Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaa i na wtorek zapisalam sie na usg...mam ogromna nadzieje ze moja coreczka nie zrobi psikusa i nie okaze sie chlopaczkiem 😁 😁 😁 chociaz z genami m. to az tak bardzo by mnie to nie zdziwilo 😉 😉 😉
juz sie nie moge doczekac 6 tygodni nie widzialam maluszka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
ja dzidzi nie widzialam juz 5 tygodni .. a lekarz kazal od tej pory przyjsc dopiero 6 czerwca... ale nie wytrzymam tyle i jak juz pisalam poprosze go o skierowanie na nastpeny poniedzialek 🙂


ja to na usg chodze prywatnie bo moj lekarz twierdzi ze wystarczy w 12 tyg i kolo 34... a dla mnie to zdecydowanie za malo wiec poszlam jeszcze w 21 i teraz to bedzie 27 tydz.... a ze nawet jak dostane od niego skierowanie to i tak musze placic wiec sie nawet nie prosze bo i tak nie ma sensu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie przegladam zdiecia z 1 miesiaca przed ciaza ..:P Tesknie za ta opalenizna 😞 i za tym brzuuszkiem plaskim... i za.. hmm.. nie za udami nie :P bo sa tylko teraz troszke grubsze niz wtedy 😜
http://imageshack.us/photo/my-images/221/img7441h.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
p0xia napisał(a):
ja dzidzi nie widzialam juz 5 tygodni .. a lekarz kazal od tej pory przyjsc dopiero 6 czerwca... ale nie wytrzymam tyle i jak juz pisalam poprosze go o skierowanie na nastpeny poniedzialek 🙂


ja to na usg chodze prywatnie bo moj lekarz twierdzi ze wystarczy w 12 tyg i kolo 34... a dla mnie to zdecydowanie za malo wiec poszlam jeszcze w 21 i teraz to bedzie 27 tydz.... a ze nawet jak dostane od niego skierowanie to i tak musze placic wiec sie nawet nie prosze bo i tak nie ma sensu 🙃


Moj lekarz prywatnie przyjmuje w kazdy dzien oprocz Poniedzialku :P wiec wizyty mam tylko w poniedzialki :P i tez uwaza ze nie potrzeba chodzic tak czesto na usg .. ale kiedy ja mam taka potrzebe ?:P zeby zobaczyc moja malizne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
aaa i na wtorek zapisalam sie na usg...mam ogromna nadzieje ze moja coreczka nie zrobi psikusa i nie okaze sie chlopaczkiem 😁 😁 😁 chociaz z genami m. to az tak bardzo by mnie to nie zdziwilo 😉 😉 😉
juz sie nie moge doczekac 6 tygodni nie widzialam maluszka 🙂 🙂 🙂


Paninka powodzenia na wizycie życzę. Po wizycie koniecznie podziel się z nami swoją radością. U mnie coś się pogoda zmienia 😞
Kurcze dziewczyny, mam wyjazd w niedzielę i trochę sie boję bo to 3 godz w jedną stronę. Odchorowałam komunię a teraz po prostu nie mogę nie jechac. Babcia męża ma już 90 lat i chce się z nami zobaczyc. Nie mogę zrobic jej przykrości, zastanawiam się tylko co zobic, żeby znów nie odcierpiec. Myślę, że jak przystanki będziemy często robic to nie będzie tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia mi to o jakis amerykanskich naukowcach gada ze badaja jaki wplyw ma usg na zdrowie i ze nic nie udowodniono jeszcze ale za 30 lat moge odczuc skutki naswietlania 😮 😮 😮 moze mloda i glupia jestem ale nie mysle o tym co za 30 lat bedzie tylko o tym co u mojego dziecka slychac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
p0xia mi to o jakis amerykanskich naukowcach gada ze badaja jaki wplyw ma usg na zdrowie i ze nic nie udowodniono jeszcze ale za 30 lat moge odczuc skutki naswietlania 😮 😮 😮 moze mloda i glupia jestem ale nie mysle o tym co za 30 lat bedzie tylko o tym co u mojego dziecka slychac...


Dokladnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 wstyd sie przyznac ale zadzwonil wczoraj brat szwagra i powiedzial ze ma lozeczko w idealnym stanie, chce sie go pozbyc jak najszybciej bo nie ma miejsca i wczoraj bylam ogladac jest sliczne...juz przywiozlam...nie da sie ukryc poleglam... ale sie staral i pol zrobilam...zaden przyklad dla dziecka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może jak Wam się spodoba macierzyństwo to postaracie się szybciutko o rodzeństwo dla córeczki to wtedy drugie łóżeczko jak znalazł hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Ale co tam nie masz się co wstydzić. Jak by co to w zapasie będziesz miała drugie łóżeczko 🙂


oj nieeee... na tamto juz nie moge patrzec wczoraj to juz siekiery chcialam szukac....i jak mam nowe to nic mnie nie zmusi zeby tamto dalej nozykiem skrobac ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Albo może jak Wam się spodoba macierzyństwo to postaracie się szybciutko o rodzeństwo dla córeczki to wtedy drugie łóżeczko jak znalazł hihihi 😁


hahaha tylko ze jedno na drugim musialoby stac bo deficyt miejsca mamy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałaś, że dziadek to marzy już o wnuku wiec jak mu powiesz, że ma oskrobać dla przyszłego wnuka to czym prędzej zabierze się do roboty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostalam łużeczko dokladnie 3 razy uzywane bo synek znajomych wogole nie chcial w nim spac i spal z rodzicami na lozku i jest jasne.. zastanawiam sie czy nie przemalowac go na ciemny, pasowało by wtedy do wszystkich mebli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...