Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

p0xia napisał(a):
Mi lekarz tez powiedzial ze wyyyraznie widzi wargi sromowe haha 🙂 :P a stary niejest bo zaraz po trzydziestce gdzies 😜 to chyba ze wzrokiem u niego jeszcze ok 😜 🙂


Niepotrzebnie się nakręcasz 😜 😜 Zresztą lekarze, jak nie są pewni to chyba nie mówią, bądź mówią na ile procent. Mi właśnie powiedziała, że nie sztuka powiedzieć, ważne żeby dobrze rozpoznać. Aa teraz tak sobie myślę, czy kiedyś jakiś lekarz powiedział komuś źle, tak żeby niespodzianka była hehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Mi lekarz tez powiedzial ze wyyyraznie widzi wargi sromowe haha 🙂 :P a stary niejest bo zaraz po trzydziestce gdzies 😜 to chyba ze wzrokiem u niego jeszcze ok 😜 🙂



mi pani tez powiedziala ze widzi wargi i nie ma nic z czego mialby zrobic sie siusiak ale 100% pewnosci to po porodzie bede miala 😁 😁 ale we wtorek mam nadzieje juz nie bedzie zadnych watpliwosci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
p0xia napisał(a):
znacie jakies domowe sposoby na zgage ?? .. bo straaaasznie mnie meczy 😞

Mnie trochę przechodzi po wodzie mineralnej niegazowanej, albo po czymś słodkim 🙂


słodkiego probowalam i bylo jeszcze gorzej 😞 wlasnie chyba najlepiej ta woda mineralna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
Mi lekarz tez powiedzial ze wyyyraznie widzi wargi sromowe haha 🙂 :P a stary niejest bo zaraz po trzydziestce gdzies 😜 to chyba ze wzrokiem u niego jeszcze ok 😜 🙂


Niepotrzebnie się nakręcasz 😜 😜 Zresztą lekarze, jak nie są pewni to chyba nie mówią, bądź mówią na ile procent. Mi właśnie powiedziała, że nie sztuka powiedzieć, ważne żeby dobrze rozpoznać. Aa teraz tak sobie myślę, czy kiedyś jakiś lekarz powiedział komuś źle, tak żeby niespodzianka była hehe 😁 😁 😁


moja kuzynka miala 4 usg na kazdym widziano dziewczynke, dwa tyg przed porodem bylam z nia i okazalo sie ze jajka jak orzechy 😁 dlatego dopuszczam do siebie mozliwosc ze lekarz mogl sie pomylic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
p0xia napisał(a):
znacie jakies domowe sposoby na zgage ?? .. bo straaaasznie mnie meczy 😞


mi pomaga smietana w dowolnych ilościach poniewaz uwielbiam 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Ciepłe mleko, siemie podobno pomagają. A mi wczoraj przeszło po szklance zimnej coli. Ale to chyba zbieg okoliczności 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
p0xia napisał(a):
Mi lekarz tez powiedzial ze wyyyraznie widzi wargi sromowe haha 🙂 :P a stary niejest bo zaraz po trzydziestce gdzies 😜 to chyba ze wzrokiem u niego jeszcze ok 😜 🙂



mi pani tez powiedziala ze widzi wargi i nie ma nic z czego mialby zrobic sie siusiak ale 100% pewnosci to po porodzie bede miala 😁 😁 ale we wtorek mam nadzieje juz nie bedzie zadnych watpliwosci 😆


Haha no to fakt pewnosc mamy dopiero po porodzie :P ...

Dziewczyny mam smieszne i bardzo intymne pytanie :P:P az mi troche glupio :P no ale w sumie po to jestesmy tu zeby pytac :P ... Przygotowujecie sie jakos szczegolnie na wizyte u ginekologa 😜 .. ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
Mi lekarz tez powiedzial ze wyyyraznie widzi wargi sromowe haha 🙂 :P a stary niejest bo zaraz po trzydziestce gdzies 😜 to chyba ze wzrokiem u niego jeszcze ok 😜 🙂


Niepotrzebnie się nakręcasz 😜 😜 Zresztą lekarze, jak nie są pewni to chyba nie mówią, bądź mówią na ile procent. Mi właśnie powiedziała, że nie sztuka powiedzieć, ważne żeby dobrze rozpoznać. Aa teraz tak sobie myślę, czy kiedyś jakiś lekarz powiedział komuś źle, tak żeby niespodzianka była hehe 😁 😁 😁


moja kuzynka miala 4 usg na kazdym widziano dziewczynke, dwa tyg przed porodem bylam z nia i okazalo sie ze jajka jak orzechy 😁 dlatego dopuszczam do siebie mozliwosc ze lekarz mogl sie pomylic

Ja jakoś nie dopuszczam do siebie takiej myśli 😠 😜 😜 Mojej kuzynce, jak się okazało że jest dziewczynka, nie chłopczyk po porodzie to nie umiała dojść do siebie, w takim szoku była 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
Mi lekarz tez powiedzial ze wyyyraznie widzi wargi sromowe haha 🙂 :P a stary niejest bo zaraz po trzydziestce gdzies 😜 to chyba ze wzrokiem u niego jeszcze ok 😜 🙂


Niepotrzebnie się nakręcasz 😜 😜 Zresztą lekarze, jak nie są pewni to chyba nie mówią, bądź mówią na ile procent. Mi właśnie powiedziała, że nie sztuka powiedzieć, ważne żeby dobrze rozpoznać. Aa teraz tak sobie myślę, czy kiedyś jakiś lekarz powiedział komuś źle, tak żeby niespodzianka była hehe 😁 😁 😁


moja kuzynka miala 4 usg na kazdym widziano dziewczynke, dwa tyg przed porodem bylam z nia i okazalo sie ze jajka jak orzechy 😁 dlatego dopuszczam do siebie mozliwosc ze lekarz mogl sie pomylic


Kurka nie strasz mnieee 😜 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pOxia hehe 😁 😁 Myślałam, że z czymś wypalisz 🤪 🤪
Ja się dokładnie golę, teraz się aż zacięłam przed wizytą i się mnie lekarka pytała czy już ciężej widzę, a ja właśnie że nie 😁 😁 😁 Tylko chciałam być dokładna i przedobrzyłam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia nie strasze tylko wiem ze kazdy moze sie pomylic nawet kilka razy.......ale tak sobie mysle ze w jednej rodzinie ( bliskiej) w tak krotkimm czasie nie moze zdarzyc sie dwa razy taki sam przypadek i moja malutka coreczka nie okaze sie chlopaczkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Dziewczyny mam smieszne i bardzo intymne pytanie :P:P az mi troche glupio :P no ale w sumie po to jestesmy tu zeby pytac :P ... Przygotowujecie sie jakos szczegolnie na wizyte u ginekologa 😜 .. ??

p0xia, no obowiązkowo mycie i golenie 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hah to dobrzee 🙂 Bo ja tez ... tylko ze moja mama mi mowi ze dziwna jestem ... ze ona to sie nie przejmowala goleniem jak chodzila do ginkologa i ze ja tez nie musze ... ale tak głupio by bylo isc z czuprynka haha :P .. ja to juz nic nie widze oprocz brzucha wiec uzywam kremu do depilacji i lusterkoo ... bo bala bym sie ze sie pozacinam za bardzo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tam nie wyobrazam sobie iść nie ogolona do gina 😁 i też niestety mam juz problemy z goleniem, ale na szczęscie istnieje coś takiego jak lusterko, więc jakoś daje rade 😁
a kiedyś któras z dziewczyn pisała, chyba aniołek , że jej partner pomaga przy goleniu 😁 więc w sumie zawsze to 2in1 -przyjemne z pożytecznym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh dokladnie :P...

W ciazy tez nie powinno sie : pic kawy, opalac i przebywac na sloncu, siedziec przed kompem, farbowac wlosów... heh :P nam wogole nic nie wolno ..:P tylko lezec i pachniec najlepiej 😜 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę widziała to też zasięgnę pomocy lusterka 🙂
Jak na razie jeszcze daje sama radę. Też sobie nie wyobrażam nie ogolić się na wizytę.
A najbardziej mnie przerażają takie kobiety, które się w ogóle nie golą. Widziałam taki przypadek nie raz na basenie, jak kobieta paradowała z "dżunglą".
Jak pracowałam w sklepie dziecięcym mojej cioci w wakacje, to tam przychodziła tam taka klientka bardzo łada,która miała takie włosy pod pachami, większe niż nie jeden facet. Troszkę nie estetyczne i odrażające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a może macie jakiegos poleconego sprzedawce na all, bądz jakis slkep na necie, u którego mozna zamówić więcej rzeczy dla dzidziusia, np. kosmetyki, smoczki, butelki? bo w sumie takie rzeczy wolałabym przez all zamówić, ale to jest płacalne jak zamawia sie u jednej osoby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, jak ja byłam ostatnio na basenie, to tez widziałam młodą dziewczynę, która miała mnóstwo włosów pod pachą 😮 masakra jakaś!!! i do tego pływała kraulem odsłaniając swoją dżungle, bez żadnego skrepowania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...