Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny Wy też tak macie, ciągle jak pomyślę o karolcia12345i to nasuwają mi się czarne myśli. Jej długa nie obecność ciągle nie daje mi spokoju. Dzisiaj to nawet miałam jakieś brzydkie sny bo ciągle myślę że coś jej się stało niedobrego. Ehhhh mam nadzieje, że te przypuszczenia się nie potwierdzą i któregoś dnia odezwie się i powie że leżała w szpitalu i że z dzidzią i z nią jest już wszystko w porządku.

Ja myślę że zatrzymali ją w szpitalu i pewnie zapomniała spisac twój telefon, więc nic nie wiemy, myślę że skoro jej tak wszystkie radziłyśmy by czym pręcej pojechała do szpitala to tak zrobiła i teraz pewnie musi leżeć. Ja mam jakoś wizję że bedzie dobrze i z nią i z dzidziusiem.

Madalena już sobie wyobrażam brzuszki napadające na Fundację i robiące superwizję 🤪 😎 🤪 to byłoby niezłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie w pracy ni było internetu więc miałam trochę do nadrobienia 🤢 ale dałam radę 😎
kornelcia twój bobas naprawdę duży bo mój 21,6 miał 460
łydzia tydzień róźnicy to jakby jej wcale nie było 😜
asia, jola, kornelcia ślicznie wyglądacie 🙂
ja jestem padnięta z oknem burza a mnie jeszcze czeka spacer z psem 😞 a ja się boję burzy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny Wy też tak macie, ciągle jak pomyślę o karolcia12345i to nasuwają mi się czarne myśli. Jej długa nie obecność ciągle nie daje mi spokoju. Dzisiaj to nawet miałam jakieś brzydkie sny bo ciągle myślę że coś jej się stało niedobrego. Ehhhh mam nadzieje, że te przypuszczenia się nie potwierdzą i któregoś dnia odezwie się i powie że leżała w szpitalu i że z dzidzią i z nią jest już wszystko w porządku.


Ja też mam złe przeczucia. Wydaje mi się, że nigdy wcześniej Karolcia nie znikała na tak długo bez powodu.
Pewnie gdyby w jej przypadku chodziło o coś błahego to by już dawno do nas napisała.
Oby wszystko się jakoś ułożyło. Czytałam w necie, że nawet jeśli wody zaczną odchodzić zbyt wcześnie to czasem udaje się na jakiś czas powstrzymać poród.
Może po prostu bidulka leży w szpitalu.
Sama nie wiem co o tym myśleć. Szkoda, że nie zdążyła podać swojego nr telefonu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem spowrotem. Troszke zmeczona bo skosilam dzisiaj cale podworko a troche tego jest i wysprzatalam pol grajdola jakim jest garaz ;/ .. jeszcze tyle przede mna ... plecki mnie troszke bola 😞 Tez musze spogladnac na ta bielizne moze akurat cos wybiore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się podziewa Nasza Martusia?? coś dzisiaj mało aktywna na forum, chyba przygotowania do Komunii pełną parą 🙂

Kornelka również podzielam zdanie dziewcząt, że świetnie wyglądasz
Diviana oj przystopuj kochana, stanowczo za długo pracujesz.

Juto idę na wizytę, ciekawe czy będzie szybkie usg czy tylko standardowe badanie. Ból łydek mnie wykończy kupię jutro ten asmag lub zapytam jeszcze lekarza.
A przygotowanie "mariolki" to masakra jakaś ale mi ciężko było.... i jakoś tak krzywo mi wyszło wszystko 😁 😁 😁

U nas się chyba na jakąś wichurę zbiera wieje jak cholera i deszcz padać zaczyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena mnie tez meczy nieobecnosc karolci...jeszcze jak dzisiaj przeczytalam o tej dziewczynce urodzonej w lodzi co 440gram wazy to od razu o niej pomyslalam....ale ten maluszek to z blizniakow byl...mam nadzieje ze wszystko u niej ok...musi byc innej mysli do siebie nie dopuszczam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Nie było mnie od wczoraj,bo całe dwa dni korzystamy z mamą z pogody i sadzimy różne kwiatki i krzewy w ogrodzie,a wieczorem wracam tak padnięta ,że tylko spaciu 😁 Ale wpadam dziś się przywitać i powiedzieć że u mnie i dzidzi wszystko oki 🙂
Aha byliśmy dziś rano na badaniach,morfologia i mocz,no i ta nieszczęsna glukoza.Dałam radę ,wypiłam ciurkiem i nawet przez chwilę przez te dwie godzinki nie zrobiło się nie dobrze. Prawda że twarda jestem? 🙂 teraz czekam na wyniki 🙂
Zaraz nadrobię zaległości 80 stron 😮 😮 i dowiem się co u was 🙂 buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
A nie wiecie co z Andzelika ? odzywala sie dzisiaj ?


No, odzywała się, a jakże.
Z wieściami o SYNECZKU 🙂 🙂 🙂
jest po badaniach i u niej wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
p0xia napisał(a):
A nie wiecie co z Andzelika ? odzywala sie dzisiaj ?


No, odzywała się, a jakże.
Z wieściami o SYNECZKU 🙂 🙂 🙂
jest po badaniach i u niej wszystko ok.


Kurcze musialam gdzies przegapic ... 🤨 No nic Do Jutra Brzusie :* Kolorowych snów wam wszytskim zycze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wpadlam tylko na chwilę. Nie ma czasu na nic. Mnóstwo zajęć.. Teraz kręciłam Emilce papiloty na probę. Zobaczymy jutro co z tego wyjdzie.

Nie doczytałam wszystkiego. Wiem tylko że pisałyście o Karolci, też się o nią martwię.
Moniczek nie martw się ja tez miałam dziś burzę w domu i też płakałam, ale z powodu kiecki 😉

Postaram sie jeszcze zajrzec dziś.
Ale jesli mi się nie uda to życzę słodkich snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! ja dziś dzionek z m spędziłam... super, że w końcu jest.. u nas też co chwila się błyska... gdzieś to burzysko krąży, a ja wyłączam co chwila kompa, bo boję się panicznie burzy....
Moniczek... nie daj się, jeśli to chłop cię wkurzył, to nawet się tym nie przejmuj... to istoty mało myśląc a czasami za dużo gadające..... najzdrowiej to co gadają czasami bez sensu jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić...
a mnie już trzeci dzień brzusio pobolewa i cały czas twardy jest...nie wiem czemu... Mi gin nie mówił nic o no spię ale czy mogłabym ją wziąść, jak tak twardy brzuch mam ???
Marta, a jak tam po twojej burzy w domku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa nie przejmuj się. Mi też na USG wyszło, że jestem o tydzień krócej w ciąży niż wychodzi z OM. Termin przesunął mi się na tydzień później. Podobno norma to do 2 tygodni.
Niektóre dziewczyny piszą, że wg USG termin im się przybliżył a my niestety jesteśmy w tej drugiej grupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
mi też się wydaje, że tydzień to nie różnica, ale chwila stresu była 😞
A w przyszłym tyg czeka mnie glukoza 75 mg 🤢

ja dziś miałam 75mg i nie było tak źle 🙂 🙂dałam radę,ale piłam szybko ,ciurkiem,żeby za bardzo smaku nie czuć 😁 i 3 razy krew mi ciągneli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...