Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kobietki 😆

marta-lion trzymam kciuki za przygotowania-jak będzie chłodniej założysz bolerko
i będziesz piękna 😉
Choć to wkurzające przy nowym zakupie 😠

aniolek82 zdrówka Kochana 😘
Ja wychowałam się w domu i zawsze bałam się burz,
ale odkąd mieszkam w bloku to je uwielbiam ☺️

ann5353 witaj wśród nas 😆

jolajola81 trzymam kciuki za wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
Witajcie.

Przepraszam, że dopiero teraz, ale jakaś masakra. Czasu brak na wszystko.
Co do kiecki, dziękują wam, ale i tak nie zdąży do niedzieli nic do mnie dojść. Musze coś wymyślić.
A z moja no cóż wsadziłam ją do płukania, żeby była miękka i się nie elektryzowała. I pralka mi ją tak pozaciągała, że na całej są takie małe niteczki jakby była prana przynajmniej 20 razy.
Wczoraj goliłam ją taka golarką do ubrań, no jakoś to bedzie (chyba).

Przepraszam, ale nie doczytałam was. Więc życze tylko miłego dnia.


Marta, ty się dobrze zastanów. Jakby coś to służę pomocą. A DHL może ci dostarczyć sukienkę na jutro 🙂 więc się nie martw.
Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamcie 🙂

Wlasnie wstalam pokopana przez Niunie 😜 .. juz po sniadanku 🙂

Oj ja to bym bardzo nie chciala zeby Niunia okazala sie Niunkiem ..., bo baardzo chcialam dziewczynke, wszyscy mowili ze bede miala chlopca a USG wykazalo ze bedzie po mojemu (jak narazie) :P

Zobaczymy moze za poltora tygodnia 🙂

Andzelika ... Chodzisz jeszcze do szkoly czy nie ? I wogole to planujesz jakis slub czy narazie nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dziewczyny do was pytanko: co ile macie wyznaczane wizyty, bo ja co dwa tygodnie. Z jednej strony dobrze, bo wiem co z małą, z drugiej - zawsze większy wydatek. Poza tym mój gin ma jedną niemała wadę. Wmawia mi, że l4 może mi wydać tylko na dwa tygodnie, bo więcej ZUS nie zaakceptuje. Według mnie to bzdura, ale chętnie posłucham(poczytam) waszych opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
A ja mam dziewczyny do was pytanko: co ile macie wyznaczane wizyty, bo ja co dwa tygodnie. Z jednej strony dobrze, bo wiem co z małą, z drugiej - zawsze większy wydatek. Poza tym mój gin ma jedną niemała wadę. Wmawia mi, że l4 może mi wydać tylko na dwa tygodnie, bo więcej ZUS nie zaakceptuje. Według mnie to bzdura, ale chętnie posłucham(poczytam) waszych opinii.


ann5353 ja mam teraz co miesiąc.
Podobno po 30tc są zalecane co 2 tyg.
I w poniedziałek dostałam pierwsze zwolnienia na 30 dni.
To podobno max jaki można dostać w naszym przypadku-ZUS się nie czepia 😉
Owszem jeśli nie jest się w ciąży zwolnienia 30-dniowe są praktycznie od reki
poddawane kontroli, ale w ciąży nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
U mnie pogoda sie zepsuła,zimno i pada deszcz.A ja na 12 do fryzjera jade,w niedziele tez jedziemy na komunię.
A mi dzis znowu taki ciężko,w nocy nie mogłam znowu spać.Tez tak macie??Ja juz nie pamietam kiedy całą noc przespałam.a teraz jeszcze ciagle w nocy chce mi się siusiu.
marta-lion w niedziele zpowiadaja nie za ciekawa pogode,wiec załozysz jakis zakiet i chyba bedzie dobrze.
jola i daniela powodzenia na badaniach 🙂
aniolek kuruj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pOxia Do szkoły chodzę, jak jest jakiś sprawdzian ważniejszy, z tego względu, że na początku strasznie źle się czułam i tak już zostało. Jak jest coś do zaliczenia to z klasy piszą, bądź wychowawca. On akurat to jest na prawdę świetny, więc nie ma najmniejszego problemu. A z racji tego, że miałam dobre oceny, to nauczyciele też poszli mi na rękę. A jak u Ciebie?
Co do ślubu to, jak na razie nie planuję, chodź babcie z obu stron strasznie naciskają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
A ja mam dziewczyny do was pytanko: co ile macie wyznaczane wizyty, bo ja co dwa tygodnie. Z jednej strony dobrze, bo wiem co z małą, z drugiej - zawsze większy wydatek. Poza tym mój gin ma jedną niemała wadę. Wmawia mi, że l4 może mi wydać tylko na dwa tygodnie, bo więcej ZUS nie zaakceptuje. Według mnie to bzdura, ale chętnie posłucham(poczytam) waszych opinii.


ann5353 jeśli u Ciebie wszystko jest w porządku, nie ma komplikacji itp to mi to wygląda na wyciąganie kasy, bo zrozumiałam, że prywatnie chodzisz. L4 i 2 tyg to jakaś bajka. Ja mam od lutego i to są zwolnienia po 26, 28 dni i co tyle chodze na wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki mapa. Tak myślałam, ale chciałam się upewnić. No cóż lekarze wiedzą, że z kobiet w ciąży można ciągnąć kasę ile wlezie, bo nam zależy na dzidziusiach i chcemy dla nich jak najlepiej. Tylko dziwi mnie, że on takie bzdury gada, jakby myślał, że kobietom ciąża mózg zabrała i nie domyślimy się o co mu chodzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
pOxia Do szkoły chodzę, jak jest jakiś sprawdzian ważniejszy, z tego względu, że na początku strasznie źle się czułam i tak już zostało. Jak jest coś do zaliczenia to z klasy piszą, bądź wychowawca. On akurat to jest na prawdę świetny, więc nie ma najmniejszego problemu. A z racji tego, że miałam dobre oceny, to nauczyciele też poszli mi na rękę. A jak u Ciebie?
Co do ślubu to, jak na razie nie planuję, chodź babcie z obu stron strasznie naciskają.


Ja ze szkola mam podobnie 🙂 Wlasciwie to i tak bylo ostatnio duzo wolnego 🙂 Teraz chodze tak jak ty, jak musze cos poprawic nadrobic 🙂 Co do slubu to tez narazie nie planuje .. tak mysle ze 2 lub 3 lata poczekam jeszcze 🙂 po co sie spieszyc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
pOxia Do szkoły chodzę, jak jest jakiś sprawdzian ważniejszy, z tego względu, że na początku strasznie źle się czułam i tak już zostało. Jak jest coś do zaliczenia to z klasy piszą, bądź wychowawca. On akurat to jest na prawdę świetny, więc nie ma najmniejszego problemu. A z racji tego, że miałam dobre oceny, to nauczyciele też poszli mi na rękę. A jak u Ciebie?
Co do ślubu to, jak na razie nie planuję, chodź babcie z obu stron strasznie naciskają.


Ja ze szkola mam podobnie 🙂 Wlasciwie to i tak bylo ostatnio duzo wolnego 🙂 Teraz chodze tak jak ty, jak musze cos poprawic nadrobic 🙂 Co do slubu to tez narazie nie planuje .. tak mysle ze 2 lub 3 lata poczekam jeszcze 🙂 po co sie spieszyc :P

Racja nie ma potrzeby takiej, jak na razie. 😁 Też myślę, że jakoś za 2-3 lata 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Kobietki!

martuś.... to nie ciekawie z tą suknią... cholera.., robią teraz te szmatki z takich materiałów, że szkoda gadać.. a znowu, żeby coś było naprawdę dobrej jakości to trzeba fortunę wydać.. ale nie martw się.. zawsze któraś może coś przez kuriera podrzucić.. Choć w moje sukienki, to mogłabyś się ze trzy razy owinąć 😉

Ja zaraz wybywam do miasta, bo muszę na szybkiego jakiś czarny sweterek rozpinany kupić.. dziś rano zmarł mój wujek a nie mam nic ciemnego z długim rękawem, co by na siebie włożyć a ma być chłodno... tylko niestety, coś się rodzina wuja uparła by w niedzielę pogrzeb zrobić 😮 Nie wygląda mi to dobrze, bo w niedzielę, u nas w kościele jest tez komunia i nie chciałabym by np. w dzień komunii mojego dziecka był w tym samym kościele pogrzeb... Ale wszystko zależy od księdza.. może jednak przekona ich do pogrzebu w poniedziałek...
Ech.. uciekam kochane... do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!

Na wstepie humor - zła jak osa jestem! 😠Poszłam na badania, miałam mieć ten test glukozowy. Stoje w kolejce, przychodzi moja kolei i dowiaduje sie,że mam przyjśc we wtorek bo dziś mnie nie przyjmą i mam sobie glukoze w aptece kupić i z nią do nich przyjść! No szlag mnie mało nie trafił...a najlepsze jest to,że laboratorium jest czynne 1,5h!, bede musiała z 1h wczesniej przychodzic by se miejsce zaklepać. Kocham nasz polski NFZ, naszych lekarzy którzy łaske robią ,że pacjenta poinformują...Oj...dobrze że uciekam w sierpniu nach Deutschland. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kornelia. Rzeczywiście prywatnie chodzę. Problemy miałam na początku ciąży. w 7 tygodniu pobyt w szpitalu z podejrzeniem poronienia. Ale teraz jest już ok. Duphaston odstawiony i ogólnie ok.Po prostu lekarz chce wyciągnąć kasę i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
Dzięki Kornelia. Rzeczywiście prywatnie chodzę. Problemy miałam na początku ciąży. w 7 tygodniu pobyt w szpitalu z podejrzeniem poronienia. Ale teraz jest już ok. Duphaston odstawiony i ogólnie ok.Po prostu lekarz chce wyciągnąć kasę i tyle.

Zmien lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Dzięki Kornelia. Rzeczywiście prywatnie chodzę. Problemy miałam na początku ciąży. w 7 tygodniu pobyt w szpitalu z podejrzeniem poronienia. Ale teraz jest już ok. Duphaston odstawiony i ogólnie ok.Po prostu lekarz chce wyciągnąć kasę i tyle.

Żeby brzydko nie powiedzieć - DUPEK. Nie, jak oni mają czelność na kobietach w ciąży tak żerować. Paranoja jakaś. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...