Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

p0xia napisał(a):
heh dokladnie :P...

W ciazy tez nie powinno sie : pic kawy, opalac i przebywac na sloncu, siedziec przed kompem, farbowac wlosów... heh :P nam wogole nic nie wolno ..:P tylko lezec i pachniec najlepiej 😜 ...

Kawy to nie lubię, więc nie mam z tym problemu, ale opalałam się ostatnio, brzuch miałam zakryty oczywiście, włosy tez farbowałam. Wczoraj babcia mojego Kuby się zapytała czy mi położna nie powiedziała że nie powinnam malować paznokci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
Andzelika, jak ja byłam ostatnio na basenie, to tez widziałam młodą dziewczynę, która miała mnóstwo włosów pod pachą 😮 masakra jakaś!!! i do tego pływała kraulem odsłaniając swoją dżungle, bez żadnego skrepowania 😮

Hehehe, nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Lato 40 stopni, fuuuj 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
heh dokladnie :P...

W ciazy tez nie powinno sie : pic kawy, opalac i przebywac na sloncu, siedziec przed kompem, farbowac wlosów... heh :P nam wogole nic nie wolno ..:P tylko lezec i pachniec najlepiej 😜 ...

Kawy to nie lubię, więc nie mam z tym problemu, ale opalałam się ostatnio, brzuch miałam zakryty oczywiście, włosy tez farbowałam. Wczoraj babcia mojego Kuby się zapytała czy mi położna nie powiedziała że nie powinnam malować paznokci 😁 😁 😁


Ja tez kawy nie lubie haha 🙂 mamy duzo wspolnego 😜 .. Wlosow juz nie farbuje ale to dlatego ze chcialam zejsc do swojego koloru i udalo mi sie 🙂.. a wiadomo ze slonca nie da sie uniknac.. a blada chodzic nie zamierzam, Takw iec widzisz kremu do depilacji niby tez sie nie powinno, ale jednak zaryzykuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa ja znalazłam sprzedawce na allegro co będę zamawiała rzeczy od niego, bo ma właściwie wszystko co chcę. Co prawda ma 16 komentarzy negatywnych, ale od jakiejś babki popieprzonej typu "Grzechotka smiechu warte! Przeciez to w ogole nie grzechocze!". Ale ma strasznie dużo pozytywnych.
To jego rzeczy http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4222926&order=t&p=1
A tu komentarze http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
heh dokladnie :P...

W ciazy tez nie powinno sie : pic kawy, opalac i przebywac na sloncu, siedziec przed kompem, farbowac wlosów... heh :P nam wogole nic nie wolno ..:P tylko lezec i pachniec najlepiej 😜 ...

Kawy to nie lubię, więc nie mam z tym problemu, ale opalałam się ostatnio, brzuch miałam zakryty oczywiście, włosy tez farbowałam. Wczoraj babcia mojego Kuby się zapytała czy mi położna nie powiedziała że nie powinnam malować paznokci 😁 😁 😁


Ja tez kawy nie lubie haha 🙂 mamy duzo wspolnego 😜 .. Wlosow juz nie farbuje ale to dlatego ze chcialam zejsc do swojego koloru i udalo mi sie 🙂.. a wiadomo ze slonca nie da sie uniknac.. a blada chodzic nie zamierzam, Takw iec widzisz kremu do depilacji niby tez sie nie powinno, ale jednak zaryzykuje 🙂

Hehe też chciałam zejść do naturalnego, ale zwątpiłam i zrobiłam balejaż 😁 😁
Co do słońca to się sama wystawiłam, bo blada byłam. 😜 Ale mój balsam brązujący działa cuda.
A jeszcze się chciałam Cb zapytać czy twój chłopak starszy od Cb? Wyprzedzę Twoje pytanie, mój jest w moim wieku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Siehankowa ja znalazłam sprzedawce na allegro co będę zamawiała rzeczy od niego, bo ma właściwie wszystko co chcę. Co prawda ma 16 komentarzy negatywnych, ale od jakiejś babki popieprzonej typu "Grzechotka smiechu warte! Przeciez to w ogole nie grzechocze!". Ale ma strasznie dużo pozytywnych.
To jego rzeczy http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4222926&order=t&p=1
A tu komentarze http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_all


Przy okazji Ja dziekuje :P pewnie skorzystam 🙂 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
heh dokladnie :P...

W ciazy tez nie powinno sie : pic kawy, opalac i przebywac na sloncu, siedziec przed kompem, farbowac wlosów... heh :P nam wogole nic nie wolno ..:P tylko lezec i pachniec najlepiej 😜 ...

Kawy to nie lubię, więc nie mam z tym problemu, ale opalałam się ostatnio, brzuch miałam zakryty oczywiście, włosy tez farbowałam. Wczoraj babcia mojego Kuby się zapytała czy mi położna nie powiedziała że nie powinnam malować paznokci 😁 😁 😁


Ja tez kawy nie lubie haha 🙂 mamy duzo wspolnego 😜 .. Wlosow juz nie farbuje ale to dlatego ze chcialam zejsc do swojego koloru i udalo mi sie 🙂.. a wiadomo ze slonca nie da sie uniknac.. a blada chodzic nie zamierzam, Takw iec widzisz kremu do depilacji niby tez sie nie powinno, ale jednak zaryzykuje 🙂

Hehe też chciałam zejść do naturalnego, ale zwątpiłam i zrobiłam balejaż 😁 😁
Co do słońca to się sama wystawiłam, bo blada byłam. 😜 Ale mój balsam brązujący działa cuda.
A jeszcze się chciałam Cb zapytać czy twój chłopak starszy od Cb? Wyprzedzę Twoje pytanie, mój jest w moim wieku 😜


HEh moj ma 28 lat :P i juz jednego synka bo wpadl w wieku 18 lat :P jego synek mial teraz komunie 🙂 ale mi jego przeszlosc nie przeszkadza 🙂 Kazdy zasluguje na szanse 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Siehankowa ja znalazłam sprzedawce na allegro co będę zamawiała rzeczy od niego, bo ma właściwie wszystko co chcę. Co prawda ma 16 komentarzy negatywnych, ale od jakiejś babki popieprzonej typu "Grzechotka smiechu warte! Przeciez to w ogole nie grzechocze!". Ale ma strasznie dużo pozytywnych.
To jego rzeczy http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4222926&order=t&p=1
A tu komentarze http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_all

ooo, dziękuje bardzo, zabieram się za przegladanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Hehe 😜 😜 Jutro czeka mnie 75g glukozy. Ciekawe jak bardzo gorsze od 50g. 🤢
Boże jem, jem i jem i nie jestem najedzona. 😁 😁


Tez bym tak chciala ale ja jednak pilnuuje sie ... bo mi juz udka w ciazy przytyly 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się jeszcze zapytać z jakiej firmy kupujecie kosmetyki? Bo słyszałam, że z J&J są uczulające, ja myślałam nad Nive. Bo jakoś lubię tą firmę. Wiem, że chusteczki będę z niej na bank kupowała, bo mam sprawdzone i jak dla mnie są lepsze od Pampersa. Ale reszta to nie wiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Hehe 😜 😜 Jutro czeka mnie 75g glukozy. Ciekawe jak bardzo gorsze od 50g. 🤢
Boże jem, jem i jem i nie jestem najedzona. 😁 😁


Tez bym tak chciala ale ja jednak pilnuuje sie ... bo mi juz udka w ciazy przytyly 😞 😞

Ja w 5 tyg przytyłam 5kg. Moja położna nie wierzyła, bo mówi że nie widać po mnie. Więc mam już +9.
Ja przed jedzeniem piję szklankę wody żeby mniej zjeść, ale nie działa. Wcześniej to nic nie jadłam, a teraz mam ciągle ochotę na hod-doga 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Hehe 😜 😜 Jutro czeka mnie 75g glukozy. Ciekawe jak bardzo gorsze od 50g. 🤢
Boże jem, jem i jem i nie jestem najedzona. 😁 😁


Tez bym tak chciala ale ja jednak pilnuuje sie ... bo mi juz udka w ciazy przytyly 😞 😞

Ja w 5 tyg przytyłam 5kg. Moja położna nie wierzyła, bo mówi że nie widać po mnie. Więc mam już +9.
Ja przed jedzeniem piję szklankę wody żeby mniej zjeść, ale nie działa. Wcześniej to nic nie jadłam, a teraz mam ciągle ochotę na hod-doga 😁 😁 😁


A ja na nutelle ... Ale ty mas zbardzo ladna figure ... a ja zawsze nie dosc ze troszke w udach to teraz jeszcze wiecej.. zawsze booki to teraz jeszcze wiecej.. no i 4 litery ehh.. zalamka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie teraz tak chyba zaczynam tyć. Patrze po spodniach, które kupiłam na początku ciąży trochę za duże, a teraz jeszcze chwila i bd za małe. 😁 Muszę ograniczyć picie coli, bo to sam cukier. Ale jak się potwierdzi, że mam cukrzyce to dietka. Moja fryzjerka właśnie miała cukrzyce przez co nie mogła sobie na wsztstko pozwolić i tylko na brzuchu przytyła 😜 Ach marzenia hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj babeczki , raptem chwile mnie nie było a tu tyle stron do nadrobienia 🙂

Dziękuje wam bardzo za opinie na temat wózeczka..i wiecie co...większosc z was mówi by wybrac ten http://allegro.pl/wozek-sprinter-fotelik-torba-gwarancja-sklep-i1601612346.html
ja równiez najbardziej nad tym myślałam..co do koloru dalej nie wiem ale to już mniejszy problem (oby tylko mój wybór okazał sie trafny i by go mieli bo bede musiała 21 dni czekac 😞 )...

Jesli chodzi o domowe sposoby na zgage to jesli nie mam już tabletek Gaviscon 🤨 to pije mleko - łagodzi troszke zgage, łyżeczka cukru też mi pomaga 🙂

Co do wagi..ja mam już +12 i po 20 sie okaże ile jeszcze mam na + 🤢
Całe szczęście ,że 90% idzie w brzuszek bynajmniej u mnie...

Co do płci maleństwa no to licze na to ,że Filipek (przyzwyczaiłam się już 😜 ), ale na ostatnim USG lekarz do mnie z pytaniem:
- chłopczyk?
- no tak doktor mówił!
- nooo na to wychodzi....

Co byście myślały po takiej odpowiedzi? Usg jest starego typu, 🥴 może mały nie kwapi się by pokazać swe "klejnoty", 😉 może wstydliwy jest...no ja sie nie dziwie - jak można tak z klejnotkami do ekranu od razu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziewczyny zaczyna się robić nie ciekawie. Nie chcę Was straszyć ale znowu boli mnie brzuch tak jak na okres do tego robi się twardy. Dzidzia co prawda się rusza więc z nią chyba wszystko ok. Ale zaczęłam się poważnie zastanawiać czy nie jechać na pogotowie. Zaraz łyknę drugą no-spe forte i jak nie pomoże to jadę do szpitala. Trzymajcie kciuki, żeby samo przeszło.
Mam takiego stracha, że cholera. Mój synek urodził się prawie dwa tygodnie po terminie i nie chciałabym żeby tym razem poród odbył się dużo przed. 😞 😞
Jak coś to napiszę sms do Marty-lion co i jak żeby Wam mogła napisać co się z nami dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka poproś lekarza żeby Ci pokazał klejnoty, ja widziałam małego siusiaczka, byłam tak podekscytowana, jak zobaczyłam hehe, bo normalnie to jest tak widoczne 😁 😁

A kolor jak dla Filipka oczywiście to mi się podoba 6, chyba że bardziej fikuśny to 9 i 11 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Kurcze dziewczyny zaczyna się robić nie ciekawie. Nie chcę Was straszyć ale znowu boli mnie brzuch tak jak na okres do tego robi się twardy. Dzidzia co prawda się rusza więc z nią chyba wszystko ok. Ale zaczęłam się poważnie zastanawiać czy nie jechać na pogotowie. Zaraz łyknę drugą no-spe forte i jak nie pomoże to jadę do szpitala. Trzymajcie kciuki, żeby samo przeszło.
Mam takiego stracha, że cholera. Mój synek urodził się prawie dwa tygodnie po terminie i nie chciałabym żeby tym razem poród odbył się dużo przed. 😞 😞
Jak coś to napiszę sms do Marty-lion co i jak żeby Wam mogła napisać co się z nami dzieje.


Jesli sie tak martwisz to moze faktycznie pojedz .. moze ci cos doradza i pomoga ... bo nie ma co sie denerwowac !!.. Trzymam kciuki za ciebie i maluszka !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
U mnie już wszystko dobrze bo brzuszek już dziś nie boli 🙂
Aniołek mnie też dzidzia kopie i rusza się w różnych miejscach,raz na samiuśkim dole raz gddzies na wysokości pępka,widocznie tak musi myć.Maluch jest jeszcze mały a nadal ma dużo miejsca więc może pływać po całym brzuchouli 😁
Siehankowa ten drugi wózek fajow 🙂ale w tej cenie znalazłabyś albo na all,albo jakbyś dobrze poszukała w sklepie Jedo Fyn 🙂i nie wiem jakie opinie są o nim,może poszukaj na necie.
agapurka mnie też najbardziej wizualnie podoba się ten trzeci,ale jakościowo go nie znam,może też poszukaj opini na necie.
poxiaco do wizyty u gina,to przed tylko golarka no i mycie,ale mój gin ma łazienkę dla kobiet,więc przed położeniem się na fotel i tak zawsze u niego się jeszcze raz myję 🙂
A z goleniem '' mariolki '' też mam już duże problemy,ale lusterko i sprawa załatwiona 🙂
co to ja jeszcze chciałam napisać..... jak mi się przypomni to dopiszę....
Pogoda du d...y więc pewnie niedługo będziemy się zbierać z działki do domku 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...