Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂
WITAJ KAROLCIA 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Wkońcu się do Nas odezwalas 🤪 Super, że z Toba i z dzidzia wszystko oki. I trzymamy kciuki oby tak było juz do końca 😉 😉 😉 😉
A my juz troszkę lepiej, gardełko tak nie boli ale jeszcze jestesmy połamane. tzn bardziej ja bo Oliwka to buszuje na maksa 🤪 🤪 🤪
Witam nowa mamusię. kurcze, cały czas nas przybywa 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Mam takie pytanie co do ktg gdzie sie je robi? w szpitalu? i czy trzeba skierowanie?


Jola mój lekarz ma KTG w gabinecie, więc jak chce to ide do polożnej i słuchamy serduszka od reki. 🙂 musisz się doweidziec czy u Ciebie nie ma w gabinecie sprzętu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i bede trzymac mocno kciuki za Ciebie i za dzidziusia, bo na pewno wszystko bedzie dobrze 🙂 I bardzo dobrze ze zareagowałas odpowiednio wczenie i nie zdazyło sie stac nic złego. Teraz w szpitalu nie dadza Tobie i dziecku zrobic nic złego 🙂

Co to ktg to moj gin tez ma w gabinecie. Tzn w poczekalni w osobnym pomieszczeniu i kazda dziewczyna po 30 tyg jest podłaczana i z zapisem idzie na wizyte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania musimy scignac naszych ginow moze wreszcie uslyszymy serduszka naszych pociech 🙂

zobaczcie jakie slodkie jakbym miala dziewczynke od razu bym zamowila 😁
http://allegro.pl/szydelkowa-czapka-nowosc-chrzest-roczek-i1595144381.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
ania musimy scignac naszych ginow moze wreszcie uslyszymy serduszka naszych pociech 🙂

zobaczcie jakie slodkie jakbym miala dziewczynke od razu bym zamowila 😁
http://allegro.pl/szydelkowa-czapka-nowosc-chrzest-roczek-i1595144381.html

Super są te rzeczy ręcznie robione na tym allegro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Mam takie pytanie co do ktg gdzie sie je robi? w szpitalu? i czy trzeba skierowanie?


Jola mój lekarz ma KTG w gabinecie, więc jak chce to ide do polożnej i słuchamy serduszka od reki. 🙂 musisz się doweidziec czy u Ciebie nie ma w gabinecie sprzętu. 🙂

chyba nie ma 😞
ale chodzi mi o te badanie w 40tc co jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
aniolek82 kuruj się i odpoczywaj jak najwięcej!!!!


Kurujemy sie Madziu 🙂 Do poniedziałku mamy lezec plackiem. 🙂 Ale do was kochaniutkie musiałam zajzeć. 😉 a teraz jakoś trudno mi odejśc od kompa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
ania musimy scignac naszych ginow moze wreszcie uslyszymy serduszka naszych pociech 🙂

zobaczcie jakie slodkie jakbym miala dziewczynke od razu bym zamowila 😁
http://allegro.pl/szydelkowa-czapka-nowosc-chrzest-roczek-i1595144381.html

teraz to się nie damy w końcu do sierpnióweczek należymy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was przepraszam dziewczyny, że jestem ostatnio mało aktywna na forum. Ale mam siłę tylko Was podczytywać bo od tego niskiego ciśnienia jestem nie do życia. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Ja was przepraszam dziewczyny, że jestem ostatnio mało aktywna na forum. Ale mam siłę tylko Was podczytywać bo od tego niskiego ciśnienia jestem nie do życia. 😞 😞 😞


Współczuję Madzia, ja jestem niskociśnieniowiec więc wiem co znaczy niskie ciśnienie i jak sie wtedy czlowiek czuje. Ostatnio jechalam autkiem i tez mi cisnienie spadlo, więc szybko za telefon i dzwonie do mamy zeby w razie w wiedziała co się ze mna dzieje. gadam przez ten telefon a tu zza rogu wyskakuje policja jak mi cisnienie skoczylo do góry to odrazu lepiej się poczułam 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak bylam w srode w szkole rodzenia to tam dziewczyna mowila, ze jej dzidzius ulozyl sie na wspak i bedzie maila cesarke powiedziala, ze jemu jest tak wygodnie i tak lezy. Chociaz mowila ze czasem sie przekreca, ale lekarz jej powiedzial ze i tak wroci, bo mu tak wygodnie od poczatku.

A druga znowu dziewczyna bardzo fajna, na ostatnim spotkaniu mowila, ze byla u zaprzyjaznionego lekarza okulisty 🙂 i mowi ze tez bedzie miala cesarke. boi sie porodu naturalnego.

No nie wiedzialam,ze az tak bo raczej dziewczyny chca rodzic naturalnie zeby potem nie cierpiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Dziewczynki jak to zrobić, żeby moje suwaczki były cały czas widoczne? Czy za każdym razem mam wklejać linki?

Kod suwaczka musisz wkleić w podpis w swoim profilu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Dziewczynki jak to zrobić, żeby moje suwaczki były cały czas widoczne? Czy za każdym razem mam wklejać linki?


Witaj. Musisz edytować swój profil i wkleić suwak w zakładce forum, podpis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂

Jestem po glukozie i ....chyba jestem psycholem, bo strasznie mi smakowała 🤪 🤪 🤪 aż żałowałam, że to tylko pół szklanki było ☺️
Fakt faktem, że wzięłam ze sobą wielką cytrynę i całą ją wcisnęłam, więc moja glukoza miała dość kwaskowy smak 😉
Jedyną niedogodnością było to, że musiałam siedzieć godzinę na baaaardzo niewygodnej drewnianej ławeczce, a Liwia po tym zastrzyku glukozy strasznie się rozbrykała i nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji 😉

Karolcia jak to dobrze, że się odezwałaś, bo my tu wszystkie odchodziłyśmy od zmysłów!!!
Trzymamy z Liwcią mocno kciuki za Ciebie i Wiktorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...