Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Boże, ale się cieszę, że znam w końcu płeć, teraz mogę już zamawiać jakieś rzeczy nie trapiąc się, że się okaże dziewczynka. 😜 😜


Nawet nie mow :P ja tez znam ale boje sie ze mi powie ze jednak Chlopczyk ... udusze lekarza wtedy bo juz przygotowalam kilka rzeczy typowo dla dziewczynki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehe teraz czytam przesądy na babyboom, i doczytałam że nie wolno patrzeć na faceta np. murzyna bo dziecko się może urodzić z innym kolorem skóry 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Dobrze, że w ten piątek mam wizytę u lekarza to sprawdzę czy z dzidzią wszystko ok. No i może w końcu zrobi mi łaskawie usg. Zobaczymy.


Ja na wizyty nareszcie jutro 🙂 🙂 Mam troche pytan do lekarza wiec sie ciesze ze to juz jutro ... 🙂 I wyciagne od niego to skierowanie na USG na nastepny poniedzialek .. chociazby nie wiem co ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Hehe teraz czytam przesądy na babyboom, i doczytałam że nie wolno patrzeć na faceta np. murzyna bo dziecko się może urodzić z innym kolorem skóry 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Tez to widzialam... Masaaakra poprostu chciala bym poznac ta osobe ktora to wymyslila ! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny ja się pożegnam. Idę walnąć się na wyrko. Do wieczora. Pewnie jeszcze do Was zajrzę. Buziaki dla Was i przyjemnych pogaduszek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Boże, ale się cieszę, że znam w końcu płeć, teraz mogę już zamawiać jakieś rzeczy nie trapiąc się, że się okaże dziewczynka. 😜 😜


Nawet nie mow :P ja tez znam ale boje sie ze mi powie ze jednak Chlopczyk ... udusze lekarza wtedy bo juz przygotowalam kilka rzeczy typowo dla dziewczynki 😜


Nawet nie mówcie 😞 Ja po dwóch synkach jestem tak szczęśliwa, że będę miała córeczkę. Gdyby się okazało, że jednak trzeci chłopak to byłoby mi troszkę smutno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Boże, ale się cieszę, że znam w końcu płeć, teraz mogę już zamawiać jakieś rzeczy nie trapiąc się, że się okaże dziewczynka. 😜 😜


Nawet nie mow :P ja tez znam ale boje sie ze mi powie ze jednak Chlopczyk ... udusze lekarza wtedy bo juz przygotowalam kilka rzeczy typowo dla dziewczynki 😜

To byś miała jaja, wózek z różem 😁 Mi lekarka powiedziała, że na 1000% chłopczyk, a nawet widziałam siusiaczka, więc nie liczę na niespodziankę 😜 😜 Moja znajoma teraz tak miała, jak napisałaś mówił jej, że dziewczynka a następnym razem się chłopczyka dopatrzył. Ale myślę, że to rzadko, zresztą ten lekarz nie maiła najlepszego USG, więc się nie martw 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂 🙂 🙂
Ja dziś również nie spałam zbyt dobrze, mały kopał pół nocy i nie dał mamie spać. I jeszcze chodziłam do toalety z milion razy 😮
W sumie duży wpływ ma też to, że u nas są już białe noce i nawet żaluzje nie za bardzo pomagają 😞

aniolek
jak tam dzisiaj z malutką? Przesunęła się?

madalena to dobrze, że już Ci lepiej. Może to faktycznie ten grill.

Ja jadę na grilla dzisiaj, ale robię sobie specjalnie michę pysznej sałatki, żeby nie objadać się tylko mięchem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia o sukieneczki się nie martw 🙂 Jak wyjdą jakieś niespodzianki to to tak jak pisałaś będziemy się wymieniać ciuszkami 😜 😜 A tak swoją drogą to takie niespodzianki są bardzo możliwe, tyle nas przecież jest. No ciekawe.. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Boże, ale się cieszę, że znam w końcu płeć, teraz mogę już zamawiać jakieś rzeczy nie trapiąc się, że się okaże dziewczynka. 😜 😜


Nawet nie mow :P ja tez znam ale boje sie ze mi powie ze jednak Chlopczyk ... udusze lekarza wtedy bo juz przygotowalam kilka rzeczy typowo dla dziewczynki 😜


Nawet nie mówcie 😞 Ja po dwóch synkach jestem tak szczęśliwa, że będę miała córeczkę. Gdyby się okazało, że jednak trzeci chłopak to byłoby mi troszkę smutno.

Nie martw się 🙂 🙂 Do trzech razy sztuka 😜 Mała będzie miała ochroniarzy w braciach. 🙂 🙂 Zawsze chciałam starsze rodzeństwo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Lydzia o sukieneczki się nie martw 🙂 Jak wyjdą jakieś niespodzianki to to tak jak pisałaś będziemy się wymieniać ciuszkami 😜 😜 A tak swoją drogą to takie niespodzianki są bardzo możliwe, tyle nas przecież jest. No ciekawe.. 🤨 🤨


już za parę miesięcy sie przekonamy 🙂 jak ten czas ucieka- niedawno były dwie krechy na teście a teraz zostały nie całe 3 miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia o sukieneczki się nie martw 🙂 Jak wyjdą jakieś niespodzianki to to tak jak pisałaś będziemy się wymieniać ciuszkami 😜 😜 A tak swoją drogą to takie niespodzianki są bardzo możliwe, tyle nas przecież jest. No ciekawe.. 🤨 🤨


już za parę miesięcy sie przekonamy 🙂 jak ten czas ucieka- niedawno były dwie krechy na teście a teraz zostały nie całe 3 miesiące

Pamiętam to, jak dziś. 2 dni przed świętami niespodzianka, a teraz już środek maja. Jak mi mówili, że raz dwa to zleci to jakoś nie słuchałam, a tu coraz bliżej co porodu, a ja im bliżej tym zaczynam się bardziej bać. 🙂 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
Drogie brzuszki, pomocy! W środe mam zamawiam wózek, wiem że źle robie ciagle oglądając różne modele bo coraz trudniej sie przez to zdecydować...
Dlatego zwracam sie z prośba...ułatwcie mi wybór i powiedzcie jaki model wybrac i przedewszystkim kolor! Chciałabym kolor uniwersalny wybrać tak na wszelkie W, bo różnie może być...
Moge liczyć na pomoc?
Z góry dzieki

http://allegro.pl/wozek-sprinter-fotelik-torba-gwarancja-sklep-i1601612346.html
http://allegro.pl/raf-pol-wozek-wielofunkcyjny-smart-fotelik-gratis-i1601481292.html
http://allegro.pl/zestaw-baby-merc-wozek-merc-s6-fotelik-tacka-i1592530147.html

Który z tych 3 wybrać? 🤢

z tych 3 to najbardziej podoba mi się pierwszy, a co do koloru to ja preferuje wszelkie odmiany pomarańczowego i zielonego 😉 i wydaje mi sie, że te kolorki to właśnie takie neutralne-i dla chłopca i dla dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
ja na razie staram się porodem nie nakręcać, ale nie ma to jak znajome wszystko ze szczegółami muszą opowiadać 🙂
Andzelika- damy radę ile kobiet to przeżyło 🙂 a sierpnióweczki są twarde 😉

A wiesz Lydzia, że to mnie jedynie pociesza 😜 😁 Jak mnie strach dopada to właśnie sobie tłumaczę, ta to przeżyła, tamta też to dlaczego nie ja. No, ale wiadomo strach jakiś jest, bo towarzyszy temu ból. Dać radę musimy 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
ja na razie staram się porodem nie nakręcać, ale nie ma to jak znajome wszystko ze szczegółami muszą opowiadać 🙂
Andzelika- damy radę ile kobiet to przeżyło 🙂 a sierpnióweczki są twarde 😉

A wiesz Lydzia, że to mnie jedynie pociesza 😜 😁 Jak mnie strach dopada to właśnie sobie tłumaczę, ta to przeżyła, tamta też to dlaczego nie ja. No, ale wiadomo strach jakiś jest, bo towarzyszy temu ból. Dać radę musimy 😜 😜


a ta nagroda jaką dostaniemy warta jest każdego bólu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
popatrzcie ile ta babeczka musiała nosić
http://demotywatory.pl/27606/Macierzynstwo

Widzę, że w demotywatorach gustujesz 😜 Jaki ona już duży brzuch miała będąc tak mniej więcej jak my 😲 😮 I jaka skóra po porodzie,aż nie możliwe że tak brzuch się naciągnął 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
popatrzcie ile ta babeczka musiała nosić
http://demotywatory.pl/27606/Macierzynstwo

Widzę, że w demotywatorach gustujesz 😜 Jaki ona już duży brzuch miała będąc tak mniej więcej jak my 😲 😮 I jaka skóra po porodzie,aż nie możliwe że tak brzuch się naciągnął 😮 😮


czymś trzeba się zająć dla zabicia czasu 😉
kuzynka miała bliźniaki i po urodzeniu śmiali się, że jeszcze jedno tam zostało- tak się skóra naciągnęła. Ale z biegiem czasu się "wsysła"

Ja na razie uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...