Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jola bardzo ładnie wygladasz 🙂Co do zimnych stóp,to ja tez mam często.Przedciąża tez mi sie to zdarzało i jeszcze rece miałam takie lodowate.
moniczek gdybys mieszkała blizej,to bym wpadła na ten obiadek 🙂
Puszczam małemu muzyke releksujaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
agusiakowalczyk uwierz mi dobieranego zrobic samemu to juz meczace sie robi.... rece opadaja gorzej jak nie wyjdzie 😠
Wiem, wiem... 🙂 ale ja lubię dobierane 🙂 I sama widzisz, jak się wszystkim podobają 😜 Mogę raz na jakiś czas podjechać i Ci zrobić! 😁 hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Lola bardzo łądnie wyglądasz 🙂 Ja to już nie wiem w co się ubrac 😞 W jednych bluzkach wyglądam jak beczka w drugich z jednej strony wystaje mi brzuszek a z drugiej...wiecie co 🙃 Wczoraj dostałam leginsy, ale myślałam, że są fajniejsze. Już nie piszcie o gotowaniu plissssss 🙃
Ja właśnie też się często zastanawiam... Te takie bardziej "ciążowe" rzeczy jeszcze odkładam na później... A teraz to czasem zakładam obcisłe, a czasem luźniejsze...
Jutro mam parapetówkę u kolegi i będą moi znajomi z LO, którzy mnie jeszcze nie widzieli z brzuszkiem i własnie cały czas się zastanawiam, co założyć! 😮 Czy bardziej obcisło... Czy lepiej luźniej... Sama nie wiem... I czy spodnie, czy leginsy...
Ciołek ze mnie, ze sobie tym tak zaprzątam głowę 😜 ...ale sama nie wiem, jak oni zareagują, jak mnie zobaczą, bo jestem pierwsza z naszej 'paczki' 😉 Niby już wiedzą - ale zobaczyć na żywo to co innego! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
agusiakowalczyk uwierz mi dobieranego zrobic samemu to juz meczace sie robi.... rece opadaja gorzej jak nie wyjdzie 😠
Wiem, wiem... 🙂 ale ja lubię dobierane 🙂 I sama widzisz, jak się wszystkim podobają 😜 Mogę raz na jakiś czas podjechać i Ci zrobić! 😁 hehehehe

Chyba bys musiala codziennie albo co drugi dzien hehe
zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj agapurka2 choć mam wrazenie, ze już cię witałam 🙂

Jola wyglądasz cudnie, tak słodko i spokojnie 🙂

Moniczek a czy ty nie mogłabyś blizej mieszkać, cholernie daleko na ten obiad 🙂 🙂 🙂

Andzelika gratuluję synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiakowalczyk załóż to w czym Ci wygodnie i w czym najlepiej się czujesz. Ja na wyjścia mam spódnicę na szelki z wyszytymi stopkami na przodzie. Nie chcę juz nic kupowac bo nie wiele do końca zostało. Mam fajną bluzkę ale nie miałam okazji jej założyc bo problem z dołem. Nie mam spodni a w leginsach zle się czuję bo bluzka jest krótka, tak do połowy bioder. Do spódnicy mi nie pasuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE SŁONECZKA 🙂
Wczoraj już nie mogłam zajrzeć- net padł 😞
Pisałyście o teściowych moja też wieloryb i myśli chyba, że miom marzeniem jest wyglądać jak ona, bo ciągle każe mi jeść i dziwnie sie dziwi, że lubie spacerować , i że to robie 🙂 🙂 🙂bo ona to tylko je i leży i nic wiecej!! aa i co chwila powtarza, że ładna to ja nie jestem i takie tam...
a poza tym wogóle mnie wkurza powiedziałam jej wczoraj, że nie muszą kupować wózka, bo moge wziąść od kuzynki jej słowa"wózek z oddzysku?!!"i głupia mina!!!!!!!a w mojej rodzine to norma, że jeżeli coś jest to sie daje dalej..skwitowałam to, że jak nie chcą zaoszczedzić to nie!
a oto co wybrałam dziś i za co ona zapłaci
http://www.coneco.pl/index.php?go=toledo
http://www.coneco.pl/index.php?go=apollo
http://www.coneco.pl/index.php?go=pioneer_alu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Agusiakowalczyk załóż to w czym Ci wygodnie i w czym najlepiej się czujesz. Ja na wyjścia mam spódnicę na szelki z wyszytymi stopkami na przodzie. Nie chcę juz nic kupowac bo nie wiele do końca zostało. Mam fajną bluzkę ale nie miałam okazji jej założyc bo problem z dołem. Nie mam spodni a w leginsach zle się czuję bo bluzka jest krótka, tak do połowy bioder. Do spódnicy mi nie pasuje 😉
A ja się we wszystkim dobrze czuję! 😁 W ciąży to nawet w leginsach chodzę, chociaż nogi to mam konkretne! 😜 ...ale co tam! 🙃
Z opisu to ta spódnica na szelki ze stópkami to musi być MEGA SŁODKA! 😁 Poprosimy o zdjęcie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 moja tesciowa tez lubi doradzac ale wie ze moze gadac a ja i tak po swojemu zrobie 😁 np. po co kupowac kolderke i poduszke skoro ona moze mi zrobic z pierza...tlumaczenia ze moga uczulac te jej piorka nie docieraja i np ze 120 na 70 cm to takie malenkie i ona zrobi wieksza posciel...pewnie gdzies 220 na 160cm zeby dobrze przykryc... 🤪 🤪 i twierdzi ze niereformowalna jestem...
a skoro Twoja chce placic to pewnie bierz nowe...ja to szukam oszczednosci jak moge przeciez czesto rzeczy po kims to jak nowe wygladaja bo ile taki maluszek z tego korzysta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81świetnie wygladasz 🙂
Ja dzis wybywam do siostry na grila wieczorkiem, własnie lece szukac białych kiełbasek z zołtym serem w srodku, naszła mnie na nie ochota i mam nadzieje ze w ktoryms sklepie dostane.
Co do tesciowych, to moja sie wtraca ale jak jej powiem ze cos mi nie pasuje to widac ze jest niezadowolona ale nie ustaje przy swoim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki wpadłam nadrobić zaległości i widze że mam do nadrobienia 50 stron, piszecie jak błyskawice 🙂 🙂 Dzisiaj mam egzamin także trzymajcie kciuki za mnie bo coś kiepsko to widze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Cześć dziewczynki wpadłam nadrobić zaległości i widze że mam do nadrobienia 50 stron, piszecie jak błyskawice 🙂 🙂 Dzisiaj mam egzamin także trzymajcie kciuki za mnie bo coś kiepsko to widze 🥴
Mmm - jakie ładne foto w avatarze! 🙂 kolejna laseczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
opowiem Wam coś ciekawego i przy okazji ponarzekam sobie troche 🙂 🙂 🙂
jak sie dowiedziała, że znów poszłam na l4 i zapytała jak tam mała to powiedziałam, że ok ale wysiłek taki jak maiłam w pracy już nie wskazany i wogóle to powiedziała, że ciąża to nie choroba ! na co ja jej szybko ale trzeba sie oszczedzać i odpoczywać 🙂! na co ona" ja dwie ciąże miałam i w żadnej nie odpoczywałam!"sobie pomyślałam Twoja sprawa co mnie to ja moge to korzystam!!aa i co chwila mi powtarza, że ona to w 9 m-ce okna myła!! 🙃 🙃 🙃 🙃
no ale to tyle mojego narzekania na "mamusie"
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teściowa na szczęście się nie wtrąca 🙂 czasem ma swoje pomysły i "złote rady" - ale ponieważ mieszka 140 km od nas, to rzadko muszę ich słuchać! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczynki 🙂 Co do ubioru to ja teraz chodze w luźniejszych ciuszkach bo nie lubię być "obciśnięta" założyłam w końcu spodnie ciążowe są super, kupiłam 5 bluzek jednego fasonu tylko różne kolory w tesco na wyprzedaży i chodze ciągle w tym samym można by rzec hihi. A co do teściowych to moja owszem jakbym jej pozwoliła to wykupiłaby całe sklepy i przywiozła, ale wcześniej musiałam ją ustawić jakieś 3 lata temu jak wpadła na genialny pomysł kupna domu na pół i sprzedaży naszych mieszkań, śmiałam się z tego ale jak przyszła babka oglądać nasze mieszkanie bo ona ich umówiła, to już sie wściekłam i powiedziałam jej to i owo co o tym myśle i od tamtej pory mam spokój wszystkie zakupy ze mną konsultuje teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 haha to jakbym moją teściową słyszała ona też mówiła że w dniu porodu jeszcze okna myła a wieczorem poszła rodzić, ale że jest pedantką i na porządki świąteczne musi brać dwa dni wolnego bo się nie wyrobi to rozumiem to mycie okien haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
opowiem Wam coś ciekawego i przy okazji ponarzekam sobie troche 🙂 🙂 🙂
jak sie dowiedziała, że znów poszłam na l4 i zapytała jak tam mała to powiedziałam, że ok ale wysiłek taki jak maiłam w pracy już nie wskazany i wogóle to powiedziała, że ciąża to nie choroba ! na co ja jej szybko ale trzeba sie oszczedzać i odpoczywać 🙂! na co ona" ja dwie ciąże miałam i w żadnej nie odpoczywałam!"sobie pomyślałam Twoja sprawa co mnie to ja moge to korzystam!!aa i co chwila mi powtarza, że ona to w 9 m-ce okna myła!! 🙃 🙃 🙃 🙃
no ale to tyle mojego narzekania na "mamusie"
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZE 🙂
Nawiedzona jakaś! 🙃
Moja teściowa ciągle powtarza, że była taka chuda... i w ciąży mało przytyła... i że dopiero po drugiej ciąży (z moim mężem) się roztyła 😜 To takie dyskretne psztyczki w moją stronę, bo ja do chudzielców nigdy nie należałam, a w ciąży dużo kg mi przybyło...
A moja mama z kolei cały czas mi mówi, że dobrze wyglądam, żebym jadła i jak najwięcej odpoczywała! 🙂 a dowiedziałam się od taty, że ona sama w 9 m-cu dźwigała torbę z ziemniakami! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Moniczek a czy ty nie mogłabyś blizej mieszkać, cholernie daleko na ten obiad 🙂 🙂 🙂

no właśnie - ja chyba najbardziej na północ "wysunięta" od Was hihih....mimo wszystko jak macie ochotę to zapraszam nad morze 🙃 🤪 🙃

aasia powodzenia na egzaminie
moniq rany Ty nie całuj dinka bo Cię "zeżre" 🙃 🙃 🙃 😉

poleżałam , odpoczęłam czas obiad wstawić - zaraz ferajna ze szkoły i pracy zrobi "wjazd na chatę" 😉 😉 😉

muszę dziś pojechać wanienkę kupić bo mi dziwnym trafem pękła 😠 i nikt nie chce się przyznać a Bartek "dorosłej" wanny się boi 😮 🙃 i wczorajsze kąpanie odbyło się na jednej nodze hahah jakby wanna miała go zaraz ugryźć hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...