Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry brzucholki 🙂
malstep - ślicznie wyglądasz 🙂
to i ja pochwalę sie moim brzucholkiem - fotka z wczoraj 🙂

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/brzuszekkkkkk.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/9678/brzuszekkkkkk.jpg[/IMG][/URL]]brzucholek[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalenka, wysłałam Ci fotke na maila 😉
ja też uciekam, idę zaraz połazic po sklepach z wózkami i artykułami dzieciecymi - myslę, że już czas szykować wyprawkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuchy,
Ja dziś jestem trochę opóźniona, więc na kawę z wami się nie załapałam 😠 No i w międzyczasie uciekłyście z forum.
Ale co tam, wypiję w samotności i popiszę sama ze sobą 😉
Malstep, bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu. I sukienusia też urocza. Bardzo fajne połączenie: legginsy 3/4, sukienka do kolan i balerinki - też o takim myślę.
Siehankowa,twój brzusio też śliczny.
Coś mi się wydaje, że teraz wszystkie mamy się ożywiły i fotografują się częściej. W końcu brzuchy mamy duże i każda chce go pokazać światu 😉
Aasia, to dobrze, że lekarz cię uspokoił. Jak widzisz, niepotrzebnie się zdenerwowałaś słowami tej koleżanki.
Ja dokończę tylko kawę i ruszam na zakupy - zamawiam dziś mój wózek, hi,hi, ale się cieszę, że będę to już miała z głowy.
Przy okazji wejdę do sklepu z odzieżą ciążową. Ostatnie upały dały mi się we znaki, więc czas kupić jakąś letnią sukienkę. I sandałki o rozmiar większe - pewnie latem będą mi puchnąć stopy, więc chciałabym im trochę ulżyć.
Poza tym jestem zwolenniczką butów na wysokim obcasie, więc zeszłoroczne sandałki na szpileczce odpadają.
Buziaki, odezwę się po południu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuszki 🙂

Malstep - slicznie wygladasz i faktrycznie gustowna sukieneczka 🙂

Brzuszki macie łądne dziewczynki .. zazdroszcze wam braku rozstepow, i takich zgrabnych cialek 🙂 ... Ja kawki nie pijam , predzej mleko z kawa i to bardzo rzadko .. a herbatke juz wypilam wiec potowazysze bez napojow 🙂P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry!!!
Nadrobiłam zaległosci i zapomniałam co chciałam napisac 😉
Wszystkie dziewczynki z nowymi fotkami świetnie wygladacie!!!

Na razie miłego dnia zycze i zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzucholki 🙂 😜
Pogoda miała być taka brzydka, a wcale nie jest tak źle, nawet słoneczko czasem zaświeci. 🙂
Mnie czekają porządki, ale zapału brak. No, ale cóż. Tak to już jest. 😜
Udanych zakupów i miłej soboty, słonecznej przede wszystkim 😉 😉

Uciekam się brać za sprzątanie 😠 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja gotuję, zrobiłam pierś z indyka z ryżem i sosem a teraz robię sałatkę z tuńczyka. Tylko coś moje zdolności przestrzenne są chyba kiepskie bo jakoś strasznie dużo mi tego wyszło jak na tyle produktów 😮 więc jeśli ktoś głodny to zapraszam do mnie na obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂 🙂 🙂
Ja juz dochodze do siebie 🙂 🙂 🙂 🙂 Może dzisaj w koncu was nadrobię bo nie bedzie takiego ruchu jak w tygodniu 😉 😉 😉 😉 😉
Ślicznie wygladacie Kobitki. 😉 Miłej soboty a tym co wyjeżdżają milego weekendu 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!!!! 🙂
Ja sobie dzisiaj pozwoliłam na dłuugie spanko i niedawno się obudziłam. Teraz jeszcze leże w łóżeczku z laptopem 🙂 Mąż pojechał do szkół się dokształcać więc jestem sama ale wezmę się zaraz za sobotnie porządki. Zajrze jeszcze do Was później brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie brzuszki
Nadrobiłam wczorajsze zaległości 🙂
karolcia12345i ciesze sie,ze się odezwałas.Trzymam kciuki za ciebie i twojego maluszka.
andzelika,siehankowa,malstep piekne brzuszki 🙂
aniolek dobrze ,że juz lepiej sie czujesz
jola jak tam po wizycie??
Ja mam we wtorek wizyte i juz nie moge sie doczekac.Ja na kazdej wizycie słysze bicie mojego babelka 🙂
Wczoraj jakos nie specjalnie sie czułam,wieczorkiem bolał mnie brzuszek i był taki twardawy.Zapytam o to na tej wizycie.
marta jak tam przygotowania do komuni??Ja tez jutro jade do chrzesniaka męza.
A dzis mam mega apetyt na lody sobretowe,truskawkowe,juz jedną porcje zjadłam i chyba zjem nastepną.
Dziewczynki co do wózków bardzo ładne,ja tez chyba powoli musze zacząc sie rozgladać.
Bede tu do was co jakiś czas zaglądała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
Witam z rana,z pięknej wsi 🙂 🙂 i nawet pogoda tu jest fajowa 🙂
Wpadłam się tylko przywitać i idziemy z mężem powylegiwać się na kocu nad rzeką 🙂
tak tu przyjemnie,a i okazało się że z netem nie ma problemów więc mogę was podejrzeć 🙂
szkoda tylko że weekend tak szybko zleci i znowu będę sama w pustym domku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Malstep i Siehankowa super brzusie 🙂

Ja jedząc płatki z jogurtem właśnie straciłam pół zęba 🤢 🤢 😮 i muszę się wybrać do dentysty 🤢 ciekawe czy da się go w ogóle odbudować?!

Chatkę już ogarnęłam , pranie powiesiłam tylko na obiad coś muszę wymyślić. Naleśniki bym zjadła ale nie mam ochoty stać przy patelni i wezmę słoik z gołąbkami i ziemniaki.
Zajrzę do was później. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela współczuje z tym zębem
diviana moze bys musiała troszkę odpocząc??
Ja chciałam powiesić pranie,ale chyba poczekam za mężem,jak wróci z pracy.
Co do obiadku,dzis u mnie ogórkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...