Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Madalena dobrze, że wszystko u Ciebie w porządku, odpoczywaj jak najwięcej i dziękujemy że dałaś nam znać, dziś moją pierwszą myślą po przebudzeniu było co u Madaleny, bo wczoraj dobrych wieści nie doczytałam.
Mapa dnia już bez przykrych dolegliwości. Ja też biorę antybiotyk bo u mnie jakieś drożdżaki się pojawiły 🤨 co prawda nie mam żadnych odczuć tylko więcej wydzieliny, ale to same w sobie też nie za bardzo przyjemne.
Daniela jak tam budowa? Ja założyłam wczoraj forum na muratorze o naszej 🙂 korzystając, że na brzuszkach taka cisza była.
Wszystkim mamusiom miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Madalena dobrze, że wszystko u Ciebie w porządku, odpoczywaj jak najwięcej i dziękujemy że dałaś nam znać, dziś moją pierwszą myślą po przebudzeniu było co u Madaleny, bo wczoraj dobrych wieści nie doczytałam.
Mapa dnia już bez przykrych dolegliwości. Ja też biorę antybiotyk bo u mnie jakieś drożdżaki się pojawiły 🤨 co prawda nie mam żadnych odczuć tylko więcej wydzieliny, ale to same w sobie też nie za bardzo przyjemne.
Daniela jak tam budowa? Ja założyłam wczoraj forum na muratorze o naszej 🙂 korzystając, że na brzuszkach taka cisza była.
Wszystkim mamusiom miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzucholki 🙂
przed wyjsciem do pracy zajrzałam żeby się przywitać i zaraz zmykam 😉

madalena, cieszę się, że wszystko ok u Ciebie, odpoczywaj kobitko 😘

aaa, wczoraj pisałam w sprawie wózków i w sumie mam mozliwosc zakupienia tego modelu ZICO za 1300zł z gondolą, spacerówką, fotelikiem i parasolką do spacerówki oraz pozostałymi akcesoriami... Trochę kusząca propozycja, choć nie ukrywam, że ten ESPACE ciut bardziej mi sie podoba 😉 no ale zobaczymy jeszcze 😜 może uda mi sie gdzies znaleść go "na żywo" i pomacać 😜
DO PÓZNIEJ DZIEWCZYNKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Kurcze, myslałam, że w końcu od początku mojej kariery na forum będe pierwsza a tu juz laseczki mnie ubiegły 😜 😜 😜 😜 😜
Madziu dobrze, ze z toba i dzidzia wszystko oki. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja mam takie bole co wieczór więc juz sie przywzyczaiłam. 🙂
My dzisiaj na badania dlatego tak o swicie musiałam wstać 🤢 🤢 🤢 🤢 Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze. 😉 Do póżniej brzucholki 😉
WSTAWAC ŚPIOCHY 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołek każesz wstawać - wstajemy 😉
Choć ja dziś od 5 na nogach. Obudziłam się i strasznie chciałao mi się siusiu a że dziś idę na badania no to musiałam wstać złapać umyć się itd. Aaaaa... no i upiekłam ciasto dla kolegi 😉 Właśnie siedzi w piekarniku 😉 Obiecałam ciacho kumplowi z pracy w zeszłym tygodniu więc się zdziwi jak dziś dostanie 😉
bo po badaniach jadę do pracy "postudiować".
Dziś idę robić glukozę... Nie wiem jak ja to wytrzymam bo słodkości wogóle mi nie wsmak, ale cóż trzeba!

Widziałam że wczoraj ostra dyskusja o siostrach była... Ja mam i starsze i młodsze rodzeństwo więc znam to z dwóch stron! Potem poczytam ...

Dobrze że z magdaleną wszystko dobrze!

Miłęgo dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki 🙂
Wszystkim mamciom co maja dzis wizyte zycze aby wszystko było ok 🙂
Magda dobrze ze z Toba wszystko wporzadku 🙂

Ja mam wizyte jutro i juz sie nie moge doczekac 🙂
Do pozniej buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki 🙂

Ja dziś na dłużej hehe chyba 🙂 🙂 🙂
Co do komunii to wszystko się udało. No pogoda mogłaby nas bardziej rozpieścić, ale i tak się cieszę że przestało padać tuż przed rozpoczęciem, bo byłaby masakra. Jak wstałam rano i zobaczyłam jak leje miałam dość. Atmosfera w domu od razu zrobiła się nerwowa. Ale potem wszystko się ułożyło. Emilka wyglądała ładnie, na mojej sukience nikt nie zauważył renowacji. Prezenty się podobały itp.
Także już mamy po. Jeszcze biały tydzień i luz 🙂 🙂 🙂

Przyznam że nie doczytałam wszystkiego o czym pisałyście. Wiem, ze o siostrach. Hehe ja mam tylko młodszego brata, ale jakoś przez całe życie ciężko z nim złapać wspólny język, mimo że dzieli nas tylko 2 lata różnicy.
Co do grzybicy Mapa nie martw się. MI się to przyplątało dwa razy w życiu i zawsze w ciąży. Ja brałam globulki pimafucort, odczułam ulgę już po pierwszej dawce, i dodatkowo profilaktycznie juz po leczeniu dostałam taki żel AbiOfem, który niby odbudowuje florę pochwy itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam większość 😎
witam nową mamuśkę 🙂
malstep i siehankowa zdjęcia w awatarze super 🙃
p0xia ja też planuję kupno nawilżacza i mam zamiar kupić ten co Diviana jak dobrze pamiętam www.nawilzacz.com/
ja od wczoraj się strasznie czuję od początku ciąży pierwszy raz miałam styczność z muszlą 🤢
masakra jakaś 😞 myślałam że mi przeszło ale teraz znów mi się niedobrze robi i w gardle pali 😮
czy to normalne? Czy może powinnam się zacząć martwić?

miłego dnia mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya myślę że nie masz się czym martwić. Jak pali w gardle to chyba zgaga daje o sobie znać, a niestety niektórzy reagują na nią wymiotami 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo, i marta zawitała 😉 fajnie, że komunia się udała 🙂 mnie czeka za rok u mojego chrześniaka 😮 kurcze, już komunia, a pamiętam jak taki masiupeńki był 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta super że komunia się udała 🙂
zapomniałam życzyć chorującym mamuśkom szybkiego powotu do zdrowia 🙂
tym mamuśkom co mają dziś wizyty życzę powodzenia i czekamy na wieści 🙂

ja zabieram się za robotę chociaż nie wiem jak wytrzymam jeszcze 8 godzin z bolącym brzuchem i wrażeniem że zaraz zwymiotuję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
Weszłam sprawdzić aktualności, ale zaraz zmykam.
Niestety muszę dziś solidnie popracować 😞 więc zajrzę do was około południa.
Teraz póki jeszcze mam jako taki zapał to wolę to wykorzystać, bo wiem, że z każdą godzina będzie tylko gorzej 😉
Marta, dobrze, że wam się komunia udała i przestało padać. Bo u nas lało cały dzień.
Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya, to uciekaj do łóżka i opoczywaj ! Ja zauważyłam, że już coraz ciężej wstaje mi się rano... Pobudka o 6. nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy 😜 i czasem tak sobie myslę, że w sumie to na L4 już bym poszła 😉 wtedy mogłabym pospać do 8. , pozniej poleżeć na tarasie i korzystać ze słoneczka....ahhh 😎 ale z drugiej strony to nie chciałoby mi się siedzieć samej w domu do wieczora 😉 hehe, normalnie nie dogodzi babie w ciąży 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Przepraszam, że Was tak nastraszyłam. Na szczęście tak jak pisała Wam Marta u nas jest ok. Dostałam porządny opieprz od lekarza, że się nie oszczędzam i zachowuję jak nie w ciąży. Na szczęście skurcze ustały po drugiej dawce nospy forte i magnezie. Przyznałam się bez bicia, że to chyba spowodowane było zbyt szybką jazdą samochodem. W sobotę pojechaliśmy do znajomych po za miasto a z powrotem odwoził nas przyjaciel mojego m a on jeździ jak szalony. Nie pomogły prośby, żeby zwolnił. A do tego te nasze drogi, dziura na dziurze. Każdy dołek się odczuwa. Dlatego uważajcie bo mój gin powiedział, że zna przypadki że od takiej jazdy samochodem rozpoczęły się zbyt wczesne porody. A to naprawdę wyglądało jak rozpoczynająca się akcja porodowa. Jeden mam już za sobą więc dlatego tak się przestraszyłam bo ten ból był mi już znajomy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena, serio jazda samochodem może wywołać wcześniejszy poród ? 😮 kurcze, bo ja do pracy dojeżdzam 21km w jedną stronę i to przez takie dziurska, że gorszych to naprawde nigdzie nie widziałam 😮 aniołek pewnie może coś powiedzieć nt. drogi przez Piławe Dolną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kochana może wywołać przed wczesny poród. Bo od zbyt gwałtownych ruchów macica zaczyna się kurczyć a wtedy może dojść do rozwarcia i dalej już wiecie co... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po weekendzie 😆
idę zaparzyć sobie kawkę i będę czytać zaległości 🙂
Madzia widzę że coś się działo - całe szczęście że dobrze się zakończyło...tak czasami się zapomina o brzuszku i zasuwa jak dawniej a organizm sam się upomina o swoje
mam nadzieję że więcej niespodzianek nie było,zaraz odczytam....ale najpierw kawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, to chyba o to mojemu ginowi chodziło, że chyba najwyższy czas na L4, bo w tym okresie dojazdy do pracy nie są już najlepszym pomysłem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki, bo oglądam właśnie kołderki i poduszki do wózków i łóżeczek, ale gdzieś wyczytała, że poduszki nie są zalecane dla maluchów.... co o tym myslicie? czy w takim razie kupić same kołderki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamusie
Jejku mi też jakoś ciężej się wstaje, jeszcze bym pospała gdyby nie głód 😠
Pogoda jako taka, myślę że słonce mnie odwiedzi dziś 😜 😜
Siehankowa Ja mam poduszkę do wózka, te z tych kompletów są strasznie płaskie, żeby chyba tylko było na czym główkę położyć, a jak nie można poduszki co ? 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Brzuszki, bo oglądam właśnie kołderki i poduszki do wózków i łóżeczek, ale gdzieś wyczytała, że poduszki nie są zalecane dla maluchów.... co o tym myslicie? czy w takim razie kupić same kołderki?
Ja nie używam poduszki w wózku. Pod kocyk czy materacyk połozony na dnie ukladam w miejscu głowki dwie złożone pieluszki tetrowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, ja gdzieś na jakiemś forum wyczytałam, że właśnie dziecko powinno chyba do roku spać na płaskim, bez poduszki... no ale to moja pierwsza ciąża, więc nie mam doswiadczenia, dlatego ,liczę na mamuski z doświadczeniem, że coś doradzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Brzuszki, bo oglądam właśnie kołderki i poduszki do wózków i łóżeczek, ale gdzieś wyczytała, że poduszki nie są zalecane dla maluchów.... co o tym myslicie? czy w takim razie kupić same kołderki?
Ja nie używam poduszki w wózku. Pod kocyk czy materacyk połozony na dnie ukladam w miejscu głowki dwie złożone pieluszki tetrowe.

ooo, martula, dziękuję za szybką odpowiedz 😘 a w łózeczku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...