Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aasia napisał(a):
Miałyście kiedys takie skurcze?? Co na to pomaga??

na skurcze to chyba magnez... ale pewna nie jestem, bo jeszcze nie miałam tej "przyjemności" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):


aasia, a może Ty polecisz mi jakiś fajny sklep z wózkami we Wrocku ? 😉 albo Ty marta, w Kłodzku 😉 bo do Was to mam w miare blisko, więc warto zajrzeć 🙂


siehankowa jeśli chodzi o Wrocłąw to z czystym sercem moge Ci polecić hurtownie z artykułami dziecięcymi "Bajka" to jest na ul. Długosza. Sklep ten jest bardzo dobrze wyposażony, ja tam kupiłam całą wyprawkę dla maluszka. Jest też bardzo dużo rodzaji wózków.
Natomiast my z moim m kupiliśmy wózek w Dzierżoniowie w takim dużym sklepie jeśli dobrze pamietam to Świat Dziecka. Jak mój m wróci z pracy to napisze dokładny adres bo ja nie kojarze teraz ulicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia, w Świecie Dziecka w Dzierżoniowie byłam ostatnio, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko 😉 poza tym bardzo zniechęciłam się tym sklepem, bo pytałam o łóżeczko KLUPS kolor Teak, a sprzedawczyni pokazuje mi łóżeczko w kolorze orzech i wmawia, że to kolor Teak 😮 no więc mówię jej, że to kolor Orzech, na co ona pokazuje takie samo łóżeczko w tym samym kolorze i mówi: "nie, to jest orzech" 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
aasia, w Świecie Dziecka w Dzierżoniowie byłam ostatnio, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko 😉 poza tym bardzo zniechęciłam się tym sklepem, bo pytałam o łóżeczko KLUPS kolor Teak, a sprzedawczyni pokazuje mi łóżeczko w kolorze orzech i wmawia, że to kolor Teak 😮 no więc mówię jej, że to kolor Orzech, na co ona pokazuje takie samo łóżeczko w tym samym kolorze i mówi: "nie, to jest orzech" 😮 😮 😮


Widziałam że pisałaś wcześniej o Baby Maxie, ja tak jak Marta nie polecam tego sklepu. Generalnie bardzo przereklamowany przynajmniej ten co jest na Bielanach. Bylismy tam i jest on duzy ale za bardzo wyboru to nie ma. Beznadziejna obsługa a jesli chodzi o wózki to wiekszośc z Chicco.
Z takich wiekszych sklepów jest tez Askot i jeden sklep na Gaju ale nie moge sobie przypomnieć nazwy. Jak znajde w necie to dam Ci znać.
Tak jak wcześniej napisałam z czystym sercem moge polecić Bajke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):

Miałyście kiedys takie skurcze?? Co na to pomaga??


ja miałam 1 raz - odtąd biorę asmag forte czyli magnez i nie mam 😉
Diviana jeszcze o potasie pisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie Baby max odpuszczę sobie i wybiore się do tej Bajki 😉 nawet mniej więcej wiem jak tam jechać, bo to blisko kardiologa dziecięcego, gdzie z moją siostrą jezdziłyśmy i z jej niuńką, więc nie będzie problemu z trafieniem 😜
a jeżeli tam nie wybiore żadnego wózka, to zaryzykuje skusze się na ten z firmy ANMAR z all... i więcej nie będe oglądać żadnych wózków 😜 bo im więcej oglądam, tym gorzej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wychodzi na to że mam niedobór magnezu i potasu. Tylko dziwi mnie to troche bo od poczatku ciąży biore Pharmaton Matruelle są to multiwitaminy i minerały.
A wizyte u gina mam dopiero 24 maja 🥴 może same [przejdą te skurcze. A narazie mój m musi zamienić się w osobistego masazyste łydek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia i tak dzidzius ci zabierze wszystko co najlepsze od ciebie a tobie witamin zabraknie 🙂
Nawet jak bierzesz multiwitaminy
Ja bralam tez dla kobiet w ciazy od samego poczatku i za malo mam anemie co z tego ze biore zelazo 2x dziennie jak i to za malo jest.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek masz ślicznych syneczków, brzeszek też 😁
aasia ja też mam skurcze w łydkach, niekiedy jak mnie złapie to aż mi się płakać chce.
Winą tego stanu jest niedobór magnezu.
Przy następnej wizycie powiedz swojemu ginowi to ci zleci odpowiednią dawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia ja jak czuję ,że mnie łapie skurcz (a często sie zdarza) to odginam mocno stopę palcami do góry - ile sie tylko da i przechodzi bez bólu 🙂 - no i dodatkowo magnez biorę - dobrze jest też pić sok pomidorowy ale ja akurat nie przepadam - wolę świeże pomidorki 😜
włąśnie uspałam Bartusia - jaki spokój nastał hihi
dzieciaki jeszcze w szkole a mąż w pracy to mam chwilkę tylko dla siebie 🤪
zrobię sobie pedicure 🙃 a co....póki jeszcze sięgam hehe...
buziaki - do później 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam jeszcze raz 🙂 Ja juz po wizycie 😁 Dzisiaj mnie przebadał i powiedzial ze wszystko jest ok 😉 bruszek w sam raz szyjka mcicy w pozadeczku wiec zdrowa jak rybka jestem 😉 cisnienie mi mierzyl 120/70 😁 Suuper 🙂 I ze tak wszystko ok to stwierdzilam ze wytrzymam do 6 czerwca na to USG 🙂

Nastepna wizyta za 4 tyg 🙂 Jak zwykle .. Jutro ide na glukoze ... fuuuuuj ... 50g mam 🙂 dostawałyscie recepte na glukoze czy to bez recepty jest ? No i oczywiscie mocz i morfologia .. jak co miesiac 🙂

Co do laktatorów to mi bedzie potrzebny na 100% bo od pazdziernika do szkoly bede chodzila i mleczko bede musiala odciagnac i zostawic zeby malenstwo mialo co jesc pod moja nieobecnosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Witam jeszcze raz 🙂 Ja juz po wizycie 😁 Dzisiaj mnie przebadał i powiedzial ze wszystko jest ok 😉 bruszek w sam raz szyjka mcicy w pozadeczku wiec zdrowa jak rybka jestem 😉 cisnienie mi mierzyl 120/70 😁 Suuper 🙂 I ze tak wszystko ok to stwierdzilam ze wytrzymam do 6 czerwca na to USG 🙂

Nastepna wizyta za 4 tyg 🙂 Jak zwykle .. Jutro ide na glukoze ... fuuuuuj ... 50g mam 🙂 dostawałyscie recepte na glukoze czy to bez recepty jest ? No i oczywiscie mocz i morfologia .. jak co miesiac 🙂


Co do laktatorów to mi bedzie potrzebny na 100% bo od pazdziernika do szkoly bede chodzila i mleczko bede musiala odciagnac i zostawic zeby malenstwo mialo co jesc pod moja nieobecnosc 🙂


Wszystkie wyniki robię prywatnie, więc nie wiem czy glukoza na receptę jest, bo i to ją muszę kupić, ale wydaje mi się, że to chyba niedrogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...