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochane!!!
zaglądam na chwilę tylko hihi
doczytałam że u karolci naszej w porządku ufff....dołączam do trzymania kciuków za Karolę i Wiktorka
brzusie prześliczne - wiadomo 🤪 🤪 🤪
witam nową mamusię
będę dopiero w poniedziałek
miłego wieczoru i udanej niedzieli - szczególnie dla Marty żeby pogoda dopisała
buziaki dla wszystkich brzuszków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale mialam pracowity dzien. Wlasnie skonczylam sadzis surfinie na balkonie.
Bez przygod sie nie obeszlo. Pojechalam do siostry chcialam jej dzieciakom zrobic hot dogi wlaczylam mikrofale a ona zaczela strzelac i pojawil sie w srodku ogien. Szybko wylaczylam z gniazdka bo fajny pozar by mogl byc. Dobrze ze plomienie byly w srodku i takie male jakis trzezwy umysl mialam bo moglo byc niefajnie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wybralam sie ze szwagierka i sostra na spacer....1,5 godz lazilysmy a teraz sennosc mnie dopada i nogi strasznie bola....juz sie nie moge doczekac az spacer nie bedzie taki meczacy...i z wozeczkiem bede chodzic...a jak przyjda upaly to wogole boje sie pomyslec jak moja "aktywnosc fizyczna i kondycja" beda wygladac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pogoda pogoniła do domu:angry :Ale lubię w taką pogodę posiedzieć w domu 🙃
Idę pooglądać jakiś film i poleżeć troszkę 😜 Miłego wieczorku 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki 🙂
My dzisiaj wybyliśmy po za miasto do znajomych. Zrobiliśmy grilla. Bo pogoda dopisała. Trzymajcie się cieplutko. Do niedzieli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂

Marta - trzymam kciuki za ładną pogodę jutro w Twojej okolicy 🙂
Ann - nie jesteś sama z terminem na koniec sierpnia... ja mam na 29 🙂
Siehankowa - piękna buźka i brzuszek 🙂
I jeszcze coś miałam napisać ale zapomniałam...... ☺️
Dziś zgrzeszyłam i pociągnęłam z kufla m dużego łyka browara......... ale nie mogłam wytrzymać.... mam nadzieję, ze Jagódka mi wybaczy 🙂
Miłego wieczorka życzę wszystkim a grillującym ładnej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga, ja też mam nieodpartą ochotę na takie grzechy 😁
No i czasem się skuszę na mały łyczek lekkiego alkoholu. A przed ciążą to raczej mało lubiąca alkohol byłam, a teraz mi się chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki 🙂

My po obiedzie pojechaliśmy na budowę i dzisiaj sadziłam pierwsze kwiatki i robiliśmy taki skalniaczek. Nie mogę się doczekać już tych kwiatów 🙂 Ale co się narobiłam to moje, pleców nie czuje 🤢

Evelina
Ty to masz przeboje, jak nie żyły to teraz mikrofala 😞 dobrze że nic się nie stało poważniejszego
Marta dużo słonka jutro
Witam nową mamusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane
przede wszystkim witam nową mamusię w naszym gronie 🙂
My już po grilku,troszkę chłodno się zrobiło,ale co się najadłam.... to moje...no i Franka 😁 😁

Powiem wam że pierwszy raz dziś właśnie, delikatnie bolał mnie brzuszek 😞,nie wiem od czego,bo nie przemęczałam się.Trochę siedziałam na słońcu,brzuchem ( co prawda w bluzce ) do słońca,myślicie że to może od tego?
Trochę się zmartwiłam,bo jeszcze nigdy w ciąży nie bolał mnie brzuszek 😞 wzięłam w sumie tak samowolnie ( bo nie spytałam mojego lekarza) 1 no-spę , i pomogło,mam nadzieję że nie zaszkodzi dzidzi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dzisiaj po raz drugi 🙂 .. Po pierwsze to rowniez witam nowa mamusie, ja tez mam termin na koniec sierpnia bo na 28 ... ale cos mi sie wydaje ze przeciagnie sie na wrzesien .. moze nie ..

Widze ze wiekszosc dzisiaj pogrillowala 🙂 ja tez bylam na dzialeczce u znajomych mojej mamy 🙂 Objadłam sie i/.... wypiłam 0,5% piwko :P Karmi malinkowe 🙂 mniaaam 😁 wiec maly grzeszek na koncie tez mam :P

Mam pytanie macie moze jakies nawilzacze powietrza ?? Jesli tak to jakiej firmy i czy z jonizacja ?? Wypowiedzcie sie na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam termin na 22 i jakoś nie wiem jakie ciuszki mam kupować 😠 Czy takie na lato czy już bardziej ciepłe 🤔 Cały czas myślę, że już takie na jesień, ale nie wiem..

Co do nawilżacza ja mam z jonizatorem. Został zakupiony dla mnie, bo ciężko mi się oddychało suchym powietrzem, nie umiałam spać. Ale już zostanie dla dziecka. Mam jakiś Gorenje. Nie wiem co to za firma 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre słowa. Trzymajcie kciuki za pogodę i żeby wszystko się udało.
Nie wiem czy jutro zajrzę, a jeśli tak to pewnie późnym wieczorkiem.

Teraz życzę wam DOBREJ NOCY,a jutro miłej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz zaczęło lać 😞
Dziewczyny, czy słyszałyście o takim przesądzie, że kobieta w ciąży nie może iść na pogrzeb??? W poniedziałek mam pogrzeb wujka, a wszyscy mi klepią, że nie ,mogę iść 😮 🤢
Jak ja lubię te ciążowe przesądy..... co krok to jakiś nowy ludzie wynajdują........ 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu mam chwilkę oddechu 🙂

Dziś trochę się namęczyłam, sama nie wiem czym i jestem padnięta 🥴

Foga ja słyszałam o przesądzie, że kobieta w ciąży nie może chodzić na cmentarz a zwłaszcza na pogrzeby 🤢 Nie wiem dlaczego. Wydaje mi się, że bardziej to zależy kogo to jest pogrzeb. Jeżeli byłaby to bardzo bliska osoba i byłoby to bardzo emocjonalne to może wtedy nie powinno się iść. Chociaż wydaje mi się, że i tak się przeżywa takie sytuacje bez względu czy jest się na pogrzebie czy nie.

Malstep, siehankowa bardzo ładne zdjęcia 😁

Wczoraj jak byliśmy u znajomych, to przyszedł ich kolega i po przedstawieniu nas sobie, powiedział do mnie ''będziesz miała syna prawda?''. Zdębiałam, powiedziałam, że tak i skąd to wie, a on na to, że jak będę w kolejnej ciąży to się dowiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
My tez dzisiaj grilowalismy. 🙂 A teraz jeszcze lodem dopychamy 😜 😜 😜
Malstep jedna nos-pa Ci nie zaszkodzi ani dzidziusiowi a brzuszek mógł Cie pobolewac bo moze dzidzia jakis nerw Ci uciskała, także tym tez raczej bym się nie przejmowała. 🙂 U mnie to raczej nie ma dnia zeby brzuszek nie bolał więc myslę że u Ciebie wszystko jest oki 😉 😉 😉 😉 😉
Laseczki a to mozliwe ze dzidzia wczesniej byla wysoko a teraz jest na samym dole????????? 🤢 🤢 🤢 🤢 Kopniaczki czułam tak powyzej pępka i po bokach na tej samej wysokosci a dzisiaj jeżdzi mi tak na samym dole 😲 😲 😲 😲 😲 i dół brzuszka co chwile twardnieje i teraz nie wim czy to dzidzia czy jakies cholerne skurcze 😲 😲 😲 Matrwie się, ja pikole 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...