Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madalena20 napisał(a):
ojjj dziewczyny ale u nas zaraz urwanie chmury będzie i burza jak cholera !!! 😁
Hehe u mnie w domu to już burza jest 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisałam do Ciebie maila.
A Wy jeszcze o teściowych 😁 Temat rzeka nie? Moja mieszka tak jak pisałam 🙂 Pieszo nie dojdzie. Nie jest zła, nie wtrąca się, chce dobrze. Pilnuje jednak żeby synkowi zle nie było. Ostatnio nawet powiedziała, że widzi, że dbam o niego i była zadowolona, to ja też. Czasem muszę mojego uspokoic bo to on narzeka na mamę, a ja uważam, że niesłusznie. Ale mieszkac razem to bym nie chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to o swoich teściach wole nie pisac, no ale cóż jestem obecnie do sierpnia na nich skazana. w SIERPNIU PRZYJEDZIE MÓJ MĘŻULEK I ZABIERA NAD DO SIEBIE DO nIEMIEC...ZAPEWNE MALEŃKI fILIPEK BEDZIE JUŻ NA ŚWIECIE 🙂. Sorry za capslock juz mi sie nie chce poprawiać 🙂 Podtrzymuje mnie na duchu myśl,że ta rozłąka jest pot o by żyło nam se w 3 lepiej ..... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki.. przepraszam że wczoraj nic już nie pisałam, ale jak już poszłam do babci, to znowu u niej na tarasie spędziłam cały dzionek....... Dziś tez dużo zajęć, bo m zrobił niespodziankę i dziś wrócił 🙂)))
Zaraz zjem szczawiówkę, którą przed chwilą upichciłam i dalej wybywamy.. do babci na tras 🙂 Trzeba korzystać, bo coś chmury i do na się zbliżają :blink
na razie uciekam... ale wieczorkiem się odezwę...........
aaaa co do teściowych... moja mieszka 10 km ode mnie, ale jakoś szczególnie jej nie odwiedzamy, ani ona nas... parę razy na rok i wystarczy... m za nią nie tęsnki, ja tez nie dążę do spotkań, tak więc taki układ mi odpowiada 🙂

Miłego popołudnia 🙂
marta, co za burza u Ciebie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki 😘 kiedy ja nadrobie wasze posty 😁 nie mam kiedy do was zagladac,szykujemy pokoik dla maluszka,tzn dla nas tez alez mysla o nim 😉 jestem padnieta. w poniedzialek bylam na wizycie,wszystko wporzadku z maluszkiem.wazy 760g. a wasze maluszki ile juz waza? lekarz powiedzial ze wg usg jestem tydzien do przodu z ciaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nadrobiłam wreszcie :P Ale sie rozpisałyscie :P Ale na temat Tesciowych to faktycznie temat rzeka..

Moja jeszcze nie tesciowa ale przyszla.. :P mieszka 6 km ode mnie, ja z przyszlym m bede mieszkala u mnie jak wroci z moimi rodzicami 😁 wiec mi to odpowiada tym bardziej ze jeszcze sie ucze.. mysle ze tak 2,3 lata i bedziemy myslec o czyms swoim 🙂 .. Tesciowa zadzwoni do mnie raz na 2,3 tygodnie i jest dobrze .. ale jakos nie mam z nia wspolnych tematow 😜..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wagi maluszków to 2 tyg. temu na usg mi wyszło że jestem 2-3tyg. do przodu, a maly ważył juz 1500gram!, no cóż, mężczyzna mały rośnie więc musi miec siłę 😁, ale teraz chyba zwolni ze wzrostem(mam nadzieje) co by mamie się dobrz "rodziło" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
A co do wagi maluszków to 2 tyg. temu na usg mi wyszło że jestem 2-3tyg. do przodu, a maly ważył juz 1500gram!, no cóż, mężczyzna mały rośnie więc musi miec siłę 😁, ale teraz chyba zwolni ze wzrostem(mam nadzieje) co by mamie się dobrz "rodziło" 😉
Ojej! 1500 gram?! A na zdjęciu w Twoim avatarze to masz taki malutki brzuszek! WOW!
Kolejna super laseczka! 🙂
I kawał chłopaka w brzuszku! 🙃
p0xia Ja cały czas jestem, aż do 17 w pracy siedzę i zaglądam na forum co jakiś czas... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopaczek w 20 tyg+6dni ważył 402 gramy - także to chyba różnie...
Czytałam, że od 18 tyg to dzieci już rosną w swoim tempie i nie da się już na podstawie wielkości dzieciaczka ocenić daty porodu. Także pewnie wszystkie nasze pocieszki są w "normie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ogladałyscie dzisiaj moze dzien dobry tvn ?:P Ja nie ale moja mama to lubi ogladac i bylo o tym ze maja wprowadzac na porodowki gaz rozweselajacy 😜 i zamiast krzyczec kto chce moze sie smiac podobno w bolu pomaga 😜 moja mama chce isc do ordynatora zeby u nas to na sierpien wprowadzil 😜 i ze to jest calkowicie nie szkodliwe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
haha ogladałyscie dzisiaj moze dzien dobry tvn ?:P Ja nie ale moja mama to lubi ogladac i bylo o tym ze maja wprowadzac na porodowki gaz rozweselajacy 😜 i zamiast krzyczec kto chce moze sie smiac podobno w bolu pomaga 😜 moja mama chce isc do ordynatora zeby u nas to na sierpien wprowadzil 😜 i ze to jest calkowicie nie szkodliwe 😜


ciekawie to musi wygladac kiedy sie rodzi i sie smieje 😮 😁 ale w sumie tez bym to wyprobowala. Jesli mialo by pomoc to czemu nie. Moj m pojechal samochody ogladac bo nasz juz na zyletki idzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisalyscie o muzyce relaksacyjnej kiedys...i ja tez chyba znalazlam "taka" uspokajajaca... 😮 po obiedzie mala wkoncu sie rozbrykala jak dawniej a teraz chyba usnela przy drum&bass 😮 😮 kolejny dowod ze to coreczka tatusia 😉 😉 😉 ja nie wiem jak ja dam rade z dwojka takich pomyslowych wariatow 🤪 🤪 🤪

ale ostatnio mnie zaskoczyl bo oddal koledze jednego z ptasznikow tych najwiekszych 😮 a myslalam ze w zyciu ich nie odda 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Moja córcia w 20 tyg miała 325g .. i Lekarz mowil ze w sam raz a nawet wieksza ... bratowa tez w 20 tyg miala 280g .. to ja nie wiem 😜 napreawde roznie to jest :P


Wychodzi na to, że bardzo różnie bo mój w 20 tyg 475 ważył i tylko 2 dni do przodu był. Teraz nie wiem ile wazy, dowiem się w dzien matki, wtedy mam wizytę 🙂 Zaraz mąż wraca to mogę zniknąc bez wieści do jutra, bo jak dopadnie komputer to już się nie dosiądę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...