Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Powinnam. Ale z trzech powodów tego nie robię. Po pierwsze to już półmetek ciązy i troszkę już chyba późno na zmianę, a na początku rzeczywiście musiałam częściej chodzić. Po drugie ten, którego mam obecnie jest ordynatorem w naszym szpitalu i troszkę bałabym się konsekwencji, na a po trzecie ogólnie to dobry fachowiec tylko kłamczuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 napisał(a):
Hej brzuszki!

Na wstepie humor - zła jak osa jestem! 😠Poszłam na badania, miałam mieć ten test glukozowy. Stoje w kolejce, przychodzi moja kolei i dowiaduje sie,że mam przyjśc we wtorek bo dziś mnie nie przyjmą i mam sobie glukoze w aptece kupić i z nią do nich przyjść! No szlag mnie mało nie trafił...a najlepsze jest to,że laboratorium jest czynne 1,5h!, bede musiała z 1h wczesniej przychodzic by se miejsce zaklepać. Kocham nasz polski NFZ, naszych lekarzy którzy łaske robią ,że pacjenta poinformują...Oj...dobrze że uciekam w sierpniu nach Deutschland. 😜


agapurka trzymaj się, ja też robiłam dwa podejścia do glukozy a na dokładkę mam ją powtórzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie później Was przeczytam 🙂

Ja po wizycie, wszystko z dzidzią dobrze, posłuchałam serduszka
Wyniki złe i tak jak mówiłyście anemia 🤢 Dostałam tradyferon i aspargin i te bolące łydki to właśnie przez niedobór żelaza.
Oczywiście dietkę tez muszę zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Witajcie później Was przeczytam 🙂

Ja po wizycie, wszystko z dzidzią dobrze, posłuchałam serduszka
Wyniki złe i tak jak mówiłyście anemia 🤢 Dostałam tradyferon i aspargin i te bolące łydki to właśnie przez niedobór żelaza.
Oczywiście dietkę tez muszę zmienić.


Daniela to super, że z dzidzią ok. A powiedział Ci gin ile waży bobasek? Przy zmianie diety będę trzymała za Ciebie kciuki. Mi ostatnio najbardziej smakuje ciemny chleb, żywiecka i mega dużo musztardy 😁 Ostatnio na pomidora też posmarowałam musztardę 😉
Nie martw się tylko bardzo bo to Ci nie pomoże. Więcej warzyw i wszysto wróci do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Powinnam. Ale z trzech powodów tego nie robię. Po pierwsze to już półmetek ciązy i troszkę już chyba późno na zmianę, a na początku rzeczywiście musiałam częściej chodzić. Po drugie ten, którego mam obecnie jest ordynatorem w naszym szpitalu i troszkę bałabym się konsekwencji, na a po trzecie ogólnie to dobry fachowiec tylko kłamczuch 😁

Jak ordynator to nogami i rękami się trzymaj. 😁 😁 Ja właśnie błąd zrobiłam, że u mnie do ordynatora nie poszłam, no ale u mnie ordynator to czysty cham. Ale położna mi powiedziała, że pacjentki jego mają lepiej na porodówce. No cóż.. 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wagi to mi się wydaję, że mój Oliwier to będzie jakiś olbrzym. 920g waży, niby według tego kalkulatora od K8_online dobrze, lekarka powiedziała że książkowo, ale nie wiem czy nie za dużo urósł ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
A ja mam dziewczyny do was pytanko: co ile macie wyznaczane wizyty, bo ja co dwa tygodnie. Z jednej strony dobrze, bo wiem co z małą, z drugiej - zawsze większy wydatek. Poza tym mój gin ma jedną niemała wadę. Wmawia mi, że l4 może mi wydać tylko na dwa tygodnie, bo więcej ZUS nie zaakceptuje. Według mnie to bzdura, ale chętnie posłucham(poczytam) waszych opinii.


Ja dzisiaj dostałam zwolnienie od lekarza i chciałam tylko do końca mają-czyli na 2tyg a ona do mnie mówi a nie chcesz na 30dni!? więc Twój gin chyba cię w błąd wprowadza.
No i witaj w naszym gronie 🙂
A wizyty miałam co 3tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Daniela napisał(a):
Witajcie później Was przeczytam 🙂

Ja po wizycie, wszystko z dzidzią dobrze, posłuchałam serduszka
Wyniki złe i tak jak mówiłyście anemia 🤢 Dostałam tradyferon i aspargin i te bolące łydki to właśnie przez niedobór żelaza.
Oczywiście dietkę tez muszę zmienić.


Daniela to super, że z dzidzią ok. A powiedział Ci gin ile waży bobasek? Przy zmianie diety będę trzymała za Ciebie kciuki. Mi ostatnio najbardziej smakuje ciemny chleb, żywiecka i mega dużo musztardy 😁 Ostatnio na pomidora też posmarowałam musztardę 😉
Nie martw się tylko bardzo bo to Ci nie pomoże. Więcej warzyw i wszysto wróci do normy.


Nie powiedziała ile bo nie robiła USG tylko chyba tym detektorem czy jak to się tam nazywa 🙂 mnie słuchała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Daniela czyli też masz wolne od pracy? 🙂


Tak mapa 🙂 do końca maja na zwolnieniu. A później to nie wiem zobaczę bo ja mam dzialalność no i zobaczę jak na tym wyjdę 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Mi tez nie powiedział, szkoda. W 30 tyg obiecał. Daniela jak Ty się czujesz?


Ogólnie w miarę chociaż bardzo łydki mnie bolą ale to z braku żelaza. W nocy wstaję ze 3 razy na siusiu 🤢 więc nie bardzo się wysypiam ale trzeba się juz powoli przyzwyczajać 😁 😁 😁 A ty Jak Kornelka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela wieści super - a anemia przejdzie 🙃 jeszcze trochę i świeże warzywka pójdą w ruch to i wyniki podskoczą 😉
Jola powodzenia na wizycie
ja ogarniam chałupkę heh...zupka ugotowana,ciasto upieczone jeszcze naleśniki z mięsem będę smażyć 😜
Córcia nie poszła dziś do szkoły to i mi pomaga 😆
Ann Ty chyba pytałaś o starszaki moje...dobrze przyjęły wieść że chcemy jeszcze malucha a i po porodzie zakochane były w Bartusiu - tylko czasami nie chce im się z nim bawić - cóż to już nastolatki hihi
teraz też nie moga się doczekać kolejnego bobasa 😜 a Bartuś klepie mnie po brzuchu i mówi : dzidzia,dzidzia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Daniela ja tez biore tardyferon i wyniki mi sie troche poprawily, ale co do diety to nie zmienilam a co ci kazala jesc?

Ja chodze do ordynatora na poczatku byl spoko ale juz go nie lubie 😠


Warzywa i owoce, pić sok z buraków, jeść pietruszkę dużo pietruszki, brokuły. Ogólnie zieleninę 😁. Ograniczyć chleb, makaron i jak to powiedziała "pyry" (ziemniaki)

A czemu nie lubisz już swojego lekarza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łydzia fajnie ze z dzidzia wszystko ok, jeszcze nie zdazyłam Ci pogratulowac 🙂
Witaj ann 🙂
Marta na pewno znajdziesz jakies rozwiazanie z sukienka, ale tak jak ktos juz napisał to szczyt zeby z takich materiałów robic, zeby zaraz sie popsuła
Daniela nie martw sie anemia to podobno czeste w ciazy i na pewno bedzie ok, najwazniejsze ze serducho bije
Wszystkim mamciom zycze milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo lekarzy ja chodze do ordynatora szpitala oddalonego odemnie sporo drogi, ale to swietny lekarz i mam wizyty co 4 tygodnie z tego wzgledu ze wszystko jest ok. A to ze lepiej traktuja na porodowce, to wg mnie to prawda, zwłaszcza w mniejszych miastach i miasteczkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agat19 napisał(a):
Marta na pewno znajdziesz jakies rozwiazanie z sukienka, ale tak jak ktos juz napisał to szczyt zeby z takich materiałów robic, zeby zaraz sie popsuła
Dzięki dziewczyny. No własnie to chyba poprostu pech. Bo materiał wygląda na porządny i mało to ona nie kosztowała. Będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wizyty miałam co 4 tyg od początku, ostatnią miałam po 5, a teraz mam za 2 tyg. z racji na złe badania. Ale teraz to już częściej będziemy mieć? Bo pisałyście, że od któregoś tygodnia są już częstsze 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
agat19 napisał(a):
Marta na pewno znajdziesz jakies rozwiazanie z sukienka, ale tak jak ktos juz napisał to szczyt zeby z takich materiałów robic, zeby zaraz sie popsuła
Dzięki dziewczyny. No własnie to chyba poprostu pech. Bo materiał wygląda na porządny i mało to ona nie kosztowała. Będzie dobrze.

Marta po komunii to będziesz się śmiała, że tyle zachodu przez tą sukienkę było. 🙂 Ja na wesele nie wiem nigdy w co mam się ubrać. A jak już po wszystkim to się śmieję, że tyle wkurzania zwyczjnie niepotrzebnie 🙂 🙂 Nie martw się 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki mam problem i chc iałabym sie poradzić..
Macie problem bądź jakies dolegliwości z piersiami? Ja od pewnego czasu zauwazyłam,że lewa pierś jest sporo większa i brodawka też. 🥴Pare tygodni temu zauwazyłam że juz mam siare w obu piersiach, tymczasem po stanikach widze,że od dłuższego czasu siara nie wydziela sie....
Dziś mam wrażenie "wrażliwej piersi", pobolewa mnie ta lewa pierś..może być tak że po prostu w tej lewej jest juz pokarm a w prawej nie i stąd te dolegliwości? 🥴 Może w prawej bedzie ok jak zaczne karmić? Wizyte mam u gina dopiero po 20... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...